|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zobki
22.2.2005 16:10:19   
kimberly
Ali je mogoče,da moji princeski že rastejo zobki,kjub temu,da je stara 2 meseca.Cel dan se slini kakor polž in rokice si stalno grize.Zanima me tudi kako je s telovadbo,ker malo polno dojim se bojim,da bi lahko izgubila mleko zaradi fizičnega napora.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zobki
22.2.2005 16:13:15   
total
Mislim da zobki še niso,moj:duda: se tudi slin že od 1 mesca pa še zdaj se oggromno in v usta da vse kar je možno,pa zobka še ni.

Lp:rozica:

(odgovor članu kimberly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zobki
22.2.2005 16:29:29   
frutka_
Možno je, da se začenja izraščanje zobkov. Poznam kar nekaj malih, ki so dobili zobke kmalu po 2.mesecu. Ni pa nujno. Najboljše da mu daješ slinček, ker slina teče v potokih...moj mali se je nehal sliniti, ko je začel sedeti, takrat mislim da je bil sposoben nadzorovati požiranje sline. Kadar pa je zatopljen v igro pa še včasih malo priteče.

Glede telovadbe in dojenja pa je ravno v zadnji št. mame tema na to. Priproočajo najprej podoj in nato telovadbo.

(odgovor članu kimberly)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zobki
22.2.2005 17:26:34   
CUKRČEK
ojla,
moja mala se slini že od drugega meseca tako obilno, da stalno menjamo slinčke-toda zob pri 8 mesecih še vedno ni in ni :zmeden: kot kaže bomo prej shodili kot pa zobke dobili :)-

tako, da slinjenje in dajanje rok v usta ne pomeni tudi rast zob.

lp, tina in brezzoba :duda:

(odgovor članu kimberly)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zobki
22.2.2005 17:35:11   
Martina8
Naša je stara 7 mescev pa še nima nič zobkov, bo prej shodila zgleda že tko.;)
Kaj pa eni ki se že rodijo s zobčkom?:)-
bo že..vse ob svojem času..
lp martinka:hudicek:

(odgovor članu kimberly)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zobki
22.2.2005 21:21:58   
taca
Glede telovadbe pravijo, da eno uro in pol po vadbi ne smeš dojiti, ker se v mleku nabere nekakšna kislina, ki ni dobra ali celo škodljiva za otroke.
LPT

(odgovor članu kimberly)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zobki
23.2.2005 11:14:00   
leah
Meni so v bolnici sestre rekle,da ni nič nenavadnega,če dobijo zobke že pri enem mesecu.:zmeden:Strange,a ne?

Moji bodo pomojem kar kmalu začeli,zato,ker se ji že zdaj vse belo sveti na dlesnih,pa je stara 2 meseca.

(odgovor članu kimberly)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zobki
23.2.2005 13:33:55   
Pajaca
Tale slina pri 2 mesecih je običajno povezana s hrano.... ko se bo naučila požirati slino bo pripravljena na gosto hrano.... prej pa ne. Torej ti je tudi to znak kdaj uvajat hrano.

(odgovor članu kimberly)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?