|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zobki - ne morem vec!!
15.10.2004 17:00:24   
Seven*
Malega Jakoba tako mucijo zobki, da ima clenke skoraj oguljene na rokah, ker si pesti tisci v usta.. oOd bolecin pa celi dan stoka in jamra... Imam kremo Dentinox pa ni nekega ucinka... :(( :(( :((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zobki - ne morem vec!!
15.10.2004 17:25:46   
Anonimen
:love:Groza boga vidva oba,kako mi je hudo da ti nič novega ne morem svetovati.Stare babice bi namočile prst v šnopc pa po dlesnih podrsale:)-:)-Poskusi še da mu s kocko leda podrsaš po dlesnih,vem da se sliši neumno,poskusit pa ni greh drugega nič pametnega nebi se spomnila.:duda::duda::love::love::love::love:

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   zobki - ne morem vec!!
15.10.2004 18:20:42   
Anonimen
Jaz tudi samo še čakam, kdaj bo Filip začel tečnart zarad zobkov. Roki si že dva mesca tlači v usta,slini se tud kot ne vem kaj...ampak kakšnih vidnih znakov pa še ni. Ima še čisto mehke dlesni.
mi je pa tud ena stara ženica rekla, da ko bojo zobki, naj kar malo z vinom namažem :zmeden2:

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   zobki - ne morem vec!!
15.10.2004 19:21:17   
LEJLA
zadnjic je ena svetovala mrzlega korenjcka...pa sem jaz to nasemu probala parkrat dat pa mu ni vsec:zmeden:....mogoce bo pa tvojemu pasal...drugace pa tudi mi prstke obuzujemo, jih imamo v ustih vcasih kar skupaj s flasko :hudicek: vendar zaenkrat se niso "pogrizeni do clenkov"

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zobki - ne morem vec!!
15.10.2004 19:22:48   
*
Tia Zoja je danes dobila daktarin??? sem prav napisala??? Pa se ni nič bunila, pa tak hecna je bila..hehhehe!

To poskusita!:zmeden:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zobki - ne morem vec!!
15.10.2004 20:10:09   
Dadi
Hm...zdej mi ni pa nič več jasno. Moja mala je pri dohtarju dobila Daktarin(kremo) za vneto ritko.:zmeden: A obstaja še kej drugega?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zobki - ne morem vec!!
15.10.2004 21:11:17   
*
Gel..daktarin gel???...Gel je...bo Tia Zoja povedala...če sem jaz prav napisala...:zmeden:


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zobki - ne morem vec!!
15.10.2004 21:29:40   
Blanka77
Mi težav z zobki še nimamo. Sem pa nekje prebrala, da lahko otročku daš zmrznjeno banano, ki si jo prej narezala na štiri palčke, da ima robove. V zmrzovalniku naj bi bila deset minut. Morda bo pomagalo.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zobki - ne morem vec!!
15.10.2004 21:36:58   
Pepa-2
Halo, punce, mislim, da je daktarin gel za soor, daktarin krema pa za ritko. Sploh pa ne za zobke. Jaz mojemu fantku mažem dlesni s kremo calgel :bravo:in pomaga. Upam, da bodo zobki čimprej zunaj brez velikih bolečin. lp:)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   zobki - ne morem vec!!
15.10.2004 21:57:07   
Sonka
Pri nas prva dva zobka nista delala problema. Ta teden pa sta na plano pokukala druga dva, ki sta našo dojenčico mučila. Je pa zelo pomagalo, da sva ji mazala z OSA gelom iz Avstrije, zraven sva ji dajala OSANIT (homeopatske kroglice), vmes pa sva mazala dlesni še z DENTINALE iz Italije. Vse to ji je zelo pomagalo. Komaj se je oglasila že sva ji namazala in takoj je bila tiho. Geli nekako omrtvičijo, ne vem če sem prav napisala.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   zobki - ne morem vec!!
15.10.2004 22:00:45   
frutka_
Seven pri nas je enako...;)celo pest si potisne v usta in jo grize.:kava: Poglej na album, kot da revežu ne damo nič jesti... Ampak ko mu ponudim kakšno igračo vse spusti in pest nazaj v usteca. Joj!:zmeden:

Slini se takooo da mu menjujem slinčke konstantno na pol ure.

Ampak ne vem, če je to vse zaradi zobkov, zdaj je tudi čas, ko otrok raziskuje in "doživlja" svet z obrazom.

Saj veš v smeri od glave -proti obrazu-nato preko ramen v roke-iz rokic naprej v boke in nazadnje v črevesje in mehur. Upam, da sem prav napislal.

Tiščanje pesti v usta in slinjenje je tudi posledica spoznavanja svojega telesa, sebe, zdaj še je razvoj v obrazu, Jakob že sega po predmetih kar pomeni, da že sega po predmete v okolje in uporablja rokice.
Bravo! razvoj je že prišel v njih.

Mater, celi čas pišem razvoj...ne vem kako se naj drugače izrazim.hahaha!:kuza:

Baje jim tega ne moremo preprečiti ker to je pač del odraščanja in posledica razvoja, ki poteka nestrpno naprej!:sloncek:


:sloncek:Good luck obema in vsem junijčkom1:sloncek:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   zobki - ne morem vec!!
15.10.2004 22:32:36   
Nogavička
Naša Hana se tudi slini in tišči pesti v usta. Jamra še ne in upam, da bo še malo počakala z zobki, saj smo se komaj rešili krčev.

Jakobu pa želim, da se čimprej reši bolečin.

L.p.

Tea

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   zobki - ne morem vec!!
16.10.2004 21:11:23   
MATEJA.*
Moj Jakob tud vse, kar mu pride pod roke, tišči v usta, ponoči slabo spi, kar v spanju jokca, ker ga tako zobki dajejo. Danes mi je pa ena prijateljica pediatrinja povedala, da mamicam svetujejo žličko sirupa Lekadol. In je rekla, da so se mamice pohvalile, da so otročki začeli spet mirno spati. V ponedeljek grem po sirup, pa da probamo. Škodovati mu ne more, san ni to antibiotik. druga stvar pri nas ne pomaga. Malo sicer ublaži krema Calgel ali Dentinox, ponoči pa še vseeno jokcamo.

LP

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   zobki - ne morem vec!!
16.10.2004 22:52:40   
kimi
joj moj malček noče met plastike v ustih. Za črno vino sem pa tudi jaz slišala, da jim umrtviči

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?