|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zobki in spanje
12.7.2005 9:42:22   
Wahoo RR
Hoj

Dva vprašanja imam in sicer :
1 : naša je obrnila spanje...do zdej je spala ponoč po 10 ur...prvo rudno 5,6,7 ur...pol pa še 3,4.
Ritual imamo isti, sam zdej se prvič zbudi že po 3 urah...pol pa še ene 5 ur...
Sej vem da sem lahko vesela da še vedno dosti spi, samo zanima me, zakaj je obrnila...a se premalo naje zvečer al kaj bi lahko bilo...

2 : zobki...očitno jo že precej matrajo...po moje jo boli nič...k ni sitna...sam očitno jo srbi in to ornk...Roke ima zdej pa res skos v ustih in si drgne...Ko ji dam moj členek v usta, ga dobesedno grize...
S čim ji lahko pomagam ? A se dobi kej za ublažitev tega srbenja al karkol pač je to ?
Kaj pa naj ima tudi pripravljeno doma, za kakšne morebitne bolečine ? A kar Calpol al kej druzga ?

Najlepša hvala za pomoč...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zobki in spanje
12.7.2005 9:45:09   
Wahoo RR
aja...še to...dojive se še vedno - edino zvečer ji dodam mleko...ker ga sfali...

ponoči ko se zbudi, jo dam pa sam mal na joško ( 5 -10 minut ) in spi naprej

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zobki in spanje
12.7.2005 9:51:11   
Suzi*
Za zobke ji lahko kupiš tak obroček v katerem je en gel al kaj :zmeden:, ki se ohladi v hladilniku in ga potem grize. Jaz sem ga nabavila v Mullerju, verjetno ga imajo pa tudi v BC al pa v DM. Drugač se pa dobi tudi nerkaj zas namazat, ampak mi tega nismo imeli, ker so nas zobki čist presenetli pri dobrih 3m.:)-

Glede nočnega spanja so pa zdele pri 4m+ verjetno v takem obdobju. Naš je tudi. Ne vem. Mogoče je zarad mleka al pa tud ne. Nisem dovolj pametna. ;)

lp, Suzi

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zobki in spanje
12.7.2005 9:57:56   
Wahoo RR
Suzi...sej neke obročke mam za grist...ji bom probala dat...do zdej niso palili...

Glede spanja, sem šla pa zdej mal za nazaj brat poste...tistega tvojega...In vidim da nismo edini ja..
Midve sva zaenkrat zvečer še na aptamilu 1...ker ga imam še celo škatlo in ga bomo porabil...pol pa hitro na Aptamil 2...mogoče je to...
Z uvajanjem sem imela namen počakat do 6 meseca...Mogoče bi morala že začet ?

Ja, se pa tud naša zdej zbuja ob 2...po treh urah...Ne vem...tud jest nisem dovolj pametna..

Dejte punce mal svetovat...

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zobki in spanje
12.7.2005 10:14:08   
HuAnita
No, tudi jaz sem mislila oz. so me prepričali, da je zvečer lačna, pa sem ji dala dodatek, ki ga je sicer spila, pa čez pol ure pobruhala:(.
Že 4m ne spi več, pa tudi nisem dovolj pametna...
Enkrat so bili zobi, drugič vročina, tretjič mokra plenica, ....x-ič pa kupčki...
Zdaj je kaka dva tedna veliko in dolgo spala, zadnje tri noči pa spet :hudicek: :hudicek: :hudicek:

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zobki in spanje
12.7.2005 11:10:04   
Suzi*
Jaz bom z uvajanjem še kar malo počakala. Vsaj še en mesec, glede na to da ga samo dojim. Zdaj mi je dve noči uredu spal in podnevi papa na 3-4 ure, tako da mleko po moje ni krivo za zbujanje.

Glede aptamila.....hm, mogoče je to to. :zmeden2:

lp, Suzi

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?