|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zobki zadaj
5.5.2005 14:38:43   
Anonimen
oj!

moja pika poka je do 7. meseca dobila 8 zob, 4 spodaj in 4 zgoraj. zdaj pa že 2 meseca nič. slini se non stop od kar obstaja :) sem pa gledala ji včer v usta pa ma zadaj na treh mestih (levo in desno zgoraj, pa desno spodaj) po tri bele pikice, ki so res bele barve k edigs bele - a bojo to zobki? ker ko jih je dobivala spredaj takih pikic ni blo vidt, sam š**** se je pokazala, prej je blo pa mal zabuhl pa pobledela dlesen.

lp, lara
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   zobki zadaj
5.5.2005 15:45:57   
total
Mi pa še nobenega:((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zobki zadaj
5.5.2005 17:04:45   
puncica
mi tudi pri 11 mescih in 3 dneh nobenega, čakamo pa na prva dva, po moje bosta kmalu, tako da ti nimam kej svetovat, sicer pa ima naša tud zdej dve bele pike spredaj, po moje bodo zobki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zobki zadaj
5.5.2005 19:58:14   
lin
Mi imamo 10 mes ampak vse ostalo je enako kot pri vas,8 zobkov in ostale čakamo in se slinimo in ...........:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zobki zadaj
5.5.2005 20:37:34   
NinaŠ
Anže ima tud že najmanj 4 mesece tistih svojih 8 zobkov, potem se je pa ustavilo :zmeden: . Pediatrinja je sicer že na pregledu pri enem letu rekla, da bodo štirke ravnokar zunaj... ampak to je že skoraj dva meseca nazaj, pa še nič... Aja, slini se pa odkar je dobil prvi zob nič več ?!
Pa saj jih ne rabi, poje lahko itak že vse, zob si pa ne mara umivat, tako, da sem le še vesela, da jih nima več :)-

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?