|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zobozdravnik
28.2.2005 11:03:58   
Majči
Pozdravljene,

Včeraj sem zvedla da sem noseča in upam, da bom še drugič postala srečna mamica. Po večih letih neuspeha, je to res prijetno spoznanje, da bomo dobili še enega družinskega člana.
Zanima pa me sledeče; ali katera ve, ali škodi injekcija proti bolečinam, ki ti jo da zobozdravnik, ko ti zdravi boleč zob? Tako zelo me je zdaj strah, saj sem injekcijo dobila prejšni četrtek, včeraj pa sem zvedla, da nam je ratalo.
Kaj mislite ve? Se opravičeno sikiram? Nekatere kolegice mi pravijo, da to nič ne vpliva a jaz vseeno sumim.....!?

Prosim za kako informacijo...hvala vam!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zobozdravnik
28.2.2005 11:05:57   
špelin@
Popolnoma nič ne vpliva! Nima smisla, da se sekiraš ;)

Čestitke :bravo::bravo::bravo:

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zobozdravnik
28.2.2005 11:17:22   
bikica30
Moj zobar (še bolj frišen - iz faksa) mi je zadnjič zatrdil, da 100% ne škodi (le zakaj bi, saj je lokalno), tako da kar brez skrbi.
Rekel je celo, da še za rentgen ni nikjer 100% dokazano da škodi (sploh glede na to, da dobiš tisti svinčeni predpasniček ne glede na to ali si noseča ali ne), ampak tega pač vseeno ne delajo, razen kadar je življenjsko nujno :)

Sicer pa res iskrene čestitke :rozica:

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zobozdravnik
28.2.2005 11:25:52   
Majči
Oh super, da je toliko enakih odgovorov in sedaj mi je veliko, veliko lažje! Ko sem se na to včeraj spomnila, mi je bilo kar slabo in teško pri srcu. Uh, zdaj ste me pa pomirile.
Glede na to, da je od moje prve nosečnosti (uspešne) že dobre 4 leta, vem, da me boste pogosto tu srečale, imela bom kup vprašanj......saj določene stvari enostavno pozabiš, pa še pravijo, da se vsaka nosečnost razlikuje......upam, da ne bom imela slabosti prvih 3 mesece, kot sem jih pretrpela v prvi.
Zadnjo m. sem imela 27.1. - je še katera blizu mene.....?

Full sem vesela - sploh ne dojemam!

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zobozdravnik
28.2.2005 13:27:28   
muriel
sem jaz blizu tebe.
imela sem jo 24.01. in se tudi prvic oglasam tukaj (zivijo!!); ze dva dni se pripravljam, da se vam oglasim, ampak me ja kar malo strah; ce mogoce pa ni res.
sem prvic noseca, test sem naredila v soboto, h G grem konec tedna. upam, da je to to in ne bo nic narobe. bomo skupaj sprasevale!

aja! cestitiam!:bravo::bravo:

se to; kdaj naj pricakujem slabosti?

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zobozdravnik
28.2.2005 13:34:21   
pi
Čestitam !¨:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zobozdravnik
28.2.2005 14:26:40   
Majči
Ja, sva pa res blizu. Jaz sem pa test naredila včeraj in resnično še danes ne dojemam. Po treh letih muk, je končno uspelo! Danes se že ves dan samo smejim in upam na najboljše. Jaz pa bom pričakovala drugega otročka. Meni je že drugi dan slabo a ne močno, tako čudno mi je v glavi.....in to je to, saj sem podobno le močneje imela pri prvi nosečnosti. Jaz imam pa 7.3. prvi pregled pri moji g. in komaj čakam in upam, da je vse vredu. Prišlo je tako iznenada sedaj, ko sem ta mesec čakala na paporoskopijo......pa je zgleda ne bo treba!
kako sem vesela....ne morem opisat!

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zobozdravnik
28.2.2005 14:58:09   
muriel
ja, jaz se v sebi non stop smejim! vsak problem, ki pride, se kar zmanjsa na zanemarljivo majhno velikost.
kricala bi, pa ne smem se nobenemu povedat. se dobro, da obstaja RR, ker drugace,..

komaj cakam!!

(odgovor članu Majči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?