|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zopet nosečnost
30.11.2012 19:34:55   
.bina.
pozdravljene...
8.8.2012 sem rodila deklico...in danes sem opravila test nosečnoti, ki je pokazal da naslednje leto zopet pričakujemo...
kako sporočiti partnerju in ostalim nimam pojma...sem zelo šokirana, ker nosečnosti nisem pričakovala...
po mojih izračunih bomo dobili še enega avgustovčka...
po eni strani me je strah po drugi pa sem zelo zelo vesela :D
v ponedeljek pa se naročim na gin. pregled...upam da bo vse OK in da partner ne izgubi zavesti... ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
30.11.2012 19:50:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu .bina.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zopet nosečnost
30.11.2012 19:54:25   
.bina.
aha...hhehehe torej nisem edina :D no naša dva bosta očitno 12 mesecev narazen...upajmo no da nas ne preseneti kaj... ;)
aham...še dobro da imamo zdravnico sosedo in da je zdaj doma :D

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zopet nosečnost
30.11.2012 21:10:31   
Mincaa
Čestitke! Punčko navadi na samostojno spanje in ne na uspavanje z dojenjem, ker to pa res ne bo šlo, drgač pa se bost imeli fajn, brez skrbi se da. Pa verjemi da nisi edina z malo razliko - kar pobrskaj po forumih. Očku pa veliko sreče pri sprejemnju novice user posted image

(odgovor članu .bina.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zopet nosečnost
30.11.2012 21:18:06   
.bina.
punca že spančka...se ne dojima več na žalost :(
se nahranima in podrema kupčka jo položim v posteljico in 123 že spi :D
aha...ravno prihaja s ture...šofer avtobusa...juhuhu vesela novica je tu... :D
drugače pa hvala user posted image

(odgovor članu Mincaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zopet nosečnost
24.6.2013 14:07:46   
.bina.
hojla punce. sem pozabila na rr ker smo na fb v skupinici...
moja nosečnost se je izjalovila...izvenmaternična nosečnost in seveda temu je sledilo čiščenje. odstranili so mi tudi desni jajcevod ker je bil čisto raztrgan...aja pa bila sta dvojčka...

(odgovor članu .bina.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?