Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Pozdravljeni, malo sem zmedena...zato prosim za pomoč. - prestajam drugo nosečnost (od prvega poroda je minilo 13 mesecev) - zaradi nerednih menstruacij, ne vem kdaj sem zanosila (zadnjo M sem imela 22.7. 2012, test nosečnosti sem naredila 23.8. vendar je bil neg., potem sem ponovila 5.9. in je pokazal dve črtici - preverjeno 3x :), ko sem klicala gin., da se naročim na pregled, mi je po vsej tej (zgoraj napisani razlagi) dala datum 17.10.... ne ve zakaj, vendar imam občutek, da je ta datum malo pozen za prvi pregled... strah me je, da zamudim kakšen pomemben pregled, kot je Nuhalna...) kaj naj storim? naj grem sama h G. in brez tega da sem naročena malo potečkam, da naj me pregleda ali naj počakam do 17.10.? imam že kar lepo napihnjen trebušček (v primerjavo s prvo nosečnostjo, se mi zdi da se že v 4-5 mesecu :), saj imam diagnozo dvoroge maternice in prvič resnično nisem imela velikega trebuščka, pa še rodila sem v 36 t. ) hvala za odg., lp, t
Če je bil test za nosečnost v začetku septembra pozitiven, pred tem pa ne, ste zanosili nekje v sredini avgusta, tako da boste v sredini oktobra noseči največ 11 do 12 tednov, kar pa je dovolj zgodaj za dogovor o merjenju nuhalne svetline. Tako da kar mirno počakajte pregled. Lepo nosečnost vam želim.
Pogoji uporabe
Odgovori strokovnjakov so informativnega značaja in ne morejo nadomestiti obiska pri zdravniku in
osebnega posveta z njim. Ne gre za strokovno diagnozo, temveč le za odgovor, ki je podan na podlagi
vprašanja in navedenih informacij uporabnika. Določene informacije s področja zdravstva lahko
zastarajo, kar upoštevajte pri prebiranju starejših odgovorov. Pri zastavljanju vprašanja je zagotovljena
tajnost osebnih podatkov, ki jih posredujete ob registraciji. Strokovnjaki si pridržujejo pravico, da na
določeno vprašanje ne odgovorijo. Pridržujemo si pravico do lektoriranja vprašanja.