|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Črvi v kuhinji"
13.4.2011 15:23:12   
scarlett_
Rada bi vas prosila za nasvete in mnenja, saj sama ne najdem rešitve. V kuhinji imam namreč nepridiprave in sicer nimam pojma kaj je to, podobno je nekakšnim miniaturnim črvom, spominjajo me tudi na bube od kuhinjskih moljev, ampak to vseeno ni to. Prvič sem jih imela lani poleti, pa sva jih odpravila z različnimi tistimi za špricat, zdaj pa so spet.. Nikoli ne grejo v nobeno hrano, prav nikamor, skrivajo pa se bolj v temi, npr. pod mikrovalovko in podobno tehniko, pa pod tepihom na tleh.. Meni je to grozno, imam res zelo čisto stanovanje in mi ni jasno od kje, prav sanjam jih že ponoči! Groza me je tudi obiskov, da jih kdo vidi, haloooo, saj še kozarca vode ne bo nobeden spil od mene! Jasno mi je, da je takšen čas, da marsikaj lahko prinesemo že z zelenjavo iz trgovine, ampak meni ni jasno kaj je to.. sva prišla z možem celo do tega, da pridejo iz lesa? Sva namreč v najemu in je kuhinja kar stara, omarica pa je spodaj malo strohnela - a je možno, da so kakšni lesni črvi? Lahko to pride samo skozi okno notri?
Če ima katera izkušnje bi lepo prosila za nasvet, vsaj če jim lahko kaj nastavim, ker ne bi rada s tisto kemijo skozi špricala.. Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Črvi v kuhinji"
13.4.2011 15:42:52   
m76
Očitno imajo nekje leglo..najti boš morala "izvorno celico" in tam ukrepat. Po opisu se mi pa ne sanja kaj naj bi to bilo? Mogoče srebrna ribica, te imajo rade vlago...

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Črvi v kuhinji"
13.4.2011 15:46:06   
scarlett_
A se bo tale slika videla?
http://www.google.si/imgres?imgurl=http://www4.slikomat.com/09/1114/7ri-SNC000.jpg&imgrefurl=http://www.podsvojostreho.net/forum/viewtopic.php%3Ff%3D14%26t%3D20049%26start%3D30&usg=__AwTCQlScDe4sSNCnwnqKyU7hPkc=&h=240&w=320&sz=40&hl=sl&start=0&zoom=1&tbnid=X-kP0xuTYRYrvM:&tbnh=155&tbnw=178&ei=wKilTarMPMaytAbu8KGsBw&prev=/images%3Fq%3Dkuhinjski%2Bmolj%26um%3D1%26hl%3Dsl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:sl:official%26biw%3D1280%26bih%3D776%26tbm%3Disch0%2C228&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=284&oei=wKilTarMPMaytAbu8KGsBw&page=1&ndsp=26&ved=1t:429,r:20,s:0&tx=105&ty=40&biw=1280&bih=776
Ful je namreč podobno temule..

Prestavila sva že vse omare, vse stvari pregledala, prepucala s kisom.. zato pa zdaj za konec še tukaj sprašujem, ker res nisem našla izvora kje so.. user posted image

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Črvi v kuhinji"
13.4.2011 17:12:09   
madona77
Sem malo iskala po netu , kjer se veliko ljudi pritožuje nad srebrnimi ribicami.
Malo si preberi tukaj, čisto spodaj.

http://www.effect-insekt.si/index.php?stran=o%20mr%E8esu&mrces=muhe&clanek_id=13

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Črvi v kuhinji"
13.4.2011 17:13:46   
madona77
Kako jih pregnati?

http://www.slonep.net/dom-in-oprema/kopalnice/?a=9&sa=125&searchtype=1&scope=&q=&view=vprasanja&direct=6121

(odgovor članu madona77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Črvi v kuhinji"
13.4.2011 18:09:44   
blaža
ne išči za omarami, ampak v omarah. Po mojem so to črvi, ki so v hrani, orehi, kosmiči,... sem jih že večkrat vidla, in vedno so bli v kaki hrani.

enkrat sem pri moji mami vidla take na stropu in je ugotovila, da so bli v vrečki od orehov,..

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu madona77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Črvi v kuhinji"
13.4.2011 19:11:43   
SMT3
Jaz sem točno take imela v Sport Musliju user posted image Vrečka lepo spodvita in s selotejpom zalepljena,zato mi ni na misel prišlo,da bi bli od tamuser posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
13.4.2011 20:57:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SMT3)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Črvi v kuhinji"
13.4.2011 21:39:04   
scarlett_
Sem skoraj prepričana, da niso ribice, nimajo nobenih tipalk, posebej pa niso hitre. Te bubki so čisto pri miru, nikamor ne lezejo..
Zdaj sem vrgla stran vso odprto embalažo, čeprav jih nikjer nisem videla.. Moj je začel s teorijo, da lahko pridejo spodaj iz toplega poda? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Črvi v kuhinji"
14.4.2011 8:14:02   
Luns
Jaz sem jih tud lani fasala, so plezali po steni in stropu. Potem sem pa zmetala vso odprto hrano stran, bili so v čaju, pomila predal in je bil mir nikjer več jih ni.

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
14.4.2011 8:18:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Luns)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Črvi v kuhinji"
14.4.2011 8:43:45   
tix
bljak...to so črvički od moljev. Jaz sem jih imela lansko leto, me še kar zmrazi, ko se je en našel v rižoti user posted image   prišli so z orehi.
Počasi sem vse stran zmetala in kupila steklene posode za shranjevanje, ker mali user posted image preglodajo embalažo. Se zgodi, da najdem na pol leta še kakšnega letečega, drugače je pa vredu user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Črvi v kuhinji"
15.4.2011 18:56:11   
Freya88
Oh joj... to je men tolk ogabno...:S

Js sm jih mela dva dni skoz v sobi po stropu... sm ze misla da sm blesava:/ Potem sem ugotovila, da smo v predsobi pozabili orehe, bljak:S

Za tiste ze letece kuhinjske molje pa deluje tisto ko se nalepi na notranjo stran omaric...

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Črvi v kuhinji"
26.4.2011 14:01:51   
scarlett_
Hvala vsem za nasvete.
Mož je na koncu šel razdirat omare in je našel v eni. Tam spredaj, ko je zaključek omare, oz. spodnje poličke, tisto je odstranil in so bili notri v lesu, polno teh bubik, še miniaturnih, kot pajčevina je izgledalo vse skupaj.
Zraven pa imava čaj (ogromno vrst čaja, ker sva ljubitelja) in so bili že starejši povsod notri, tako da je šla res vsa odprta embalaža stran, takšna in drugačna. Vendar izvor je bil v lesu.
Fuj, kar zmrazi me, ko se spomnim!!!

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
26.4.2011 14:17:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu scarlett_)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Črvi v kuhinji"
30.4.2011 23:17:51   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: scarlett_

Sem skoraj prepričana, da niso ribice, nimajo nobenih tipalk, posebej pa niso hitre. Te bubki so čisto pri miru, nikamor ne lezejo..
Zdaj sem vrgla stran vso odprto embalažo, čeprav jih nikjer nisem videla.. Moj je začel s teorijo, da lahko pridejo spodaj iz toplega poda? user posted image




_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Kje boste preživeli dopust, če boste šli na morje?




V Sloveniji. (23%)

Na Hrvaškem. (53%)

V Grčiji/Turčiji. (8%)

V Egiptu/Tuniziji. (5%)

Drugje. (11%)


Število vseh glasov: 11121

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!