|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Hiška" za otroka
14.1.2006 12:49:57   
Jančika_
Po tehtnem razmisleku se je tudi ati strinjal, da otroku kupiva hiško ali kaj takega iz blaga oz. podobnega materiala. Najprej jo je namreč hotel narediti sam, pa bi to verjetno trajalo tam nekje do poletja, glede na njegovo picajzlerstvouser posted image . Poleg tega bi samo material za hiško iz vezane plošče stal 40 jurjevuser posted image .

Po trgovinah še nisem hodila, na netu pa zaenkrat nisem našla nič, vsaj na slovenskih straneh ne. Ste mogoče pred kratkim videli kje kaj primernega? Uporabljali bi jo v stanovanju (sicer potem ne bo več prostora kam stopiti, ampak ajd...).

< Sporočilo je popravil Jančika -- 14.1.2006 12:50:53 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Hiška" za otroka
14.1.2006 12:51:55   
Anonimen
Jaz sem jih v Obiju videla pred časom, plastične. Se mi zdi, da so bile 27.000 SIT. Ful poceni za take stvari.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Hiška" za otroka
14.1.2006 13:17:12   
ronja5
Naši tamali so v vrtcu od božička dobili šotor.,tak majhen iglu, ki ga lahko neseš tudi ven. Se tudi enos Je pa zakon, Tian ga ima ful rad, nonstop se skriva in nosi igrače vanj. Stal je 1500 sit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Hiška" za otroka
14.1.2006 13:27:18   
Anonimen
user posted image

Taki so v Pikapolonici po 2.990 SIT. Upam, da bo slika ratala.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Hiška" za otroka
14.1.2006 13:27:19   
frutka_
Plastične hišice so kar drage, Jasna D je kupila rabljeno se mi zdi preko oglasov, morda poskusi tako. Mi smo malemu kupili šotor za 1500 v Merkatorju.
 V Ikei imaš šotore/igluje s tunelčki in mislim da celo grad!
Kaj pa da naredita hiško iz veeeelike škatle in jo oblepita s tapeto?!    Tako si jih mi delamo v vrtcu. Lahko jo obložita z vrteksom in je hišica zimsko oblečena...Poleg tega so veliki kartoni običajno kar kompaktni in pomisli. Taka hiša je čisto EKO!!!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Hiška" za otroka
14.1.2006 13:31:31   
Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

user posted image

Taki so v Pikapolonici po 2.990 SIT. Upam, da bo slika ratala.



Imamo doma, dobra stvar, poleg lahko dokupiš "rov", pa še poleti ga lahko na vrt vzameš ali na izlet, pa tudi oprat se da. Naš se zelo zabava s tem


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Hiška" za otroka
14.1.2006 13:38:16   
Nia30
Jančika, mi smo v Hoferju kupili za 20 Evrov komplet 3 šotorčkov - majhen iglu in indijanski šotor, ki ju povežeš s tunelom. Lahko uprabljaš zunaj in v stanovanju. Niti ne zavzame veliko prostora. Lahko postaviš samo iglu. Naš Jaš ima postavljen iglu in tunel in ful uživa, ko se plazi skoz.

Lp
Nia

P.S. nisem brala kaj so druge napisale, mogoče je imela katera enako idejo  user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Hiška" za otroka
14.1.2006 13:39:00   
Anonimen
Ja, drugače sem jaz pri znancih videla doma narejeno hiško iz kartona, oblepljeno z blagom, še polkenca je imela. Res je bila to najlepša hiška, kar sem jo videla dosedaj.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Hiška" za otroka
14.1.2006 13:41:25   
Nia30
Splišni, si me spomnila, tud moj bratranec je sinu naredil hišo iz kartona in to tako ta pravo, z vrati in okni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Hiška" za otroka
14.1.2006 13:48:32   
Jančika_
O, super! Punce, hvala, takle šotor bo kar prava stvar! Pa ne vem, kaj sem gledala tam na Pikapolonici, da ga nisem našlauser posted image . Tiste plastične zadeve so pa svinjsko drage, neka Chiccotova kučica pride 100 jurjevuser posted image . Karton pa žal ne pride v poštev (Vasja Uničevalec na pohodu).

Sem pa res zelo vesela, da se je Joe odpovedal "gradnji". Že pri načrtovnaju je tako kompliciral, da me je glava zraven bolelauser posted image . Če bi delal iz iverke, bi zadeva tehtala kakih 200 kil. Pa neke finte so bile glede mer - če bi naredil stranico 1m, bi potem to ne šlo skozi vrata itd itd. Potem si je začel izmišljevati rešitve za ta problem in kmalu je bilo jasno, da je kar prav naredil, da je šel za filozofa, ne pa za mizarja po starem očetuuser posted image . Bohnedaj, da se kdaj lotiva gradit pravo bajto.....

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Hiška" za otroka
14.1.2006 13:50:11   
Jančika_
Saj karton je bila moja prva ideja, ampak res - malemu ni za zaupat. Ko bi enkrat ugotovil, da je to malo mehkejše, bi bil hud žur...

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Hiška" za otroka
14.1.2006 13:57:22   
polona2
Hiše iz blaga ima trgovina Kokoška v Ljubljani, cena je zasoljena, ne spominjam se točnega zneska, vem da sem se mu čudila...
Hiške vseh vrst imajo tudi v trgovini z igračami, ki se nahaja v Celovcu, v Sudparku zgoraj, naj ti katera napiše, za katero trgovino gre, ker sem pozabila, ni pa Toysrus, ampak neka druga trgovina.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Hiška" za otroka
14.1.2006 13:58:54   
Jančika_
Ja, v Kokoški si jaz še firtuha ne morem privoščitiuser posted image ...

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Hiška" za otroka
14.1.2006 15:28:01   
viv_
Mi imamo uno plastično, enkrat je bila v akciji v Tušu in je bila okrog 20.000 Sit.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Hiška" za otroka
14.1.2006 20:12:45   
Seven*
Midva sva uporabila kartonasto skatlo od TV-ja.. Samo okna sva izrezala!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Hiška" za otroka
14.1.2006 20:23:50   
Anonimen
js sem naši polet kupila v merkatorju za 2 jurja al še tolk ne hiško k ma iz rorčkov ogrodje, pol pa čez samo tako folijo k so bazenčki narjeni tut iz nje. mi smo je mel polet zuni sam je ratal na soncu v njej preklet vroče....za v stanvane bi bla bl primerna, jo kaomt okol remikaš pa ogrodje sestaviš folijo zviješ pa je. k šotor v bistvu. sam mi je ta šotor zgori še velik bl všeč

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Hiška" za otroka
14.1.2006 21:55:57   
urška
u ikei imajo ful dobre stvari; naš ima eno, ni prov velika ima pa še koš (ne za smeti, ampak košarkaški) pa spredi vrat pa na eni straniokno na drugi strani pa okrogla "okna"....

dobiš pa gor tudi en hud grad, ki je tolk velik da gre lohk pojstla spodi, pa svašta majo....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "Hiška" za otroka
15.1.2006 0:11:45   
JASNA D
Tele hiške so prekleto drage. Šotor je naš demoliral prej kot v eni minuti, pa če verjamete ali ne. Tako da je bil nakup hiške sicer draga ampak dobra investicija, čeprav takrat nisem mislila tako. Postavljeno ima v sobici in kadar je panika, zmečemo vseigrače noter in soba je pospravljenauser posted image user posted image user posted image . Je pa dosti boljša od one Chicotove, ki jo imajo skoraj povsod. Lani je Chicotova stala 56 jurjev, ko sva midva kupila tole rabljeno od Feber-ja. Je pa naša dosti bolj kompaktna, izredno lepo zaobljenih linij in večja. Pa še polknice imauser posted image user posted image user posted image . Saj ne vem, če bi sploh napisala, koliko je mož dal zanjo.... No, 30 čukov smo dali ampak jo bosta imela oba otroka sedaj v bloku v sobici, čez 2 leti pa zunaj na vrtu, kamor se bomo preselili. Iz sobe v sobo pa je ne moreš seliti, ne da bi jo razdrl.

Za "uničevalce" ali male energijske bombe, kot sta naša dva, šotor po mojem mnenju ni primeren. Je pa res dosti cenejši. Traja pa tudi samo minutouser posted image user posted image user posted image .

Jasna

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "Hiška" za otroka
15.1.2006 21:20:29   
Meggi




Jančika podajva si roke.

Moj ni filozof je pa res v osnovi bil mizar zdaj je mizar za avte(za bmw,...res)

Naj se torej pohvalim (to bi mogu prebrat ker ne more verjet da ga kdaj pohvalim). 
No trajal je res FULLLLLLLL dolg zame. jaz bi na hiter neki sfušala.

Naša hiška za princeske in prince ki pridejo na obisk ima tri okna z polkni v obliki metulškov, verandico, zvonček da pozvoni če je kdo doma, notri še pride menda enkrat štedilnik.
             Res je pici ,.... vsak zastrmi- jaz pa pohitim in zakričim zamenjam za merilo 1:1.

No sedaj je na projektu lesena postelja tudi s poličkami spodaj z igralnim kotičkom topoganom,......
         Tak da jaz štekam Joe prcizne načrte.

     Pa ok neki zgleda pa boljš da tak prčka kot pa gleda tv,....      

            Bravo možžžžžžžžžž.

Mislim da jo je Huanita vidla.
           Ja pa še sosedi so prišli da so jo lepo postavili na vrt pred hišo.



(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "Hiška" za otroka
23.1.2006 17:35:57   
Maxica
Jančika, sem ti hotela že privat pisat, pa mi zavrne sporočilo, ne vem, imaš morda poln nabiralnik?
Hotela sem te vprašati, če si že našla kakšno primerno hiško? Tudi sama sem razmišljala o nabavi "skrivalnice" za Maxa (čeprav user posted image  nisem še povedala, saj bi me sicer nagnal kar v tisto hišico spatuser posted image , ker smo že tako na tesnem s prostoromuser posted image ). Sem pa videla v zadnji Lady, čisto na zadnji strani, eno reklamo za TV Bonus, kjer je predstavljena tudi ena luškana hišica in jaz tuhtam, da jo bom verjetno kr naročila. Stane pa 4990 sit. Če imaš možnost kje videti to reklamo, pa pokukaj, kako se ti zdi.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "Hiška" za otroka
25.1.2006 13:20:03   
HuAnita
Ja, drugače sem jaz pri znancih videla doma narejeno hiško iz kartona, oblepljeno z blagom, še polkenca je imela. Res je bila to najlepša hiška, kar sem jo videla dosedaj.


Pri naši varuški?! Ko bi videli prinčipesko, kako vestno zapira vrata, fantje pa jih potem odpirajouser posted image user posted image user posted image .
Tudi sama se lotevam hiške iz kartona, ampakuser posted image user posted image  časa pa ravno ni...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?