|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "LUŠTI"
20.12.2005 17:05:26   
Anonimen
Sploh nism lačna, ampak bi tok neki jedla...user posted image   Mal prej sem si nardila topel sendvič, da bi mal umirila svoje "lušte" po hrani.. pa se mi zdej lušta še eden... user posted image   Pa zmer tkole proti večeru.. Zjutraj ponavadi neki malega pojem, pa mam dost.. Pol se mi  pa zmer okol 5 do 7 tok lušta kej dobrga.. user posted image

tok bi zdajle pojedla še en sendvič, pa mal čokolade... user posted image  Sej kile ne bojo šle gor.. Sam ful bi pa rada, da jih gre par dol...user posted image

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "LUŠTI"
20.12.2005 17:48:47   
Aleksandrin
Dobrodošla v klubu, mislim, da bom stopila do trgovine po nekaj cukrenega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "LUŠTI"
20.12.2005 17:56:26   
Anonimen
men ni treba v trgovino.. mam zmer kej na zalogi..  user posted image  čeprav vem, da tko tistih 5 kg ne bo šlo dol...

(odgovor članu Aleksandrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "LUŠTI"
20.12.2005 18:00:08   
R_D
Meni je prej tak bilo, da so se mi kar sline pocedile. In ker sladke zaloge ni nič več doma, sem kar do trgovine stopila in nabavila Kinder mlečne čokoladke...tak, zdaj sem se napokala in sem tudi zadovoljna. Ampak za večerjo tudi nekaj moram user posted image Topli sendviči se mi  ne zdijo tak slaba ideja...dobro da imamo RR, sicer bi še pozabila kaj slastnega jesti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "LUŠTI"
20.12.2005 19:39:05   
Aleksandrin
Jem nutelo s kruhom, čaka me pa še potica, piškoti, panetone ha, ha...
Januarja pa na dieto user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "LUŠTI"
20.12.2005 19:42:56   
Reja
Jaz sem pa ravno jedla "kosilo", pa malo milke z lešniki (mmmmmmmmm), zdaj, ko delam nekaj za službo, pa mi spet kruli oz. se mi sline cedijo.

Tako kot vsak večeruser posted image . Ampak pridno poslušam svoj želodec in ga napolnemuser posted image

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "LUŠTI"
20.12.2005 19:43:03   
Anonimen
ampak ta dieta bo mogla bit zeeeeeeeeeelllllloo stroga..

najbolš da stran vržem kar je ostalo od miklavža (ber: 5 čipsov, 2 velike milke, čokoladni bomboni, gumijasti bomboni, čokoladni miklavži, arašidi....) boljše da ne naštevam...user posted image

(odgovor članu Aleksandrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "LUŠTI"
20.12.2005 19:50:00   
Reja
A ne bi bilo škoda vreči pročuser posted image

Kakšna user posted image  bi bila pa tega veselauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "LUŠTI"
20.12.2005 19:55:46   
Anonimen
OGLAS:::

Podarim en koš samih pregrešnih dobrot.

Šifra:najraje bi jih pojedla sama..


user posted image   user posted image

(odgovor članu Reja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "LUŠTI"
20.12.2005 20:30:41   
Aleksandrin
user posted image se priporočam, če kaj ostane

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "LUŠTI"
20.12.2005 20:33:47   
Reja
user posted image

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "LUŠTI"
20.12.2005 22:34:51   
Nasy
a imaš to dostavo na dom tudiuser posted image user posted image user posted image sej drugače poskrbimo sami za prevozuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "LUŠTI"
21.12.2005 12:55:53   
Anonimen
s prevozom je pa tko.. itak d dostavim..

problem je v tem, da če ste doma blizu mene, boste še kaj dobile, če ste pa daleč, se pa bojim, da bo pot naredila svoje...user posted image

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?