|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Lovljenje" urina
25.11.2008 15:45:13   
valela
Pozdravljene!

Nikjer nisem zasledila te teme, zato jo odpiram tu. Jutri imava z mojo user posted image  posvetovalnico (6 m) in morava s sabo prinesti urin. Na prejšnji posvetovalnici so nama dali dve vrečki, če slučajno v prvo ne rata. Kolikor sem govorila s kolegicami, ali tega niso delale, ker jim je naredila sestra pri pregledu ali pa so imele težave (niso prav namestile, pa je šlo vse mimo user posted image ). Zato prosim, če mi katera izkušnje s tem, za kakšen nasvet, kako se naj tega lotim... Seveda mi je jasno, da je simpl ko pasul pri fantkih user posted image , ampak mi mamo punčko...

Hvala že v naprej!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Lovljenje" urina
25.11.2008 15:58:06   
jajula
ziher obstaja (najmanj) ena tema, ker sm jo jst odprlauser posted image

no jst sm kr dost enih vrečk porabla preden mi je ratala ta akcija. v tistem obdobju se je mala lih začela plazit in se je vrečka zmeri odlimala. tko ratalo mi je ko sm ji namontirala vrečko, šla ven na sprehod, ji dajala ful za pit in čez cca 2 urci domov in odlimala vrečko. pa to dala v lonček in nesla v laboratorij. morš pa nest v roku ene ure od odlimanja vrečke.  aja pa važno je da spolovilo umiješ in dobro osušiš (brez krem in pudrov,...)pa srečnouser posted image

(odgovor članu valela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Lovljenje" urina
25.11.2008 16:04:08   
Anonimen
Namestiš, daš otroku piti, ko mine nekaj časa, jo božaš po popku in malo pihljaš od popka do lulice.Pomaga tudi, da se user posted image smeje kot veliki.user posted image

(odgovor članu jajula)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Lovljenje" urina
25.11.2008 16:06:14   
Skye
meni vrečke  ni uspelo vredu nalimati in seveda je vse šlo mimo user posted image , ampak so jo tam oni ponovno naštimali tko kot je treba, tako da če ti ne bo uspelo nič ne skrbi, ti bodo že oni tam pomagali.

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu valela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Lovljenje" urina
25.11.2008 16:14:20   
malabela
Ja sicer ne vem če pri otrocih tole pomaga, vsekakor sem se lepo nasmejala :)
https://trgovina.over.net/product.php?productid=17809&cat=0&bestseller=Y 


(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Lovljenje" urina
25.11.2008 17:55:08   
andrejkam
user posted image malabela. Kakšna pogruntavščinauser posted image Zdaj se lahko tudi me podpišemo v sneguser posted image
Sicer pa tudi nas čaka lovljenje, na srečo pri fantku.

< Sporočilo je popravil andrejkam -- 25.11.2008 17:57:32 >

(odgovor članu malabela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Lovljenje" urina
25.11.2008 17:57:00   
cupacups
jaz je še nikoli nisem sama naštimala, ker je to delo ZD.
zato imaš vso pravico reči naj ti jo naštimajo oni...imajo sobo v kateri počakaš da se otrok polula.


(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Lovljenje" urina
25.11.2008 17:57:46   
cupacups
pa tudi mi je sama sestra rekla pri odvzemu krvi, naj zahtevam da jo naštimajo oni ker je to njihovo delo...

(odgovor članu cupacups)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Lovljenje" urina
25.11.2008 19:47:10   
uursa
Pri hčerki sem imela tudi sama problem z vrečko,da se je odlimala in potem sem dobila nasvet da nalimam vrečko in dam pleničko gor tako da je ohlapna,tolk da gor stoji,pol pa ni blo problema in jo je napolnila,

(odgovor članu cupacups)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Lovljenje" urina
25.11.2008 20:01:04   
liliana
Jaz sem enkrat morala naštimati sama in mi je ratalo v tretje, da je šlo vsaj nekaj v vrečko, pred tem pa mi je naštimala vrečkico sestra v laboratoriju vendar neuspešno.......drugače pa to najbolj obvladajo izgleda sestre, ki delajo pri pediatrih.....

(odgovor članu valela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Lovljenje" urina
25.11.2008 20:10:55   
mama_milchy
nam je pa vedno sestra pri P to zadevo naštimala, smo pač počakali v drugi ordinaciji, da se je polulal in pol tisto vrečko nesli v laboratorij; je pa po moje lažje pri fantkih, ker mu da tisto vrečko gor na lulija; kako pa pri punčkah to izpeljat pa ne vem;

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
25.11.2008 21:03:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mama_milchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Lovljenje" urina
25.11.2008 21:16:55   
valela
Hvala vsem za nasvete, bomo videli kako bo "akcija" jutri uspela user posted image !!!

LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Lovljenje" urina
25.11.2008 21:51:21   
hokejistka
IZVIRNO SPOROČILO: cupacups

pa tudi mi je sama sestra rekla pri odvzemu krvi, naj zahtevam da jo naštimajo oni ker je to njihovo delo...


Točno tako user posted image Če namontirajo oni je manj vrjetnosti, da ga polomiš user posted image in je izvid lažno pozitiven. Pa še otroka ne mučiš.

Mi smo pri naši punčari morali že ene parkrat oddat urin, ker so bili izvidi slabi in sem vedno peljala v ZD, da mi je setra namontirala. Ona tudi očisti. Potem sem ji dala za pit in počakala, da se je polulala. Se je tako čudno stresla ali pa debelo pogledala, da sem točno vedela, kdaj se je polulala. Potem sem šla pa v laboratorij, jo tam slekla in dala vrečko v plastični lonček.

Lp

(odgovor članu cupacups)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Lovljenje" urina
25.11.2008 21:55:00   
madasa
Naj samo odam, da smo mi "lovili" urin cca 8 ur. Sreča,da je bilo poletje in smo vmes hodili ven na sprehode, potem pa pokukali in po potrebi spet menjali vrečko.
Je pa ravno takrat po štirih dneh kakala enih 3x zapored, potem pa ni hotela lulat. No in urin smo ulovili malo pred zaprtjem laboratorija user posted image  in smo lahko šli domov.
Pa srečno!

(odgovor članu valela)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Lovljenje" urina
25.11.2008 22:30:59   
Nika v službi
Ja, najlažje je, da to opravijo pri P, ampak pri nas se je vedno zgodilo, da se je zraven tudi pokakala in je bil vzorec neuporaben. Ker smo v enem obdobju morali pogosti dajati urin, sem prosila za več vrečk in potem sem imela že prakso to naštimat gor. Kot rečeno, pri nas je bil problem to, da se mi je zraven še pokakala. Sicer pa je pri nas najbolj delovalo to, da smo namontirali gor vrečko, čez pleničko in ven na sprehod. Se je hitro polulala, ker je bilo hladno.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Lovljenje" urina
26.11.2008 11:40:46   
valela
Uspelo!!!! V prvem poskusu... Sem namontirala, potem sva malo čakali kar na previjalni (voda je skoz tekla, pa žgečkale sma se...), ampak ni šlo, potem sem jo pa normalno oblekla, sva šli v kuhinjo in je sedela v svojem stolu in gledala kako mami pomiva posodo... in očitno je pomagal!
Tako da hvala za nasvete!!!!

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "Lovljenje" urina
2.12.2008 19:05:03   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

meni vrečke  ni uspelo vredu nalimati in seveda je vse šlo mimo user posted image , ampak so jo tam oni ponovno naštimali tko kot je treba, tako da če ti ne bo uspelo nič ne skrbi, ti bodo že oni tam pomagali.


točno tako user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?