|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Mini počitnice" v Termah Čatež
1.12.2008 17:18:12   
Pikapolonica
Tako, o Termah Čatež sem si že seveda prebrala (iskalnik deluje), zanima pa me, ali je kdo že koristil ravno te, njihove "MINI POČITNICE"

Zanima me, kako to izgleda. Soba pa to.... Pa, ali imata res oba otroka polpenzion?

Aja, smo pa štirje: dva odrasla, dva otročka (4 in 2 leti).

LP, Pikapolonica user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Mini počitnice" v Termah Čatež
1.12.2008 18:11:16   
muha1
Mi smo bili v hotelu Čatež. Sobe so lepo opremljene, tv, telefon, priključek za internet. Naša je bila lani stara 2.5 leti, pa je imela tudi polpenzion, tako kot midva. Mi smo bili zadovoljni. Pa prijetne počitnice!

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Mini počitnice" v Termah Čatež
1.12.2008 21:10:11   
glen
Letos junija smo izkoristli neko njihovo ugodno ponudbo plača eden bivata dva, za 4 dni(4 nočitve)
Blo je super,hotel,soba, bazeni, naša 4 letnica je imela zastonj polpenzion, itak pa je večerja samopostrežna tako da ni panike tudi če je nebi mela.

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Mini počitnice" v Termah Čatež
1.12.2008 21:11:18   
glen
Lani smo bili v hotelu Čatež letos pa v hotelu Terme oba sta super mogoče malo bol Terme

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Mini počitnice" v Termah Čatež
2.12.2008 9:55:53   
luka jan
Mi smo se pravkar vrnili s Čateža, ampak smo bili v app. Imeli smo app za 5 oseb, dnevni prostor s kuhinjo in dve spalnici, pa karte za 5 oseb, s tem da sta bila vključena dva kopanja po 3 ure in smo za to plačali 50 eur na noč. Men se je zdel zelo ugodno, pa tud app je bil lep.
Sicer pa smo enkrat tudi izkoristili varianto plača 1, potujeta 2 v hotelu Terme in smo bili tud zelo zadovoljni. Lepe sobe, prijazno osebje, fina hrana, skratka se še vrnemo.user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Mini počitnice" v Termah Čatež
3.12.2008 8:12:54   
ejša1
Mi smo tudi koristili te mini počitnice, smo pa bili v hotelu Toplice, ker je povezan z zimsko termalno riviero, tako da se ne rabiš preoblačit oz. greš iz hotelske sobe v kopališče kar v kopalnem plašču. Še najboljše je to, da ne rabiš preoblačit otroka in skrbet za ušesa itd. Tako da jaz za familije z otroci priporočam hotel Toplice.user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Mini počitnice" v Termah Čatež
4.12.2008 14:19:05   
Blink1
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica

Tako, o Termah Čatež sem si že seveda prebrala (iskalnik deluje), zanima pa me, ali je kdo že koristil ravno te, njihove "MINI POČITNICE"

Zanima me, kako to izgleda. Soba pa to.... Pa, ali imata res oba otroka polpenzion?

Aja, smo pa štirje: dva odrasla, dva otročka (4 in 2 leti).

LP, Pikapolonica user posted image


Mi smo vedno zelo zadovoljni... vedno izkoristimo ponudbo plača eden, bivata dva. za otroka nad 3 leta moraš doplačat obroke (zajtrk in večerjo - cca. 8€ na dan... ja pretirano.. ampak tako imajo.. jaz sem se že sprijaznilauser posted image ) za malega pa ni treba nič. Pa vedno vzamemo superior sobo.


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Najboljši slovenski ranči za družine
Preverite seznam najboljših slovenskih rančev za družino po regijah, ki smo si izposodili na spletni strani Kamzmulcem.s...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?