|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Nezdrava" hrana
24.12.2005 10:14:36   
kepa*
Naš smrkavček ni preveč ješč, opazila pa sem, da zelo rad je t.i. nezdravo hrano: recimo, poli, pašteto, hrenovko, sladkarije itd. Pa to ne pomeni, da mu to redno dajem, sem mu pa že dala poskusit in mu je vse to šlo zelo v slast. Ne vem, kaj naj si mislim.user posted image user posted image user posted image
Sadje je kakor kdaj, ostalo pa mu tud ne gre preveč po grlu.
Pa tako sem si obljubila, da moj otrok bo pa jedel zdravo hrano in bom pri tem striktna. Zdaj sem pa prav vesela, če kdaj kaj poje, pa tudi če je to junk food.
Kaj mislite vi o tem? Mu lahko kdaj ponudim tudi to hrano?

_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Nezdrava" hrana
24.12.2005 10:54:44   
total
Mi jemo vse,ampak sem tudi pogruntala,da zelo rad poje kakšno takšno stvar,ki glih ni tako zdrava,pa kaj čemuser posted image .

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Nezdrava" hrana
24.12.2005 10:56:46   
mammy26
tudi jaz se trudim da jedo moji otroci kar se le da zdravo prehrano. A če bi gledala samo nato, da ne jejo nič kar je nezdravo, potem bi bili že skoraj bio otroci. Tako da če mu tu pa tam malo tega daš, bo prav tako zrasel v pravega poba.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Nezdrava" hrana
24.12.2005 11:10:48   
Marogica
Tudi jaz si kdaj privoščim "nezdravo" hrano(pa če je to samo zelena solata, ki raste v velikih toplotnih gredah in vsebuje preveč nitratov, ki jo prodajajo Spar, Mercator..), ker mi paše, zakaj bi bila moja otroka drugačna? O tem je bilo že toliko debat, da je res brezveze.
Jaz zastopam mnenje, da nobeno pretiravanje ni dobro, pa ni važno v kateri stvari. Torej uživajte v "nezdravi" hrani in dober tek

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Nezdrava" hrana
24.12.2005 11:29:15   
Magi*
jaz sem od začetka fullll komplicirala glede hrane. zdaj sem pa zelo vesela, da je končno začela jesti. pa tudi, če včasih to pomeni kaj "nezdravega". in zares z užitkom pojeuser posted image  po moje več škode narediš s strogim odrekanjem, kot pa z občasno pregreho.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Nezdrava" hrana
24.12.2005 11:45:56   
CUKRČEK
Kaj pa je zdrava hrana????? Misliš zelenjavo in sadje??.....četudi je neštetokrat špricano in sajeno ob cestah, kjer se dviha prah in izpušni plini???

Zdrave hrane sploh ni več, zato se ne obremenjuj s tem....naša mala je vse..od sadja, zelenjave, mesa... VSE!


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Nezdrava" hrana
24.12.2005 23:46:25   
frutka_
Jaz imam srečo, moj mali ne mara klobas in hrenovk ter podobnih zadev. Je pa sladkosned, čisto po mamici!Čokolade mu ne dajem, običajno dobi Hanuta napolitanko ali čokoladne cookije pa kakšen puding(domač). 

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Nezdrava" hrana
24.12.2005 23:58:47   
KODA
Naš tastarejši je tudi vse.Od paštet do salam,do hrenovk.Koliko svinjarije pojemo,pa sploh ne vemo,da smo jo pojedli.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Nezdrava" hrana
19.1.2006 17:38:01   
Anonimen
Pri nas sicer sladkarij ne je, so pa za to aktualne paštete, hrenovke, salame...Vendar s ene sekiram preveč.Pazim le da poje tudi dovolj sadja in popje dovolj tekočine. Če je vse v mejah normale, se tudi malčki lahko malo pocrkljajo, a ne?

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Nezdrava" hrana
22.1.2006 22:14:22   
Seven*
Najbolj vazno je, da je prehrana pestra. Tudi nas ima rad hrenovke. Pa se pac potrudim in kupim tiste ta drage iz piscancjih prsi. Saj med tem JUNK foodom lahko najdes tudi kaksne bolj kvalitetne izdelke.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
22.1.2006 22:28:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Nezdrava" hrana
24.1.2006 12:49:50   
Mina1
Tudi naš še ne 4-letnik bi najraje jedel vse tisto, kar naj ne bi bilo glihuser posted image ..., pa sem nehala komplicirati. V McDonald gremo 1x na 14 dni, pa kaj potem.

Naj bi jedel "zdravo" hrano v vrtcu vsak dan, tako da se potem niti ne sekiram preveč. Doma pa imamo takšno akcijo vsak dan, ker smo štirje, da nimam časa nevem kaj kuhati, bolj takšne zadeve na hitro. Tako pač je. Nisem tip človeka, ki bi za štedilnikom stal 10 ur in tako. Pri nas je vse tako na hitro, predvsem zato, ker sta oba pobalina fina ekstremno živahna...

Mali piškotek (11 mesečnik) pa itak štrajka na polni črti s hrano, že iz štarta je štrajkal z mlekom, tako da sem sploh vesela, da naredi dnevno kakšen grižljaj česarkoli, drugače bi me že zdavnaj pobralo od sekiranja.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Nezdrava" hrana
24.1.2006 13:05:11   
ma-ja
Jaz svojima otrokoma zaenkrat ne branim nobene hrane. OK, moti me če se malo pred kosilom spravita na smokije in čips. Takrat se ponavadi skregamo. Imata pa res obdobja tega junk fooda. V skupnem pa sta zdrava, imata dobro kri in lepe zobke, torej jesta v redu!


(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Nezdrava" hrana
2.2.2006 10:37:55   
* Mateja *
Ma jaz mu dam čist vse, razen svinskega in kakšnega zelja al pa fižola.
 Če pa jemo mi za večerjo pico( doma narejeno) jo pa je tudi Nejc, sej ni nič umetnega na njej. Kruh, domač pomidor, mal šunke in sir. Mislim, da mu nima kej škodit!!!

(odgovor članu ma-ja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?