|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 14:15:34   
Anonimen
Kako smo??
Lačni? user posted image
Siti?

jaz sem kar ok.. ravno od kosila.. moj lubči mi je zraven lušte delal, ker je mel filane zrezke, jaz pa čist navadne na žaru, za večerjo ne bo nič, ker sem se pregrešila pri zajtrku. 

Sem pojedla eno štručko iz pekarne, ker me je ful glava bolela user posted image , pa sem vedela da bo treba pojest neki konkretnega, da bo boljše..

tko je pri meni..

pri vas??user posted image

< Sporočilo je popravil biba12 -- 3.1.2006 14:18:40 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 14:17:52   
*barbapapa*
user posted image .... jaz sem ....
ampak gre....


ob desetih sem pohrustala dve jabolki,..... user posted image

ob dvanajstih sem pojedla košček sira ....

zdaj pa čakam, da bo ura štiri, da pohrustam še kosilo........  sir + kuhana zelenjava....

večerje pa ne bom imela, ker se bom za kosilo nabasala user posted image ........

pijem ogromno vode,.... do zdaj sem spila več kot dva litra.....

mogoče bom še pojedla do štirih kako jabolko,...... pa potem zvečer še kako banano.....


upam, da bom(o) uspešno prestala(i)  prvi dan.....

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 14:21:44   
mammy26
tudi jaz še uspešno prestajam prvi dan. Glede nato, da nimam kaj dosti časa misliti na hrano, upam da mi bo ratalo.

(odgovor članu *barbapapa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 14:34:11   
Anonimen
Jaz sem kr lačna, ker sem cepec neumni, jedla jabolka že ob 6ih zjutraj, sveto prepričana, da jih moram pred kavo pojesti. user posted image Do 16ih, ko bo koslilo je pa kr dolga, tko da sem ob 12ih še eno jabolko pojedla.
user posted image Zdele grem pa še v Spara mal zelenjave in solate nakupit, rabim za koslio, pa bo kr kriza tam mimo sladkarij in svežega belega dišečega kruha... Mmmmmmm

Kaj pa boste kej jedle na OH dan? Že kej razmišljate?

(odgovor članu mammy26)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 14:46:44   
Anonimen
razmišljam o OH dnevu, pa ne potuhtam nič pametnega..

hothien, v trb mate pa tako zj... špar.. od tiste parkirne hiše naprej.. vsaj men..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 14:50:55   
tejčica
Mene zaenkrat lakota ne matra, bomo pa videli kaj bo zvečer.

Sicer sem pa zjutraj pojedla 2 jabolka, za kosilo pa kuham segedin (mojemu bom zraven naredila še krompir). Sem pa danes že naredila en greh. V službi je padla zdravica za novo leto in sodelavec je praznoval Abrahama in sem nazdravila z njimi (deci refoška). Bolje to kot gora hrane.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 14:51:03   
lelaval
zajtrk - 1 jabolko user posted image
malica - velika kahla user posted image  kave z mlekom brez sladkorja (mislim, da ne bi smela dodat mleka, a drugače ne morem pit kave) user posted image
kosilo - 1 piščančji file z zelenjavo in solato user posted image
večerja - verjetno 0,5 zrezka s solato ali pa nič. user posted image  
se mi pa ful luštajo keksi user posted image  in kuhan vinček user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 15:01:39   
hanita
 Jaz sem danes prav fuč, ne vem al psiha dela to al je zaradi tega ker sem po 6 mesecih prvič spala celo noč in nisem več navajena toliko spat.
Za zajtrk sem pojedla dve jabolki, za kosilo pa dva zrezka in solato ter juho na koncu. Zdej se počutim boljše.

Večerja bo pa en zrezek in solata.  Sej je prav fajn , ker ni treba mislit kaj jest,že veš v naprej.

Sem pa parkrat šla mimo piškotov in čokolade, ki je še vedno na mizi in bi kmalu podzavestno stegnila roko. Začetek je vedno najtežji, to vem , ker se mi zdi, da že celo življenje samo hujšam.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 15:59:32   
mala maja
ja sem user posted image user posted image user posted image ....

ma sej do kosila je še šlo
pojedla jabolko, popilauser posted image  in za kosilo pojedla kuhanega piščančka in zelenjavo.Prejle sem šla pa v kuhinjo nekej iskat in je bila vikikrema. NAVALI NARODuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sem hit polizala eno malo žličko. TAko večerje ne dobimuser posted image  ma prav mi je kaj pa se ne držim.

Aja žejna pa nisem nič. se morm kr mal posilit da pijem.

Aja še nekej na keri dan lahko piješ Mleko????? JEst bom umrla če ga ne bom pila vsaj eno skodelico na dan.

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 16:09:30   
Grascakinja
2 pomaranči, 2 kosa mesne štruce, zelenjava in zelena solata, hektoliter vode in zeliščnega čaja. Pa pol žličke krompirčka s kolerabo - Karolinino kosilo, da sem probala, če je za kaj. Ona je pojedla vse, jaz pa slince cedila poleg user posted image .
Bilanca do 16:06.
Z mize me gledajo piškoti. Jaz se jih trudim ne gledat.
Sem si že zaslužila petko za kosilo, pa ne smem pokvarit rezultata - tašča je pekla palačinke in medtem ko sem jaz svoj mesek natepavala, so mi dišale pod nos, vse tople in slastne. PA SEM SE JIM UPRLA!!!! user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
3.1.2006 16:10:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 16:15:32   
taška30
No, da se še jaz 'uradno' pofočkam med ODLOČNIMI. Kar gre, no, čeprav vsake pol ure ugotavljam, da imam podzavestno vključenega avtomatskega pilota, ki vodi do omare s sladkarijami in se večkrat napotim tja, potem mi pa klikne, da sem na dieti, se obrnem in grem z dolgim nosom stran.

Sploh ni problem v lakoti, ampak v ČOKOLADI!!!!!!!!!!

In ja, razmišljam o jutrišnjem dnevu, ko se bom napokala krompirčka iz pečice. Njami!

Sem bila pa prejle tudi malo fizično aktivna - z mojim 8-kilsko utežjo z imenom Manca, sva šle ven na sprehod, peš(!!!), ker z vozičkom ne morem zaradi snega, matr jim nespluženo!!! Ne morem verjet, ampak imam kar malo musklfibra v rokah, pa po hrbtu.

Lp, bodoča suhica Taška user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 16:16:53   
Anonimen
Jao, ženske. Ena štručko, ena pecivo, ena viki kremo, ena vino ... Sem pa mislila, da boste hujšale z 90-dnevno dieto... No ja, vsak po svoje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 16:23:59   
Lianna
Se strinjam s tabo Splišni. Ok če bi se pregrešile po enem mescu bi še nekak razumela ampak ne pa prvi dan diete. Sm tut jst spet na dieti, pa je težko, pa se vseen ne. Res če nimate volje je boljš da nehate, kt pa da same sebe mučite s tem. Ker ko se enkrt pregrešiš se ti ni težko tut drugič pa tretjič itd.

< Sporočilo je popravil Lianna -- 3.1.2006 16:25:01 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 16:24:05   
Suzi*
Meni tudi gre ok. Sem na mesu in zelenjavi. Ob dveh je bilo kosilo, pa sem še zdaj sitaaa, ker sem pojedla tono solate. user posted image

user posted image user posted image  Taška, jaz imam tudi avtomatskega pilota. Sem se že parkrat zalotila, da bi segla po kakšnem piškotu, potici ali kakšnem podobnem njami priboljšku. Pa se ne dam, čeprav so mi na obisku pri sosedovih pod nos pomolili vabljivo sadno rolado. Pa sem že takoj morala razlagat, da sem na dieti in da bom samo kozarec vode. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 16:54:24   
Anonimen
SPLIŠNI: no, da pokomeniram mojo štručko zjutraj.. Glede na to, da imam močne glavobole, ki se mi ponavadi začnejo ponoči, kot se je tudi ta včeraj ponoči, sem mogla zjutraj pojest eno štručko.. že ponoči sem vzela tablet, ki itak ni pomagal.. zjutri še enega.. spet nič.. pol se mi je pa zaluštalo hrane .(drugače nikoli ne jem, če me boli glava, ker mi rata slabo). No, in takrat ko se mi zalušta, vem da bo pol nehala bolet, če bom nekaj pojedla. in dieta gor dol..

Raj nekaj pojem, pa se mal pregrešim, kot pa da bi me glava še dva dni skup bolela.. Pa še izpiti se bližajo in se morm učit, ne pa da v pojstli ležim in cele dni spim..

tko, da mislim, da se meni opraviči..

je tko, ali ni??user posted image

(odgovor članu Suzi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 17:38:58   
Anonimen
Ni.

Res boste morale biti bolj "odloćne", če ste se že nadele to ime.

Me pa prav  zanima, koliko vas bo prišlo do konca. Vedno nas je bilo na začetku zilijon, na koncu pa ena ali dve. No, saj ne, da vam moralo zbijam, samo, malo več odločnosti pa bo punce user posted image

Aja, jaz si upam stavit na eno, za katero sem skoraj prepriačna, da bo prišla do konca. Pa Splišni tudi, obe imava isto v mislih. Pa ne poveva, katero user posted image  Pa saj vas itak ne briga, a ne? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 17:42:45   
Lu
Ojla punce!

Jaz sem se odločila, da brez mojega kapuščina z mlekom tudi ne gre. Pa saj eden na dan ni nič si pravim. Pa ker hočem zgubit samo 5 kg se še s tem malo tolažim. No v glavnem.
Zajtrk: 1 banana
Kosilo: 1 piščančji pečen zrezek, zelenjava, kos kruha,solata in goveja juhca
Večerja: 1/2 kosila

Moj dragi kar trpi. Ni navajen jesti hrano brez krompirja.

Punce dobila sem knjigo od RINE. Zdaj me pa zanima naslednje. Je to ista 90-dnevna dieta ali ne? Ker tukaj notri piše, da se za večerjo je lahko kaj drugega.

Je pa jutri škrobni dan, a ne?

Imam polno receptov, pišite če želite da vam katerega napišem, ker me jutri žal ne bo do poznega popoldneva doma.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 17:49:02   
Anonimen
Uh, jaz sem kar odločena. Vsaj prvi dan. Moj mali mi je v usta tiščal svojo čokolado, pa je nisem pojedla! user posted image user posted image user posted image  Joj, ko bi vedele, koliko premagovanja me je to stalo!!! Tudi ko sem v šoli otrokom radeljevala malico, mi je bilo, da bi kar padla v tisti kruh in zdenka sir... Najhuje je bilo, ko me je moja malica čakala na moji mizi, jaz pa sem se obrnila proč in pojedla samo mandarine...

V trgovini sem kupovala našim vzgojiteljicam zapoznelo darilo za novo leto (v decembru je bil David le prvi teden v vrtcu) in seveda, kam sem zavila? K suhemu sadju...












.... v čokoladi! user posted image user posted image user posted image  Kar planila bi noter.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 17:52:58   
Anonimen
Lu, to knjigo imam tudi jaz. Pa tisti recepti niso bog ve kaj okusni, tako da sem si raje sama sprintala iz interneta tiste strani, ki jih je Splišni nedolgo nazaj dala gor. Hvala Splišni!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 17:58:38   
Grascakinja
Jaz mislim, da je dobro, da nas Splišni in Al bina mal na trdna tla postavljata. Pravzaprav je odlično.

Če ne, bomo na koncu namesto podpiranja pri hujšanju, druga drugo podpirale pri grešenju. Nema nič grešit. Al hujšamo al pa grešimo. Oboje ne bo šlo.

Jaz si že naprej mečem pol žličke krompirja in kolerabe, ki sem jo poskusila, ko sem delala kosilo za tamalo.

Čist prav je tako, da špilata policaja. In res je tudi, kot je bilo že napisano, oprostite mi vse dotične, da če si se včeraj "še zadnjič" nažiral do amena, da bo danes težko.

Jaz sem s pripravo začela še pred novim letom, pa sem komot preživela praznike in danes pravzaprav ni več nič posebnega zame.
Sicer pa bom lahko prav jaz prva odpadla kot zrela hruška... zarečenega kruha se največ poje. Na škrobni dan, seveda!

Torej, Spliš in Albina, vidve nas kar kuser posted image , če ne bo tlele prej nažiralnica kot shujševalnica. Rabimo koga, da nas z gajžlo preganja!

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 18:00:18   
Anonimen
katere strani pa so to?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 18:01:20   
Anonimen
Dobro povedano, Pupa!

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 18:05:13   
Anonimen
Biba12, tistega ne najdem, sem pa ravnokar videla, da ste se nekaj postov nižje pogovarjale o teh dietah - isti recepti!

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=743271


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: "ODLOČNE" 1. dan
3.1.2006 18:11:57   
Lu
No zdaj je moj dragi ugotovil, da sem pirnesla domov napačno knjigo. Jaz sem že preskočila na naslednjh 90 dni user posted image user posted image  Upam, da jo do jutri že vrnejo v knjižnico in grem po 1.del.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?