|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Pasja menstruacija"
18.6.2006 22:42:24   
Seven*
Lastnice nesteriliziranih psick, dajte mi se kaksen nasvet. Ze odkar imamo Onyx, ji v casu krvavitve dajemo gor pasje hlacke z dnevnim vlozkom. Ampak problem je v tem, da ona vsak vlozek potem pozre. In ker je zadeva pac plasticna, me skrajno skrbi, da se ji bo kje "zataknila". No saj veste kaj mislim.. Ce hodi brez vlozka imamo celo krvavo stanovanje. Ima namrec zelo mocne krvavitve, in bi zadeva zgledala priblizno tako, kot ce se brez vlozka sprehaja zenska z mocno menstruacijo. Neugodno.. Ideje? Predlogi?

Zgleda bom ta teden z berglami po tleh pasjo kri brisala.. Great! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Pasja menstruacija"
18.6.2006 22:44:48   
Anonimen
OK č žre plastiko, pol ji pa v tiste hlačke namestite WC papir. mi smo to pri naši delali, preden smo jo dali sterilizirat. pa se ni pritoževala. Po moje je vekakor bolj zdravo, da žre papir kot pa plastiko.
Čeprav priporočala ji pač ne bi nič od tega za kosilouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
18.6.2006 22:46:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Pasja menstruacija"
18.6.2006 22:50:58   
Anonimen
A kakšnih pasjih vložkov pa ne prodajajo? A samo te hlačke pa niso dovolj? Pa da bi jih potem menjala, a nimajo nebene folije?
Pojma nimam, kaj naredit drugače. Naša Miša  je majhna kuža z majhno maternico ... in manjhnimi flekciuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Pasja menstruacija"
18.6.2006 22:54:50   
Seven*
Ma to ji tak tece, da ima vcasih v par urah POPOLNOMA krvav dnevni vlozek. One hlacke so pa nemarno drage. Ne morem jih kupiti na zalogo, ker bi jih rabla cca 10 pomoejm.. user posted image user posted image

Aja, psica je mesanka z labradorcem..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Pasja menstruacija"
18.6.2006 22:57:00   
Seven*
Psom je tisto kar je nam BLEK najbolj NJAM. A se vam se niso povaljaji v kaksni crkjeni macki ali crkjeni ribi? Tako si zamaskirajo vonj, se posebej to radi pocnejo ko lepo disijo (po kopanju). user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aja. Cloveski dreki so Onyx najvecje veselje.

Hura. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Pasja menstruacija"
18.6.2006 22:57:35   
Anonimen
Seven, to pa ji preveč teče, po moje. Moja tašča je imela bobteilko, tudi tele, pa ni imela nikoli hlačk, ni bilo potrebno. Malo je brisala po tleh, pa ni bilo kakšne sile.
Kaj pa kakšen obisk veterninarja? Ker to se mi res zdi  malo čudno, no.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Pasja menstruacija"
18.6.2006 22:58:37   
Anonimen
Seven a sama pa kaj takega ne bi mogla narest (sešit)... hlačk namreč.
pa če se ne motim bi jih morali mi imeti še doma. Bom pogledala pa ti javim.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
18.6.2006 23:00:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Pasja menstruacija"
18.6.2006 23:01:03   
Seven*
Bobtail ima dolgo dlako in se pomojem vecina krvi "obesi na dlako", ostalo si pa psica zlize..

Pri psih je menda tako kot pri cloveku. Ene bolj druge manj... user posted image

Stara je 7 let in ze od nekdaj ji tako tece... user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Pasja menstruacija"
18.6.2006 23:04:41   
Anonimen
Ja, to je pa možno, ja, to o dlaki. Ker jo je res morala umivat, ker je drugače smrdelo celo stanovanje.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Pasja menstruacija"
19.6.2006 9:41:04   
Anonimen
Kaj pa pamperske, pa da izstrižeš luknjo za rep? A to ste že poskusili?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Pasja menstruacija"
19.6.2006 10:33:20   
Anonimen
Jaz sem ravno zadnjič v ZOOTIC-u v Lj City Parku videla pasje pleničke, samo ne vem, koliko stanejo itd., ker sem jih videla samo v izložbi. Luna je mela take lepe črne hlačke z dnevnim vložkom, a kaj, ko si jih je non-stop slačla .. sam spat je šla pa jih že ni mela večuser posted image  Vložkov ni jedla, je pa hlačke na koncu zgrizlauser posted image  Pa niti ni tolk krvavela, samo non-stop ji je kapljalo in ni blo lih zabavno imet celega stanovanja krvavega. Plus tega ne bi omenjala moje postle, ko mi je ostalo lih še 30cm čistega za spatuser posted image , uspešno mi je s svojo ritj nasvinjala tudi steno. 

Smo jo pa potem sterilizirali (kar smo imeli namen decembra, in je ravno tisti dan dobila ''menstruacijo'' - operacija je bila pa itak prestavljena na januar, ker je bila Luna bolana).

Po kolk dni pa imajo vaši psi ''menstruacijo''? Luna jo je imela 16dni se mi zdi, se je že vsem mešalo. Še sploh zaradi vseh ''snubcev'', ki so potem po meni skakaliuser posted image  

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Pasja menstruacija"
19.6.2006 12:08:19   
cukerček
Mi imamo tudi psičko in smo j na začetko dajali dnevne vložke, ki jih je tudi jedla, zato smo reskirali staro brisačo, jo razrezali in sedaj uporablamo to namesto vložkov. Naša psička pa, če ji slučajno kakšna kapljica cankne kje na tla, nagonsko počisti- poliže za sabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Pasja menstruacija"
24.6.2006 7:26:33   
tanaja*
Kja pa če ji kupiš gatke za otroke? Gor se bo vložek bolj obdržal kot na tistih pasjih tangicahuser posted image . Pa luknjo za rep izreži, seveda.

Drugač pa je najboljš, da jo daš sterilizirat, pa ne bo več teh problemov user posted image


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Pasja menstruacija"
24.6.2006 7:31:33   
Marogica
SEven, kaj pa tisti navadni vložki od VIR-a, ali kaj podobnega? NE vem, nimam izkušenj

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Pasja menstruacija"
25.6.2006 17:01:38   
sami_y
Jaz dam naši kr moje hlačke z lukno za rep, not dam vložek z zavihki in čez še ene hlače, da ji res gor stoji. Je pa res, da je v hiši in smo večino časa skupaj, pa jo mam na okah in ji vedno, ko hoče dat hlače dol, rečem nesme in uboga. Druga zgodba pa je zjutraj, ko pridem v dnevno, včasih jih še ma gor, včasih pa je vložek raztrgan po tleh... user posted image  In pol ji spet razložim, da to ne sme, dam gor nove hlače, nov vložek, še enkrat razložim, kot malemu otroku, pol jo pohvalim, dam keks in drži nekaj časa.
Drugače pa zdaj pri drugi gonitvi ni imela take močne menstruacije.
Vložek pa pes poje, ker ma v naravi, da se čisti in da si jo pač več liže ko ima menstruacijo, tako se umiva. Ker je pač kri v vložku misli, da mora pač pojest. Ne vem, po moje je tak.
Jaz sem moji probala dat plenice od 2-letnega nečaka, pa so ji ful premale. Za njo bi rabla one plenice, ko so za starejše ljudi-nepokretne.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "Pasja menstruacija"
23.8.2006 23:35:22   
pravljica
ne vem, če se lahko primerja z našo Bibico, ampak jaz imam 3 hčerine hlačke z luknjo za rep in se obnesejo...ne rabimo pa nobenega vložka, ker gre pri njej po kapljicah

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu sami_y)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "Pasja menstruacija"
23.8.2006 23:46:20   
Anonimen
če sem iskrena je naša labradorka imela kar mamine gate in vložke alwajs

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "Pasja menstruacija"
23.8.2006 23:55:52   
copka77




če sem iskrena je naša labradorka imela kar mamine gate in vložke alwajs

Naše psice tudi!!user posted image
Najbolj pa je fajn ko se še poščijeta noter, ko jih slučajno pozabimo sleči,ali pa sta prehitri ko jih spustimo ven lulat...user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?