|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Preskakovanje" srca
1.7.2008 11:12:41   
Volga
Meni se v zadnjem mesecu zgodi večkrat na dan, da mi srce "preskoči" Tako za enih 5-10 sekund, namesto, da bi imel ritem ba-bum, ba-bum, im ba-.......bum. O.K., vem, da je treba do dohtarja, ga že kličem, samo ne dobim, ampak me samo zanima, če se je še komu dogajalo kaj podobnega in kaj so potem odkrili?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 11:17:57   
baguSka
hmmm..... men se to veckrat dogaja.... pa nisem dala neke posebne pozornosti na to!?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 11:18:41   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

hmmm..... men se to veckrat dogaja.... pa nisem dala neke posebne pozornosti na to!?


Kaj pa vem no, meni se zdaj to dogaja vsak dan, parkrat na dan, pa mi je ful neprijetno. ne vem, kar ustrašim se user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 11:19:21   
muki1
a ni to srčna aritmija user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 11:22:00   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

a ni to srčna aritmija user posted image


nekaj takega. Samo jaz nisem tega nikoli imela, to se mi je zdaj pojavilo. A je to tudi možno?

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 11:22:55   
cmokec
Potem imaš probleme z aritmijo srca. Kaj pa pritisk, ti tudi niha? Odpravi se k zdravniku, da ti posname EKG, drugega ti ne znam svetovati. Pa malo si beleži, kdaj srce zgubi ritem. Je to ob določenem naporu, ob stresni situaciji, na določene ure, ...

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 11:24:17   
tanikaa
Volga, je*ba*t ga, leta so tu. user posted image

Hec, samo pojma pa nimam, kaj bi to bilo. Meni kvečjemu na momente hitreje bije, kar razbija, kaj takega pa se mi še ni zgodilo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 11:25:00   
Anonimen
Jaz imam to ze 12 let. Zacelo se je z aritmijo, potem s tahikardijo, zdaj imam pa uradno diagnozo ventrikularne motnje ritma. Skratka, meni srce dela cisto po svoje, nevarno je pa to ob naporu baje, ceprav kardiolog v KC bistveno manj komplicira in zganja paniko kot kardiolog na pediatricni.

Lahko je pa aritmija cisto nenevarna, odvisno je samo, kaj se ti se zraven pojavlja oz. kaj je ob naporu.

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 11:32:13   
baguSka
ceprav kardiolog v KC bistveno manj komplicira


ja men so rekli, da ni nic nenormalnega..

jaz se ne sekiram, ker se mi zdi da nimam nekih velikih tezav.. se mi pa vcasih res zgodi ce sem kej zivcna al pa ce mam full adrenalina v seb npr, da mi zacne razbijat k zmesan in ostanem brez sape... ampak tud to pomoje ni nic nenormalnega...

ce vprasas mene volga, je tud to mozno, da se ti je to zdej sele pojavlo.. cist mozno.. vseen pa se pejd raj k dohtarju pogledat da bos ziher..

je pa res verjetno pr men tud dost s pritiskom pogojeno.. ker mam full nizkega in pol zjebe ce mi zraste.. mam ta visok pritisk 100, ta spoden 60, pulz mam pa obicajno med 100 in 110.. nekje vmes..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 11:34:30   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Jaz imam to ze 12 let. Zacelo se je z aritmijo, potem s tahikardijo, zdaj imam pa uradno diagnozo ventrikularne motnje ritma. Skratka, meni srce dela cisto po svoje, nevarno je pa to ob naporu baje, ceprav kardiolog v KC bistveno manj komplicira in zganja paniko kot kardiolog na pediatricni.

Lahko je pa aritmija cisto nenevarna, odvisno je samo, kaj se ti se zraven pojavlja oz. kaj je ob naporu.



Ob naporu, recimo med tekom, sploh ne vem, če se mi to dogaja. Se mi takrat, ko sem mirna, umirjena, sproščena, recimo zdajle v službi. ALi pa doma v postelji, ko ležim in gledam TV. Ampak takrat sem verjetno samo bolj pozorna, morda se mi to tudi vmes dogaja user posted image  POjma nimam, bom pa šla h dohtarju, zagotovo, ker me skrbi. Aja, pritisk je pa čisto normalen, zdaj če mi niha, apa tudi ne vem. Bo treba res en orng servis nardit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 11:39:08   
baguSka
Bo treba res en orng servis nardit.


Ja kr dej.user posted image  Ampak sej bos vidla da bo vse ok... zdej je to zate neki novga in neznanga...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 11:40:04   
baguSka
Aja je pa res da takrat ko mirujes bl cutis srce. To je pa tud normalno.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 11:41:40   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Meni se v zadnjem mesecu zgodi večkrat na dan, da mi srce "preskoči" Tako za enih 5-10 sekund, namesto, da bi imel ritem ba-bum, ba-bum, im ba-.......bum. O.K., vem, da je treba do dohtarja, ga že kličem, samo ne dobim, ampak me samo zanima, če se je še komu dogajalo kaj podobnega in kaj so potem odkrili?
Evo. Jaz sem isti primerek. Sem šla do dr., mi je poslušala, pol mi je nardila še EKG. Vse je bilo normalno. Rekla je da so to neke palpitacije, povezane s STRESOM. In da ni nič hudega - še.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 11:57:14   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Udb

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Meni se v zadnjem mesecu zgodi večkrat na dan, da mi srce "preskoči" Tako za enih 5-10 sekund, namesto, da bi imel ritem ba-bum, ba-bum, im ba-.......bum. O.K., vem, da je treba do dohtarja, ga že kličem, samo ne dobim, ampak me samo zanima, če se je še komu dogajalo kaj podobnega in kaj so potem odkrili?
Evo. Jaz sem isti primerek. Sem šla do dr., mi je poslušala, pol mi je nardila še EKG. Vse je bilo normalno. Rekla je da so to neke palpitacije, povezane s STRESOM. In da ni nič hudega - še.



Aha, O.K., si me pomirila.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 12:18:48   
srki
Ja, Volga, meni se je to dogajalo. Pa občutek utesnejnosti oz. občutek, da imam srce nekje v grlu, ne kjer bi moralo biti. Pa tudi občutek sem imela, kot da moram lovit zrak. Šla sem k splošnemu, se mi je skoraj režal v faco (nič hecnega), začuda me je dal na EKG, vse OK, izmeril mi je kisik v krvi ter pritisk, vse normalno. Nekje sem slišala, da se temu reče "napadi panike"user posted image , samo ne vem, kakšne, ker meni se je tudi dogajalo čisto tako, ko sem bila najbolj umirjena, kot tebi, v službi ali pa doma, ko sem že ležala. Stanje je sedaj boljše, par mesecev nazaj pa se mi je skoraj vsak dan to dogajalo. Smejali so se mi pa itak vsi.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 12:20:26   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Smejali so se mi pa itak vsi.


banda user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 12:33:24   
Hope2
Meni so se aritmije pojavile pred 2 letoma. Bila pri zdravniku zaradi tega, pa je reku, da je vse ok. Bila vmes na vsaj 2 operacijah, kjer so tudi kardiologi zaznali aritmije in niso posvečali pozornosti, pravtako sem bila vmes že na nekaj pregledih (ne zaradi srca) in so tudi ostali zdravniki in ginekologi zaznali aritmijo, pa spet nobene panike. Vsi mi samo rečejo a vam pa srček kdaj pa kdaj skačeuser posted image . Pa rečem ja in oni tiho ali pa nič hudega. Kaj češ pol, se naučiš živet s temuser posted image .

Pred 2 mesecema pa mi je srce nenormalno pospešeno bilo, razbijalo kot tempirana bomba. Najbolj, ko sem počivala, napora v teh mesecih pa itak nisem imela. No takrat pa mi je zdravnik predlagal povečanje kalcija in magnezija, zdaj mam spet normalen srčekuser posted image , razen aritmij, ki so še vedno prisotne.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 1.7.2008 12:34:50 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 12:34:22   
Volga
No takrat pa mi je zdravnik predlagal povečanje kalcija in magnezija, zdaj mam spet normalen srček


zanivimo. Se pravi kakšna šumečka ne bi bila odveč.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 12:36:56   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

No takrat pa mi je zdravnik predlagal povečanje kalcija in magnezija, zdaj mam spet normalen srček


zanivimo. Se pravi kakšna šumečka ne bi bila odveč.


To mi je svetoval zato, ker je srce ena velika mišica. Jaz pa sem zaradi protiteles jemala ene tablete, ki so mi kalcij še dodatno odžirale. Pa že itak kravjih mlečnih izdelkov ne jem. Pri aritmijah pa tole ne pomaga, saj pravim, da so še ostale. Ne vem, probaš lahkouser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 12:39:03   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Smejali so se mi pa itak vsi.


banda user posted image


Ja, a ne de. Kot da se mi pa ne more nič resnega zgodit, če še 3 nimam spredaj. Ah, saj mogoče če ne bi bila noseča, tudi sama ne bi šla do dr., zdaj pa sem si rekla, ziher je ziher.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 12:40:51   
srki
Ma najhujše je pa to, ko ti sploh ne povejo, zakaj bi tako bilo oz. kaj bi lahko bilo. No, še dobro da si tole odprla Volga, vsaj nekaj več vem, brez svojega dr.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 13:09:57   
cmokec
Kaj, pa, če bi sama spremljala svoj utrip srca z uro Polar ali temu podobno?

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 13:10:44   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Kaj, pa, če bi sama spremljala svoj utrip srca z uro Polar ali temu podobno?


A to tudi obstaja? To so tiste ure za športnike? To misliš? Samo to je ful drago, a ni?

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 13:14:02   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Kaj, pa, če bi sama spremljala svoj utrip srca z uro Polar ali temu podobno?


A to tudi obstaja? To so tiste ure za športnike? To misliš? Samo to je ful drago, a ni?


So ful dobre ure. Mi smo jo kupili našemu očetu. Pa ni niti tak draga. Meni se zdi, da smo dali nekje 20 starih jurjev.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 13:35:24   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Kaj, pa, če bi sama spremljala svoj utrip srca z uro Polar ali temu podobno?


A to tudi obstaja? To so tiste ure za športnike? To misliš? Samo to je ful drago, a ni?


So ful dobre ure. Mi smo jo kupili našemu očetu. Pa ni niti tak draga. Meni se zdi, da smo dali nekje 20 starih jurjev.


Misliš, da bi bilo kaj takega v redu? http://www.bestshop.si/index.php?str=product&prodid=1156

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?