|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Ta nove"....19.dan
4.11.2005 6:03:03   
CUKRČEK
Ola, hujšarice
že do 19. dne smo prigurale....bravo za nasuser posted image
Danes pa spet OH in naredila bom kar široke rezance z gobovo omako. Kot že velikokrat doslej ( ko je pa tako dobro).
Zvečer bom pa kar kak jogurt pajznla, pa bo. A mislite, da bi lahko ocvirkovo potico zvečer??

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Ta nove"....19.dan
4.11.2005 6:15:07   
tjaga
Jutro,

evo jaz grem pa danes spet v delat po enem tednu. In tako bom imela več možnosti, da se primem v roke in ne počnem kozlarij, ki se tičejo hrane.
Za kosilo sem si zamislila testenine prelite s paradižnikovo omako z olivami, gobicami in kaprami, vse skupaj streseno v pekač in potisnjeno v pečico. Ja tkole, ne vem ali si smem gor dati žlico kisle smetane in če res paše smetana med nevtralna živila. user posted image  Ostalim članom bom vse skupaj potresla še s parmezanom. In zraven skledo solate.
Za večerjo pa ne vem, je še daleč do tja. Verjetno nič, saj bom kosilo jedla okrog 18.00 ure.
Cukrček, tebi laufa vse po planih? Kaj pa ostale?


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Ta nove"....19.dan
4.11.2005 6:38:54   
Anonimen
Cukrček jaz mislim, da bi lahko ocvirkovko. Pa saj je sladica, ne? Itak, če se lahko fino mastne čokoladn etorte, se lahko tudi ocvirkovko.

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Ta nove"....19.dan
4.11.2005 6:41:03   
tjaga
Al bina, pred tabo pa kapo dol.Vsa čast, svetovno si zdržala. :smajlikisisnemaklobukzglave::smajlikisisnemaklobukzglave::smajlikisisnemaklobukzglave:

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Ta nove"....19.dan
4.11.2005 6:57:05   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: tjaga



Cukrček, tebi laufa vse po planih? Kaj pa ostale?



Ja, doslej je šlo vse brez problemov in nisem grešila...vsaj zavestno ne.
Je pa hudič, ker bosta zdej moja starša imela roj.dan in bojda nas bosta v gostilno na južno peljala. In to pride glih na sadni dan (en dan pred vodnim). Se bom sicer potrudila, da bom čimmanj pojedla, toda...  Nič jesti pa tud ne morem, če že častita. Me kar mal muči tole. Sem prej upala, da bosta doma zrihrala, ker doma bi se komot zadržala kosila in bila na sadju, toda v gostilno pa res ne bom šla samo sedetuser posted image
Ah bo že. Pa saj konec koncev nisem nič grešila do sedaj. Lepa tolažba,a?!?

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Ta nove"....19.dan
4.11.2005 6:59:47   
CUKRČEK
al bina, zdaj pa komaj čakam večerje, ker  že tri dni doma gledam domačo ocvirkovko. mmmmm, tako čist ta pravo iz krušne peči. Sem upala, da jo bo do danes dec vso pojedel, pa je na žalost ni...tako se je danes res ne bom mogla obranit.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Ta nove"....19.dan
4.11.2005 7:15:49   
Anonimen
Potem pa kar navali user posted image

Tjaga hvala za čestitke.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Ta nove"....19.dan
4.11.2005 9:20:20   
total
Jutro,danes bom jedla testenine in omako,zvečer pa slatko,CUKERČEK ti si pa dobra,da za večerjo poješ jogurt namesto kaj konkretnega,jaz bi umrla,ta dan komaj čakam,da pojem kaj dobrega in sladkegauser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Ta nove"....19.dan
4.11.2005 12:56:23   
asija
Zdravo

Jaz bom za kosilo zelenjavno juho, zvečer pa pito, ki sem jo spekla samo za Asijo (brez jajc). Ful jo hvalijo, tako da komaj čakam, da jo poskusim.

Punce, a ve vse že delate? jaz sem doma do konca januarja, ker sem dobila podaljšano, zato mi je vse skupaj težje, ker doma samo mislim na hrano. Rada pa bi do službe shujšala.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Ta nove"....19.dan
4.11.2005 13:22:49   
Anonimen
Kapo dol puncam, ki ste doma in hujšate. Jaz sem zdaj dober teden na bolniški, ker sem se vrezala v prst, in vidim, kako je res zaj..., če imaš skozi hrano okoli sebe. V službi pa ni problem. Ampak, asia, se splača ker se res hitro pozna.
Drugače pa ne vem, kje ste našle jogurt in kislo smetano na OH dan. Saj to je iz mleka, mleko pa je beljakovina. Kisla smetana je še celo ta masten del mleka, mani to ni jasno.

(odgovor članu asija)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Ta nove"....19.dan
4.11.2005 13:33:18   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni


Drugače pa ne vem, kje ste našle jogurt in kislo smetano na OH dan. Saj to je iz mleka, mleko pa je beljakovina. Kisla smetana je še celo ta masten del mleka, mani to ni jasno.


Za sladico mislim da ni problem jogurt in podobne stvari jesti. saj v torti ali pa kremšniti je tud polno mleka, smetane...pa je dovoljena. A ne?!?

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Ta nove"....19.dan
4.11.2005 13:56:16   
rikica
Oj.Jaz sem se ravno najedla.Ful dobro sem si naredila.Peresnike z bučkami in ful zelenjave zraven pa skledo zelene solate.Za večerjo pa si bom privoščila skutino rezino.To je za nagrado,ker je spet šlo dol pol kileuser posted image user posted image Skupaj že 3,še 7 kg in bom zmagala.Ne upam pa pretiravat,ker še vedno dojim in res nebi rada mleka zgubila.Jaz sem na porodniški še 4 mesece in do takrat moram shujšat.Čez teden mi sploh ni neke krize,ko pa pride vikend pa je druga pesem.Moj dragi nonstop nekaj je in to same dobrote,ki se jim enostavno ne morem upret.Zdaj pa grem na en dooolgi sprehod,da si bom zaslužla večerjo.Lp

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Ta nove"....19.dan
4.11.2005 14:48:46   
Anonimen
Ma ja, za sladico lahko poješ kar češ...tud pohane kače, če jih kje dobiš.

Itak da lahko tudi jogurt, saj je skoraj v vsako sladici, pa puterm, pa smetana, pa jajca, pa moka...da ne omenjam čokolade.

(odgovor članu rikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?