|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Ta nove"....4. dan
20.10.2005 6:23:16   
CUKRČEK
Ola,
a se kaj veselite, da bomo danes samo sadje jedleuser posted image user posted image
Ma, po moje sploh ne bo tako hudo.....deca bom naterala, da s tamalo pojesta že preden domov pridem, da mi ne bosta skušnjave delala, a bo.
Kaj bom jedla še ne vem. Najbrž kar jabolka, mogoče si privoščim ananas.....kaj posebnega iz sadja se mi najbrž ne bo dalo pacat.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Ta nove"....4. dan
20.10.2005 6:27:32   
tjaga
Jutro,

jaz bom danes eno piksno ananasa odnesla v službo. Imam toliko dela, da do trgovine ne bom uspela priti.
Kakšno jabolko tudi zraven vzamem in bo. Kajne?
Kako se prepričate, da pijete zadostno količino tekočine? Meni enostavno ne uspe. user posted image  user posted image



_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Ta nove"....4. dan
20.10.2005 6:32:50   
CUKRČEK
Meni pa voda sploh ni problem......se kar nalivam. V službi imam liter in pol flašo in si zjutraj natočim vodo. Ponavadi mi jo nekje ob 11-ih zmanjka in grem po novo. Drugače popijem še zjutraj kak čaj, da se pogrejem, pa zvečer čaj in doma tudi še kaj vode. Tako, da se bojim, da kmalu postanem vodenauser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Ta nove"....4. dan
20.10.2005 6:43:43   
Anonimen
Pa vmes še kakšno kavo brez, da se lažje zdrži.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Ta nove"....4. dan
20.10.2005 8:05:56   
mammy26
moj sadni dan je sestavljen: jabolka, kakšna breskva in ogromne količine vode. Pitje vode ni problem, saj še polno dojim in sem ful žejna, saj me moja Tia totalno izpije.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Ta nove"....4. dan
20.10.2005 8:41:00   
asija
Meni sadni dan ne bo delal problemov, ker včasih jem ves dan samo sadje. Večji problem mi je bil včeraj, ko so jedli špagete z bolonese omako. Danes bom verjetno kar jabolka, grozdje in banano. Pa seveda črno kavo. Jo že imam kuhano.

Al bina koliko si shujšala in kateri teden je šlo največ dol?


(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Ta nove"....4. dan
20.10.2005 8:44:56   
Anonimen
Asija, do prvega vodnega dne nekje 7 kil, pa potem še eno. 2. mesec to je nekje od 30. do 70. dne (u, to je kar več) je teža stala, ampak sem vztrajala, zdaj pa se spet počasi premika na dol. Če dam do konca diete dol še dve kili, sem absolutna zmagovalka, sicer pa sem to že zdaj. Sama s sabo sem namreč več kot zadovoljna user posted image

(odgovor članu asija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Ta nove"....4. dan
20.10.2005 8:49:40   
Sibil_
Meni je tudi tale sadni dan-bljak.Pa kaj boste vse jedle samo sadje?user posted image
Jaz imam namen kosilo imet zelenjavno-saj se lahko, ne?
Pa kavo je treba res pit čisto grenko, niti natrena se ne sme noter dat?user posted image
LP,
Sibil

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Ta nove"....4. dan
20.10.2005 8:50:00   
riatia
Dobro jutro!!!

Jaz bo za zajtrk jabolka, za kosilo si bom pa pripravila sadno solato . Pa seveda nalivanje z vodo-  s težavo popijem 2,5l vode na dan . Se moram kr prisilit, pol pa kr povsod tisto flašo seboj nosim .











(odgovor članu asija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Ta nove"....4. dan
20.10.2005 8:53:09   
Anonimen
Sibil, lahko tudi zelenjavo. Vsaj jaz sem jo, npr. dušeno sladko zelje na vodi, pa potem prekuhano kislo zelje ali pa sladko zelje + pelati + česen...skratka lahko tudi zelenjavo, vendar brez olja. Tako sem delala jaz. Lahko tudi kakšno zelenjavno juho brez dodatkov, ni panike.  In kavo sem včasih tudi z natrenom, predvsem zjutraj, da me je pognalo.

(odgovor članu riatia)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Ta nove"....4. dan
20.10.2005 9:19:15   
tejčica
Jutro pupe!

Jaz sem ravnokar pojedla 2 banane in sem tako lepo sita. Upam da traja to čim dalj časa, ker sedaj par ur ne bom mogla jest in ne želim da vsi poslušajo pritoževanje mojega želodčka. Sicer pa bom tudi jaz za kosilo jedla zelenjavo, potem pa imam pripravljeno še grozdje in pa jabolka. Se pa na žalost počasi manjša izbira sadja. Najbolj pogrešam lubenice!!!

Jaz tudi ves čas samo pijem in pijem in pijem....potem pa imam probleme z iskanjem stranišča, saj imam terensko delo.

Pa veliko dobre volje vsem, da nam rata ta sadni dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Ta nove"....4. dan
20.10.2005 9:44:29   
total
Ojla,kako bo šlo danes? Jaz bom danes jedla banano,grozdje in jabolka,pa kavico sem spila,tako da bo,jutri bo pa boljeuser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Ta nove"....4. dan
20.10.2005 10:33:23   
rikica
Oj.Jaz bom danes jedla jabolka in mandarine sem včeraj kupla.Za kosilo pa si bom zelenjavo dala v pečico.Bučke,koruzo korenček,cvetačo malo začim.Če se danes ne bom pregrešila te vem da mi bo uspelo vztrajat.Pa saj imam ful voljo,tako da mislim da bouser posted image Glede pitja pa mi ni problem,ker dojim in se mi zdi da miuser posted image  vse tekočine izsesa.Lp

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Ta nove"....4. dan
20.10.2005 12:32:57   
asija
Al bina, ti si že zmagovalka tako kot praviš. Jaz bi bila čisto zadovoljna če zgubim 4 kg.

Punce kaj telovadite tudi kaj?

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Ta nove"....4. dan
20.10.2005 16:50:47   
Sibil_
Grešila sem-a sem prva?user posted image
Zraven paradižnikove solate sem namreč pojedla kos kruha.
Zdaj me pa daje slaba vest.Ampak sama solata pa ni šla dol nikakor...user posted image
No, dejte me potolažit da to ni nič takega...
LP pa uspešno hujšanje še naprej,
Sibil

(odgovor članu asija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Ta nove"....4. dan
20.10.2005 17:00:08   
Anonimen
Sibil,  pa je. Ne smeš goljufati že 4. dan. Daj zdrži, no. Če si se odločila, imaš, da zdržiš. Če sem jaz, veliki lakotnik, potem lahko vsak. Samo trden je treba biti.
Evo, jaz imam sadno-zelenjavne dneve in ne sadne. V enih navodilih za to dieto piše, da je to tako. Jaz se držim tega, pa se zdaj nekje na polovici, shujšala pa sem 9 kil in pol. Torej deluje. Kuham pa si trenutno zelenjavno juho iz zelenjave, še nabrane na vrtu. Torej korenje, zelje (no, to je kupljeno), paprika, brokoli, peteršilj, pa začimbe česen, čebula (v prahu), majaron, lovor, drobnjak, poper, pa še perešilj v prahu. Aja, pa paradižnikov koncentrat. To bo pisano. In dobro, že diši. Sem pa že imela predjed - vloženo peso.user posted image  Sicer pa sem do prejle pojedla le eno jabolko v službi. So ful zanič, pa celo vrečo sem jih kupila. Kavo pa pijem Nescafe brez melka in z natrenom.

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Ta nove"....4. dan
20.10.2005 17:49:00   
rikica
Jaz kaj konkretno ne telovadim edino 2 krat na dan grem na konkreten sprehod.Vsaj nekaj.Na orbitreku pa se prah nabira.Takrat ko miuser posted image  zaspi bi imela čas,ki ga pa izkoristim za kuhanje in pospravljanje.Zvečer pa se mi res ne ljubi več.Fajn bi pa bilo malo migat.Danes mi niti ni taka kriza kot sem mislila da bo.Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "Ta nove"....4. dan
20.10.2005 18:43:32   
Anonimen
Tudi jaz sem si skuhala zelenjdavno juho: zelje, koleraba, korenje, čevula pa paradižnikov koncentrat. Sem jedla za kosilo pa še zdajle bom počasi, kar je ostalo.

(odgovor članu rikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "Ta nove"....4. dan
20.10.2005 18:44:10   
Sibil_
Ja Splišni tudi jaz sem imela vse kupljeno za zelenjavno juho, pa je nisem uspela skuhat.Pa še mama je v bolnici, pa letam okrog pa ji nosim stvari pa res nisem imela časa.Že od nekdaj pa nisem ljubitelj sadja, tako da je to zame res menda najhujši dan-no, vodni je še hujši, ampak pride samo enkrat na mesec.user posted image
No, saj bom poskusila ne več goljufat....user posted image
Pa še vprašanje za jutri, ko so beljakovine-a mesa s sirom se pa ne sme jest?Mislim dve vrsti beljakovin?Ker npr. na škrobni dan se lahko je zelenjavna juha z dodanim krompirjem in koruzo in fižolom-al ne?No, tega pa res ne vem....help!user posted image
LP,
Sibil

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "Ta nove"....4. dan
20.10.2005 18:48:24   
Anonimen
Jaz vedsno jem samo eno stvar: ali meso ali sir ali jajca in mislim, da je tako prav. Tudi na škrobni dan jem ali krompir ali riž, nikoli dveh stvari iz iste skupine.

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "Ta nove"....4. dan
20.10.2005 18:57:21   
Sibil_
OK.Kaj potem na škrobni dan ne smem za večerjo jest kostanjev?user posted image
LP,
Sibil

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "Ta nove"....4. dan
20.10.2005 21:27:19   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: sibil

Pa še vprašanje za jutri, ko so beljakovine-a mesa s sirom se pa ne sme jest?Mislim dve vrsti beljakovin?Ker npr. na škrobni dan se lahko je zelenjavna juha z dodanim krompirjem in koruzo in fižolom-al ne?No, tega pa res ne vem....help!user posted image
LP,
Sibil


Ješ lahko beljakovine samo ene vrste.

Drugače pa, a sem karakter a nisem. Danes sem se držala sadnega dneva. Pojedla sem dopoldan dve mandarini, popoldan na poti iz službe sem šla tankat in na bencinskih imajo NAJBOLJŠI "študentn futr" na svetu. Že držim vrečko v roki, pa sem v glavi hitro seštela ena plus ena in vrečko vrnila na svoje mesto. Če bi kupila tisto vrečko, potem bi bil popoldan poln razvrata, saj bi jo, garantirano, spraznila v šusu. Tako pa sem pojedla še dve jabolki, zvečer pa še nekaj malega dietne juhe od E..E.

Jutri pa beljakovinski dan. Hm, ideje bom zdajle sanjala, jutri pa uresničila. Se beremo.

Papa,
Tjaga


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?