|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Ta nove"....44.dan
29.11.2005 6:11:32   
CUKRČEK
Ola,
danes pa spet makarončki (oni ta dobri ta pisani) in čez omakca iz šampinjonov. Zvečer pa kot ponavadi nimam pojma , kaj za sladico.
Po moje kar kak sadni jogurt+malo kosmičev not.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Ta nove"....44.dan
29.11.2005 9:44:39   
corfu
Cukrček, kako si boš pripravila omako?
Kljub temu, da sem šele začela z dieto vidim da sva na istih dnevih, pa bi te prosila, da vsak dan objavljaš menije, da dobim kako idejo?!user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Ta nove"....44.dan
29.11.2005 9:54:33   
CUKRČEK
Malo olja v skledo, gor malo čebule prepražim. Sveže šampinjone ( lahko tudi katere druge gobe) narežem in fajn prepražim. Dodam vegeto, suho rdečo papriko, malo paradižnikove omake, pa še malo mokice. Vse to fajn zmešam, mal zalijem z vodo (lahko tudi z juho) in prelijem testenine. pa dober tek!!user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Ta nove"....44.dan
29.11.2005 10:01:30   
corfu
HVALA! Sem že bala, da bom morala, kako suho pico s paradajzom in papriko jestuser posted image

Koliko si že izgubila in koliko si imela?

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Ta nove"....44.dan
29.11.2005 10:31:16   
CUKRČEK
Shujšala sem 11 kil, imela sem jih pa ....no ja....velik ( to je vojna tajna )


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Ta nove"....44.dan
29.11.2005 10:53:30   
corfu
Iskreno ti čestitam!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Ta nove"....44.dan
29.11.2005 10:57:51   
baguSka
ooo čestitke cukr!user posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Ta nove"....44.dan
29.11.2005 11:13:34   
CUKRČEK
hvalauser posted image  Saj lepo se res sliši 11 kil, samo jaz sem kjub temu še vedno en konkreten kos mesa...no ja, špehauser posted image
A veste kako pravjo: LEPEGA TELESA NI NIKOLI PREVEČuser posted image user posted image  lepa tolažba, a???

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Ta nove"....44.dan
29.11.2005 11:19:03   
corfu
Veš, kako pravijo Romi, ko se veselo potrepljajo po trebuhu?"To je vse naše!"

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Ta nove"....44.dan
29.11.2005 11:34:45   
Anonimen
Veš, kaj je enkrat  meni moj rekel? Da sem "brezoblična gora mesa". mater mu user posted image  Tega mu še danes nisem odpustila, pa tudi on ve, da je bil ato zelo grda opazka, saj se še danes spomni nanjo user posted image

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Ta nove"....44.dan
29.11.2005 11:38:52   
baguSka
O šit. Ja včas res bleknejo kšno tako, da je že njim samim v isti sekundi žal. No, jst se ta trenutk glih ne spomnem kšne take žaljive opazke, definitvno pa mi ni vseen, že vsakič ko me prime za trebuh in se zraven smeji.user posted image Mu pa vrnem kontro in istočasno primem jst za trebuh njega in mu rečm, da nej se kr smeji, ker pol k bom mela tacga k on, se bo še joku.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Ta nove"....44.dan
29.11.2005 11:51:08   
Anonimen
Kakšno spodbudo ima šele jaz v mojemu najdražjemu! Ko sem ga enkrat vprašala, če je njemu čisto vseeno, a sem debela ali suha, je rekel: No ja, ravno vseeno mi ni, ampak saj bi ti tudi verjetno imela raje Brada Putta pa imaš mene. Tkole je, nimaš kaj.
Drugače ima pa jaz tudi nanes OH dan. Ker grem v Atlantis, ne vem, kako bom tole z makaroni skombinirala. Iz službe bom dirkala po Tiborja, nato dirka domov preoblečt in dirka v Ljubljano. Po moje bom vmes kje kakšen kruh nabavila in se potem kar z njim basala. Saj kruh je tudi OH, a ni?

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Ta nove"....44.dan
29.11.2005 11:51:26   
corfu
Ja, to znajo biti kar boleče zadeve, dandanes družba pričakuje od nas, kar vse po vrsti:uspeh v službi, uspeh pri študiji, odlično mamo, še boljšo gospodinjo, da o ženi, kot dobri ljubici ne govorim, a ni res? Včasih človek odpove in hrana je enkratna tolažba.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Ta nove"....44.dan
29.11.2005 12:14:44   
Anonimen
Spliš, ali si pa v kakšni piceriji sproti nartoči pico in jo vzemi s sabo. Pa mislim, da lahko danes čisto normalno s sirom.

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?