|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Ta nove"....80.dan
4.1.2006 6:14:02   
CUKRČEK
Ola,
dans se pa jaz prav mal čudno počutim...ne vem, kaj me juser posted image  Mi kar nekaj srce nabija tja v tri krasneuser posted image

Drugače bo pa danes ričet za koslilo. Ga kuham v dveh loncih...v enem s klobaso za nehujšajoče v drugem brez basice-zame seveda. MAter si dam delatuser posted image

Še 10 dni do konca.....že odštevam.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Ta nove"....80.dan
4.1.2006 7:39:07   
muki1
Joj cukrček, blagor tebi, mi smo danes drugi dan.
Daj napiši malo, kako so ti kaj šle kile dol. Jaz upam, da bo po prvem tehtanju kakšna kila odbrusila, da mi da novih moči user posted image . Pa koliko je do sedaj šlo dol?

Pa koliko vas je še ta novih me zanima, ker nas je malo morje user posted image , me prav zanima, koliko nas bo zdržalo vsaj en mesec.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Ta nove"....80.dan
4.1.2006 8:04:43   
CUKRČEK
Točno tako sem jaz govorila, ko sem gledala one , ki so pred menoj hujšale in so imele le nekaj dni do koncauser posted image  Ampak fuuul hitro mine 90 dni.....ravnokar sem začela in sem že skoraj na koncu.

Drugače sem pa doslej zgubila 18 kil. user posted image  Mi kar laufa, ja.

Začelo nas je pa tudi malo morje. Pa sedaj sploh ne vem, če je še katera z menoj. Ene so obupale že takoj na 1. sadni danuser posted image  Total je končala, ker je že dosegla svoj cilj, za druge pa ne vem, kam in kdaj so se izgubile. TAko da računaj s tem, da lahko tudi ti ( če seveda zdržiš) ostaneš sama.

Ti pa kar vztrajaj...se splača potrudit.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Ta nove"....80.dan
4.1.2006 8:15:37   
hanita
Bravo!!!user posted image user posted image user posted image

18 kil!!!, res za pohvalit. Upam, da ne bom jaz ena tistih,ki rečejo, meni pa ta dieta ni nič pomagala,nisem nič shujšala ,al pa sem shujšala 2 al 3 kile!

Kollko si pa grešila?

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Ta nove"....80.dan
4.1.2006 8:26:41   
CUKRČEK
Ma ja, tud grešila sem. Sam res ne veliko. RAzen tef+ga silvestrovega, ko sem se nažrla za naprej in nazaj.
Torej, čimmanj grehov, več izgubljenih kiluser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Ta nove"....80.dan
4.1.2006 8:38:53   
muki1
Ja, sadnega se jaz tudi najbolj bojim, ker sem bolj take sorte, da moram imeti želodček vedno poln. Sem mislila, da bi si ga prikrojila v sadno zelenjavnega,pa bi se z zeljem ali pa pečenimi melancanami in bučkami zamotila. A misliš, da lahko?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Ta nove"....80.dan
4.1.2006 8:50:58   
tiktak

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Drugače sem pa doslej zgubila 18 kil.


Super! user posted image user posted image Si nam lahko za zgled, poleg Al Bine in Splišni; no, se opravičavam, če sem še katero pozabila.user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Ta nove"....80.dan
4.1.2006 8:54:20   
CUKRČEK
Ja, baje da lahko tudi zelenjavo ješ. Čeprav je jaz nikoli nisem na sadni dan.....pa ni kake panike, se tudi s sadjem da zdržat.
Sicer si pa lahko kaj toplega narediš iz sadja....polnjena jabolka naprimer, ki so fuuul dobra.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Ta nove"....80.dan
4.1.2006 9:01:38   
muki1
S čim pa jih napolniš? Recept bi prosila user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Ta nove"....80.dan
4.1.2006 9:06:30   
CUKRČEK
Ne vem recepta, ker jih še nisem delala. Sem jih pa jedla in so prav dobri. Kolikor vem, se jabolka izdolbe in jih napolni z maso iz suhega sadja (fige, rozine, marelice... narežeš na koščke). Pa malo cukra se lahko da vmes. Potem jih daš v pečico peči, lahko na peki papir.
Daj malo na recepte prečekiraj, mislim pa tudi da je recept v Rinini knjigi o tej dieti, če jo imaš.

< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 4.1.2006 9:07:28 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Ta nove"....80.dan
4.1.2006 9:13:08   
rikica
Oj!Jaz še tudi vztrajam,čeprav imam "lažjo" obliko,ker še vedno dojim.Kadar je sadni dan še vedno jem kaj drugega in vodnih dnevov nisem imela.Ker mleka nisem hotela izgubit.Pa seveda grešim tudi.Sem pa izgubila 5 kg,tako da vem,če bi jedla vse po pravilih bi kile kar letele.Komaj čakam,da neham dojit,takrat pa vse po pravilih.Samo meni ni jasno kako mi bo ratalo Ne dojit,ker za mojouser posted image je joška zakon.Bi pa jo rada odstavila praden grem v službo.Kakšen nasvet mogoče?
Cukrček tebi pauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image res vsaka ti čast!
Vsem novim pa veliko volje,to boste najbolj potrebovale!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Ta nove"....80.dan
4.1.2006 9:45:50   
muki1
Rikica, a je tvoj tudi 80 dan ali kak manj?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Ta nove"....80.dan
4.1.2006 10:04:25   
Anonimen
Muki, z lahkoto ješ tisto zelenjavo, kar si napisala. Jaz sem tudi to delala, pa sem shujšala 14 kil. Še celo kakšno kislo zelje sem si pripravila, le da brez moke. Kakšno kocko in malo prepražene čebule za okus, morda mleta paprika in česen, pa je.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Ta nove"....80.dan
4.1.2006 10:12:14   
Anonimen
Cukrček, če se slabo počutiš in ti srce nabija, daj pojej en konkreten kos kakšnega gostega kruha, najbolje črnega, ti bo gotovo odleglo. Pa še danes imaš škrob, to je v bistvu OH, kot je kruh, tako da ne bo prevelika greška. Najprej je pa zdravje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Ta nove"....80.dan
4.1.2006 10:13:57   
CUKRČEK
Pa saj drugače se čist OK počutim, samo včasih mi kar naenkrat ful razbija srce. Tak bedast občutek.

Pa pomoje to ni od diete.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Ta nove"....80.dan
4.1.2006 10:27:59   
rikica
Ja takrat sem začela kot Cukrček s "ta novimi".Saj res hitro mine 3 mesece.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Ta nove"....80.dan
4.1.2006 10:45:30   
Anonimen
Ja, Cukrček, saj meni tudi kdaj, pa ne med dieto. Vsaj spomnim se ne. Ampak se  mi zdi, da pomaga, če imaš nekaj konkretnega v želodcu.
A ščitnico imaš pa O.K.? Nisi imela nikoli nobenih težav?

(odgovor članu rikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "Ta nove"....80.dan
4.1.2006 11:23:42   
CUKRČEK
Ne da bi vedela za kakšne druge težave.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "Ta nove"....80.dan
4.1.2006 11:29:09   
biba.73
Da se še jaz malo pofočkam po dolgem času. Še vztrajam, čeprav je bil december, sploh od 15.-ga poln pregreh, ampak ne tako, da bi vsevprek jedla. Non stop smo imeli ene večerje, kar pomeni, da sem po 20. uri jedla, kar po pravilih ni ok, ampak sem se pa držala zaporedja, ampak le količina malo prevelika. No do konca imam še 19 ali 20 dni in sem dala dol -5,5 kg, moram pa povedat, da imam jaz za moje pojme zdaj še enih 5 kg preveč, drugi pa pravijo da še kakšno kilco pa bo. No jaz bi rada še ene dve dol dala v teh dneh, ker sem v decembr kljub pregreham izgubila pol kile, tako da upam na še -2kg. Aja, pa še to, telovadim še zdaj nič, tako da je verjetno tudi negibanje malo krivo.

Cukrček pa Splišni svaka čast, res sta carice. Že meni se teh 5,5 kg minusa dobro pozna, kaj šele vama. Tale dieta je res ok, ker jaz se že ene dve leti trudim tele kile dol dat, pa mi ne rata. Kar naprej sem ene diete probavala, pa je šlo mal dol, pa mal več gor......itd.

Odločnim pa želim v novem letu čim več kilogramčkov minusa!!!!! Bravo punce, že to, da ste začele je velik korak. Zdržat pa ne bo problema, sam vztrajne morate bit!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "Ta nove"....80.dan
4.1.2006 11:35:34   
Anonimen
Cukrček, prej sem malo gledala po netu in našla, da te palpitacije navadno res niso nič posebnega, posebno če se pojavljajo v mirujočem stanju telesa. Če bi se ob naporih, bi bila druga. Tako pa ni panike.
Le da piše, da to pride od stresa. To pa čisto možno, ker kar se mene tiče, ga ni večjega stresa, kot če človek ne sme jesti.user posted image

(odgovor članu biba.73)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?