|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "kravice"
24.10.2007 15:13:40   
temboli1
Pozdravček,


naša mala je stara 14 tednov in opažam, da ne mara pasti kravice. Vsakič ko jo dam na bušija, se dviguje, glavo sicer dvigne že kar visoko, ne uporablja pa vedno obe rokici, čez kako minuto pa začne že jokat.

Kakšne so kaj vaše izkušnje s tem pri taki starosti dojenčka?

A delam sploh prov ko jo dajem pasti kravice, nekje sem prebrala, da se naj bi trimesečniki že obrnili s trebuha na hrbet ?

Help
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "kravice"
24.10.2007 15:16:54   
juniorka
jaz ga nisem dajala, ker mi je tudi pediatrinja rekla, da ne, ker mu ne pašeuser posted image !
Se je pa od 3,5 m sam začel obračat iz hrbta na trebuh, pol se je pa bunil, ker ni znal nazajuser posted image !

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "kravice"
24.10.2007 15:30:51   
ZmajTolovaj
Moja user posted image  je stara dobre tri mesece in ji sicer čist paše kravce past, ampak tud ne vedno, tako da vidim, al ji je všeč ali ne, silit jo se mi zdi brezveze. Se je pa pred ene 3 tedni res obrnila s trebuha na hrbet, ampak bolj po nesreči, ker od takrat ne duha ne sluha o tem user posted image . Kaj naj bi vse počeli pri določeni starosti je precej okvirno, veš da tud shodijo nekateri že zelo zgodaj, drugi ful pozneje ... vsak po svoje user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "kravice"
24.10.2007 15:54:46   
Bety100
Naša tudi ni marala, zato je nismo niti kaj preveč silili. Smo je pa poskusili animirati  s kakšnimi igračami ali se ti tudi vležeš na trebuh proti njej in je "zabavaš".  Postopoma se je navadila, da ji je zdej pri 4,5 mesecih kar všeč (zdej se itak sama obrne).

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "kravice"
24.10.2007 16:21:16   
kaya2007
naša tudi ni marala, potem pa se ji je "odprlo" samo od sebe. so nam pa eni rekli naj je ne forsiramo, drugi da naj jo kar dajemo na tebuh...tako da delaj po občutku. pri nas je pomagalo da sem jo malo držala pod podpazduhami (kot nam je fizioterapevtka pokazala)-tako da ima rokice ob telesu naprej.

(odgovor članu Bety100)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "kravice"
24.10.2007 21:42:59   
Ajvy
Naša tudi ni marala,no, še vedno mora biti precej razpoložena za to...smo tli mesece in pol stari...najraje pa je na trebuščku kadar je nagec..

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "kravice"
24.10.2007 21:49:25   
Naja30
Naša tudi ni marala, ko sem jo jaz dala. Edino zvečer po kopanju, ko sem jo masirala, je zdržala ene 5 minut.
Ko se je začela obračat s hrbta na trebušček, ji je pa postalo všeč user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "kravice"
24.10.2007 23:34:15   
mateyka
naša tud ne mara - po eni minuti je jok in hudo pritožvanje user posted image čakamo na čas, ko se bo začela obračat in ji bo to bolj všeč user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "kravice"
26.10.2007 23:55:01   
kšpela
moja  zdej pri slabih treh mesecih zdrži par minutk najprej ji je všeč pol se začne pa prtoževati in jo moram obvezno dati v dru položaj.se je pa tud že moja katja dala iz tega položaja na bok.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?