|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "poletna" prevleka za avtosedež
28.6.2006 9:53:45   
bobek05
En čas sva razmišljala, da bi jo nabavla (za Romerja), potem ko sva videla ceno (7 jurjev user posted image ) sva si mislila, eh, saj je ne bomo rabili (takrat je bilo še precej bolj mrzlo kot zdaj), no in zdaj spet resno razmišljava o tem, da bi jo kupila, 7 jurjev gor ali dol... me pa zanima, če jo katera ima in če sploh kaj pomaga user posted image  Mali namreč v avtosedežu ful zašvica pa če se peljemo 3 minute ali 1 uro - hrbet ima več moker in posledično ga moram na cilju vedno preoblačit (pa še smili se mi user posted image )...

Jo je vredno kupit??? Pomaga sploh kaj???

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "poletna" prevleka za avtosedež
28.6.2006 10:06:42   
Rožica I
Jaz pri daljših vožnjah uporabljam kot podlogo bombažne pleničke (tudi v predelu glave), ki se hitro sušijo in jih je tudi potrebno na vsaki "postojanki" zamenjat. Moj user posted image  se tudi izredno poti, zato ga preoblačim nonstop. S prevleko nimam izkušenj, menim pa, da bi tudi v takem primeru bilo dosti potenja, le morda malce večja zaščita za sedež kot s pleničkami. Toliko z moje strani- napiši pa izkušnje, če boš nabavila prevleko. LP vsem, Rožica 

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "poletna" prevleka za avtosedež
28.6.2006 10:15:54   
pravljica
tudi sama razmišljam o nabavi pa malo dvomim, da bi kaj pomagalo v tej smeri, kot bi rada...se bojim, da je to bolj zaščita za sam sedež (ki je tako tudi vedno moker), kot da bi bilo malemu zato kaj manj vroče oz. da bi se kaj manj potil user posted image  naj katera z izkušnjami pove, ker res ne gre za majhen denar user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "poletna" prevleka za avtosedež
28.6.2006 10:41:16   
Bubamaraa
Jaz jo imam že drugo leto in zelo pomaga.....tko da reskirajte tistih 7 jurčkov in jo kupite, ker odkar jo Danaja ima je tudi pridna v avtosedežu, ker prej je bila nemogoča, kar pa tudi zastopim, ker je bila čist mokra po hrbtu pa ni blo nč važn al smo imeli klimo pržgano al ne....... meni je vredna tega denarja......

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "poletna" prevleka za avtosedež
28.6.2006 12:18:37   
BarbaraE
A katera ve, ali imajo to prevleko tudi za chicco avtosedeže?

Hvala in lep dan še naprej,
Barbara

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "poletna" prevleka za avtosedež
28.6.2006 12:28:00   
tralala
Mi imamo prevleko Maxi Cosi in sem tudi dolgo oklevala, preden sem jo kupila. Otrok še vedno švica, razlika je v tem, da je boljši občutek sedeti (in zaspati) na bombažu, kot pa na sintetiki-plastiki. Za enkrat mi ni žal nakupa, imamo jo pa zelo kratek čas, tako da več kot to ne znam napisati.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "poletna" prevleka za avtosedež
28.6.2006 13:26:11   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

A katera ve, ali imajo to prevleko tudi za chicco avtosedeže?

Hvala in lep dan še naprej,
Barbara


Jaz vem, da obstaja, ne vem pa če jo imajo pri nas. V Italiji se jo sigurno da dobit. Jaz grem drugo soboto in jo bom sigurno nabavila (za Chiccota).

Lp

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "poletna" prevleka za avtosedež
1.7.2006 9:14:24   
jakaracman
Ja ful pomaga!

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?