|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "pull-out" metoda
13.3.2013 14:28:18   
xybeatsxx
Pozdrav vsem,

najprej bi povedala, da tako js kot fant ne uporabljava kontracepcije in zato prakticirava to metodo, kjer fant predno mu pride, da ven svoj penis iz moje. Nisem pa prepričana ali je to dost varno?

Imate izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "pull-out" metoda
13.3.2013 15:02:13   
Zora*
Seveda ni.

(odgovor članu xybeatsxx)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "pull-out" metoda
13.3.2013 15:04:24   
witch
Varno ni.

Midva sva to prakticirala celih 5 let. Pa se ni nikoli nič zgodilo. Je pa res to, da zdaj pa že 3 leta delava na otroku pa se tudi nič ne zgodi user posted image Tak da ni nujno, da je 5 let delovala ta metoda, ali je pa narobe še kaj drugega.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Zora*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "pull-out" metoda
13.3.2013 16:30:55   
Mamaja
Itak da ni varno. Poskusi ga zadovoljit oralno ali pa ga draži z roko, pa boš videla, da se nekaj semenske tekočine izloči že preden doživi orgazem oz. ejakulira. In ti bo vse jasno.

Ne vem sicer iz prve roke, ker pri teh stvareh ne maram tvegat, poznam pa kar nekaj ljudi, ki zaradi te metode zdaj hodijo po svetu user posted image .

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "pull-out" metoda
13.3.2013 19:55:08   
Doll

IZVIRNO SPOROČILO: ****beatsxx

Pozdrav vsem,

najprej bi povedala, da tako js kot fant ne uporabljava kontracepcije in zato prakticirava to metodo, kjer fant predno mu pride, da ven svoj penis iz moje. Nisem pa prepričana ali je to dost varno?

Imate izkušnje?



100000% varnost je. kar sexajta še naprej

(odgovor članu xybeatsxx)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "pull-out" metoda
13.3.2013 19:56:52   
xybeatsxx
ja slišim marsikaj, in sedaj sem zbeganauser posted image

(odgovor članu Mamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "pull-out" metoda
13.3.2013 20:04:21   
Anonimen
ne rabiš biti zbegane,če poznaš vsaj osnove

(odgovor članu xybeatsxx)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "pull-out" metoda
14.3.2013 20:34:07   
ronja
Pazi metoda je po raziskavah nekje 75% uspešna, torej imaš 5% manj šans kot če ne bi uporabljala nič, sploh če spita skup tik pred ali med ovulacijo... (ker tudi če ne paziš, ne rata vsem parom takoj). Imaš precej dobre šanse, da boš v 1 letu te metode noseča (če sta oba normalno plodna - če nista, potem je to lahko super metoda, samo tega ne moreš vnaprej vedet, če nimata nekih težav, da bi vaju že pregledovali). Skratka, to je zeloooo nezanesljiva metoda in če si otroka ne želita, je ne priporočam.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "pull-out" metoda
15.3.2013 19:59:59   
aknela123
ne morem verjet - v času, ko sem jaz odraščala in so me začele zanimat take stvari, sem vzela knjigo, dve, in si prebrala. danes pa, ko rabiš dve minuti, da poguglaš pa se take stvari sprašujejo na forumu?
majke milo, kam gre ta svet...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "pull-out" metoda
15.3.2013 20:30:52   
LuLu
Še malo to metodo uporabljajta, pa bosta lahko svojemu otroku govorila o tem user posted image

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?