|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "sveža" uporabnica
10.12.2006 12:17:23   
Fargesia
Pozdravljene, pozdravljeni!
Nekaj dni nazaj mi je prijateljica priporočila tale forum in moram vam povedat, da sem več kot navdušena!  Prijetno mi je pri srcu, ker vem, da so na svetu (v Sloveniji) osebe, ki jim ni vseeno za druge in si med seboj pomagajo. S fantom se trudiva zauser posted image pol leta, pa nama zaenkrat še ni uspelo...user posted image
Upam, da me boste z veseljem sprejele medseuser posted image ...

Z lepimi željami vsem Vam...
Maša


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 12:31:10   
klepetka
dobrodošla med nami,Maša
lp


_____________________________



(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 12:54:21   
nicolina
Dobrodošla user posted image user posted image user posted image , tudi jaz sem se nedavno prijavila na to stran in sem več kot navdušena. Tudi midva se s fantom delava nauser posted image  in ta mesec je zopet prišlauser posted image . Ampak sem si rekla, da se ne bom nič obremenjevala.
Morda pa nama božiček ali dedek mraz prinese veselo novico naslednji mesec...
Le pogumno draga Maša, user posted image user posted image user posted image  zate

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 13:17:27   
lunca2
Maša lepo pozdravljena na forumu. Me veseli, da si navdušena nad njim tudi sama sem bila, ko sem se prijavila. Res izveš vse in tudi pomagajo.
Želim vama, da čimprej zagledata user posted image .

Nicolina tudi tebi želi, da čimprej zagledata user posted image .

Pa veliko sreče user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 13:17:52   
Petraa
Pozdravljena maša!
kar tako hitro da bo kaj je zelo redko veš,saj imata zdrava partnerja samo 25 % možnosti ob vsaki ovulaciji da ženska zanosi.
Pol leta ni še nič.
ne se obrmenjevat,ker psiha veliko vpliva na zanositev in je samo težje

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 13:48:34   
*alja*
Dobrodošla, in veliko lepih trenutkov na forumu!

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 14:29:08   
Anonimen
Pozdravljena in dobrodošla.. Jaz sem tudi tukaj nova in mi je prav všeč,punce so super rade pomagajo user posted image Želim vam vsem,ki delate na tem za user posted image da čimprej ugledate user posted image LP

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 14:45:04   
Fargesia
Živijo Petraa!
Vem, da pol leta še ni nič, ampak si pa vedno znova razočaran, ko ni pluska. Imam tudi težave (sindrom PCO) in me je slaba dva tedna nazaj ginekolog razveselil - sem bila naročena ravno ko sem imela ovulacijo!!!! prej sem imela 26.7. zadnjo mestruacijo, zato sem bila res fuuul veselauser posted image !!!!

Pravijo, da šele če par ne zanosi v roku enega leta, začnejo z zdravljenjem...še imamo čas.

HVALA VSEM ZA LEPE ŽELJE IN PRISRČNO DOBRODOŠLICO!user posted image



_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 14:56:32   
Anonimen
Hmm..Moji sestri ni uspelo zanosit vsaj leto dni,se je useen trudla in dobila user posted image Pri meni je šlo hitreje,sicer pa držimo pesti,da ti uspe čimpreeeej user posted image

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 15:13:01   
Fargesia
Hvala! Me prav matra...v tem tednu sta dve kolegici rodili - obe fantka! v naslednjih dveh tednih imata pa še dve prijateljici rok! Sem učiteljica in me vsak dan obkrožajo otroci (tako v razredu kot od prijateljic) in me že res matra... Upam na čimprejšnouser posted image aliuser posted image ...in potem veselje, veselje, veseljeuser posted image .

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 15:22:34   
Anonimen
To pa je res nekaj najlepšega user posted image user posted image
Sicer pa moj nasvet: Med hopsasa bodita čimbolj sproščena in se ne ubadajta s tem,bo al ne bo.. Sporočaj kako vama gre user posted image

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 15:54:05   
andreja2000
maša82user posted image
toplo pozdravlena tukaj med nami.
Mi2 se za user posted image  trudiva že daljši čas,a punce tuki gor so tako fajn,da ta čas vseeno nekako hitro teče.Važno je ohranit upanje in voljo in ko jo na momente zgubim,so tukaj te zlate punce,ki poznajo prave besede.
Žeim ti,da se boš med nami dobro počutila in seveda čim prej zanosila user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 16:44:44   
Fargesia
Andreja hvala! Tudi tebi želim čimprej user posted image ! Sem zasledila, da večina žensk tukaj na forumu dela teste z Baby check. Jaz sem do sedaj vedno delala s clear blue in ker mi je vedno pokazalo -, mam nekakšen odpor do teh testov. Zanima me, kako točen je Baby check? Če do torke ne dobimuser posted image , moram narediti test (ginekolog "ukazal" user posted image ). upam na user posted image , če pa ne, se bomo pa trudili naprej. Kaj pa hočemo drugega, a ne?

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 16:55:00   
Anonimen
No, Maša jaz ti bom samo prilepla to kar sm zasledila o testu baby check..

Baby CHECK PLUS

Test Baby CHECK PLUS omogoča hitro merjenje koncentracije hormona hCG, ki je osnova pri ugotavljanju nosečnosti.

NAČIN DELOVANJA

Baby CHECK PLUS deluje na osnovi kvalitativne analize, kjer se ugotavlja prisotnost humanega horionskega gonadotropnega hormona (hCG) v urinu. V zgolj petih minutah je možno zaznati koncentracijo hormona hCG v višini 25mIU/ml.

Priporočajo pa,da test opraviš v jutranjih urah,se pravi ko se zbudiš ker je koncentracija nosečnostnega hormona takrat najvišja...

No jaz sem imela ta test,takoj je pokazal user posted image

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 16:57:16   
Anonimen
Po mojem so pa vsi testi enaki user posted image Povprašaj v lekarni,kateri so zanesljivi.. Sporoči nam v torek user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 17:20:36   
nicolina
Maša jaz te zelo dobro  razumem, saj sem tudi sam učiteljica in me obkrožajo vsak dan otroci, ki jih naravnost obožujem. Pa še to je res, da ima tudi veliko mojih prijateljic že otroke. Ampak boš videla, da bova tudi midve ugledale user posted image user posted image .
Lep pozdravček, nicolina

P.S. Lunca2, tudi tebi hvala za lepe želje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 18:12:11   
Fargesia
Nikolina!
user posted image upam, da se bo to čimprej zgodilo!

*Malena*!
Seveda bom sporočila! upam da veselo novico.


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 18:55:11   
florita
Živjo tudi z moje strani, res smo vesele vsake ki se pridruži na forumu. Ti kar veselo na delo in sporoči nam ko vidiš user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 19:31:36   
Fargesia
Živ! Še eno vprašanje me bega...Če si preveč neučakan in narediš test 6 dni preden naj bi prišla menstruacija, test pokaže minus...a to pomeni, da tudi po izostanku (če pride do izostankauser posted image ) ni več možno, da se pokažeuser posted image ? sem preveč zakomplicirala?

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 19:44:44   
Anonimen
Če se pokaže pred izostankom menstruacije - je možnost, da še je prezgodaj in po izostanku pokaže user posted image Najboljše,da potrpiš in počakaš

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 19:48:30   
Fargesia
Hvala!!! se pravi, da je možno da v torek ugledam user posted image ?! sporočim kako je šlo. Veselo ali pa manj veselo novico. vsekakor ne žalostne, ker bo minus pač pomenil, da moramo še malo povaditi.user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 19:54:52   
Anonimen
Seveda je možno. Se je pri moji eni kolegici isto pokazalo. Prvo da ni, po izostanku je pokazalo da je. Tako da držimo pesti,kajti najlepše je imeti malo bitjece v sebi.. :) Zdaj pa če se tvoj izostanek od menstruacije začne v torek,lahko probaš že jutri. Jaz sem probala nekaj dni pred izostankom,pokazalo pozitivno user posted image Vso srečooo user posted image

< Sporočilo je popravil *Malena* -- 10.12.2006 19:59:20 >

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 19:59:01   
Temari
Hojla!

Tudi sama sem nova na tem forumu in prav vesela sem, da nas je toliko, ki si želimo user posted image in tudi veselo delamo na tem. user posted image

_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ampak s številom trenutkov, ki ti vzamejo dih.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 20:04:22   
Fargesia
Dobrodošla Galadriel!
jaz sem se včeraj pridružila na temu forumu, pa so me tako lepo sprejeli, da imam občutek, da sem že zelo dolgo tukaj gor. Fantastičen občutek je, ko te tako sprejmejo.user posted image

Vso srečo tudi tebi!user posted image

< Sporočilo je popravil maša82 -- 10.12.2006 20:09:57 >


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Temari)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 20:04:56   
Anonimen
Galadriel, pozdravljena in dobrodošla user posted image
Veliko sreče pri user posted image user posted image

(odgovor članu Temari)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?