|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "svoboda" ali "nesvoboda"...
18.4.2008 21:18:27   
karmy
No da se vam malo razpišem... do zdaj sva bila z malim ko rit pa gate, ker je že tik pred šolo, se mi zdi, da je skrajni čas da mu dam dihat in mu pustim določeno mero svobode, kar pomeni da ga pošljem kam za en tedn, ne da se medtem ne počutim čisto bedno user posted image user posted image  ali zdaj ko se bližajo počitnice, ga mislim dat za en mesec stari mami, pri kateri grozno uživa in je v družbi svojega strica ( mojega 10 letnega brata ) ki se super razumeta. Jaz se grem v tem mesecu potepat in si mislim tisti mesec vzeti čas zase, za svoje želje in potrebe, ter se izključno posvetiti sebi po več kot 2 letih ko sem ga imela non stop pri sebi. Vem da se bom počutila grozno tisti en mesec, in bi se rabla nekako zamotiti, da ne bi non stop mislila na njega... kakšen predlog? user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "svoboda" ali "nesvoboda&q...
18.4.2008 21:27:14   
ada2
ko je šla moa Nuša prvič na počitnice k njenemu očetu (bilo je sicer le za en teden) sem si nabavilaeno čudno sestavljanko, reklo se ji je impossible. bila je brez roba, čez celo sliko enak motiv (ene 50 istih krav v škornjih na rjavi podlagi), paše 5 dodatnih koščkov, ki sploh niso pasali zraven. aja, pa 750 kosna je bila. rešila sem jo v prvih 5 dneh (ampak ne vprašaj, sanjala sem te krave, govorila, mislila..... v glavnem samo te krave so se mi motale po glaviuser posted image ). no, ko je bilo pa sestavljeno sem se pa za 2 dni odpravila v gore.

prvič je najhuje, potem pa ugotoviš, da sploh ni slabo tako 1x letno počet kaj drugega. zdaj bi mi včasih to prav prišlouser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "svoboda" ali "nesvoboda&q...
19.4.2008 10:17:17   
piščanc
jaz pa ne bi poslala otroka za en mesec k babici. predolg čas zame in zanje. mi smo začli postopoma - dan dva, potem pa kolikor ji paše. ampak se naveliča po kakšnem tednu.

če res ne planiraš enomesečnega potovanja, bi jaz to dogodivščino skrajšala na več krajših odsekov

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "svoboda" ali "nesvoboda&q...
19.4.2008 10:17:55   
Anonimen
A pa mali ni bil še nikoli na počitnicah? Mogoče bi bilo fajn še pred to enomesečno odsotnostjo, ki se mi zdi kar dolg čas za tako naenkrat, brez poprejšnih izkušenj, narediti enotedenske počitnice, da se vsi malo navadite, ti na odsotnost, mali tudi, pa stara mama...

Saj ni tako hudo, naša gre vsaka dva meseca za nekaj dni k babici, pa še dveh let nima user posted image . Me nič ne pogreša, jaz pa sem se do sedaj tudi navadila, da jo ni. In izkoristim tiste dneve do maksimuma, če je slabo vreme, berem in berem in berem in berem user posted image user posted image user posted image  pa še malo možeka pockljam, če je lepo vreme grem ven, na vrt, kaj delat, se potepat, v shoping, naslednjič si bom omislila masažo pa ene kolegice nameravam obiskat, ki jih nisem videla že celo večnost,...Na začetku je težko, res, ampak jaz sem imela vedno v mislih, da je dobro za mene, da se odklopim in za malo, da se odklopi in spozna tudi drugačne navade, vsakdanjik, da ni name preveč navezana.

(odgovor članu ada2)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "svoboda" ali "nesvoboda&q...
19.4.2008 14:45:47   
karmy
no sej je šel zmeri za par dni pri stari mami, pa tudi bil je že en mesec pri stari mami 2 leti nazaj, tako da ne mislim da bi blo problem. In zdaj ko je vedno starejši je čas da je malo tudi z drugimi člani ne samo izključno z mano, in ker je tik pred šolo naj se še pri stari mami zdivja, jaz pa tudi rabim oddih

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?