|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ... sex ...
24.3.2005 11:20:09   
daisy
sej ne vem, pod kater forum bi tole dala.

Kako je pri vas kaj s spolnimi odnosi po porodu? Kdaj ste začele biti aktivne? Kaksni so občutki? Pa moški? Kako dolgo so čakali na vašo pobudo? Kaj pa če otroček ravno takrat postane lečen??

Od mojega poroda je cca. 2 mes. Spolne sle pa od nikoder. Moj misli, da bi bil že čas....No pa sej se ne pritožujem, ker razume in je potrpežljiv. Ampak meni je sex trenutno res na zsdnjem mestu. Cel dan previjam, dojim, zabavam malega, dojim, kuham, dojim, pa perilo,.. aja pa spet dojim...Ob 10h zvečer padem v posteljo in zaspim...Kdo bo pa takrat erotičen!!! In čez tri urce spet dojimo... A je tuki še kakšna taka, ki po celem dnevu ne najde moči in časa za sex??
A sem čudna? ;)

lp :duda::modri:
evo ga joka....že tečem...res ni časa za kaj drugega...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ... sex ...
24.3.2005 11:30:21   
Anonimen
Evo eno.
Jaz sem po kakšnem letu spet dobila malo volje. Občasno sicer, da ne bo pomote.
Ampak pol ko pridem iz službe sta možna dva scenarija:

1. Jem, kam gremo, se igramo, jo umijem, prištimam za spat, uspavam (beri:dojim), zaspi med 22-23h, mož pa že pred tem zaspi. Torej nič.

2. Jem, kam gremo, se igramo, jo umijem, prištimam za spat, uspavam (beri:dojim), zaspi med 22-23h, jaz pa tudi. Torej spet - nič.

Obstajajo sicer svetle izjeme.
ampak jaz pravim enkrat bo že bolje!

(odgovor članu daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   ... sex ...
24.3.2005 11:44:23   
Bela
Zelo redko, moj ima nočno delo, čez dan pa ni časa...ma se noben ne sekira zaradi tega.
Mislim, da ni to glavni vzrok za srečno in mirno življenje, je še dost drugih stvari pr tem.
Ko bo pa mal več časa, bo tud več ljubavnih dni:)

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ... sex ...
24.3.2005 11:53:44   
total
Jaz sem pa kar aktivna,mi pač paše,pa tudi čas si najdem za :love:Moj :duda: je kar priden in nič dosti zahteven,tako da zvečer pridno panča,mami in ati pa akcija:)-

Lp:rozica:

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ... sex ...
24.3.2005 12:16:00   
babylove
Bi, pa nimam s kom :zmeden2:

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ... sex ...
24.3.2005 13:12:56   
Jutra
Zdravniki itak svetujejo, da prva dva meseca nič "akcije";)

:duda: prinese v odnos med dvema partnerjema spremembe. Ko se družinica navadi na nove razmere in če si partnerja porazdelita delo v gospodinjstvu in pri :duda: ter če ni prisotne kronične utrujenosti, potem je tudi poželjenje spet prisotno;) Dokler pa ti pogoji niso izpoljeni, je pa gotovo težko kipeti od strasti:zmeden2:

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ... sex ...
24.3.2005 14:25:17   
karmy
:)-:)-:)- ta je pa kruta @babylove...

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ... sex ...
24.3.2005 18:50:42   
HuAnita
... mi smo na pol poti:((! Boli kot :hudicek:! Je pa res, da bi z malo več vaje verjetno tudi hitreje prišli do cilja. Ampak preden se maj laf primaje domov, me že mine, ker itak, podobno kot Daisy, se zdaj kar naprej dojimo....:(

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ... sex ...
24.3.2005 19:47:09   
Anonimen
Ja madona kerkol forum odprem se enim seksa po porodu :)-

No men se ni.

(odgovor članu daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   ... sex ...
24.3.2005 20:27:05   
mamsi
Jest ne vem, zgleda da sem jest čudna:zmeden:, ker mi ful paše. Jest sm rekla, da prvih 6 tednov kao ne bom, ker ni zdrau, ampak sm popustila po 3 tednih, nimaš kej. Sicer sm spala ta prvi mesec in pol samo po 4-5 ur na dan, pasal mi je pa vseen:).
Če mi pa ne bi, pol nebi sexala, čist simpl. Naj te noben ne sili v to, če še nisi pripravljena!! Tvoj telo že ve.

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ... sex ...
24.3.2005 21:07:27   
Zea
Ej Daisy - te čisto štekam!

Moški ne razumejo, da so najbolj seksi ko ti pazijo otroka 5 ur skupaj, skuhajo kosilo, obesijo perilo, posesajo, pomijejo tla, ti zmasirajo noge, hrbet.... no če bo to vse naredil v enem dnevu in imel še energijo za seks potem sem tudi jaz ZA!!!:love:

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ... sex ...
24.3.2005 21:13:18   
Jutra
V prejšnjem postu sem samo zafilozofirala.
Drugač pa, Total in Mamsi - pridružujem se klubu "ta čudnih":)-:)-:)-

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ... sex ...
24.3.2005 21:13:41   
Zea
Kaj zdej Daisy - a si šla res dojit?
.........al' kej dugega???:love::love::love:

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ... sex ...
24.3.2005 21:21:43   
daisy
Zea,
ja res dober predlog. Pa še dojit naj se nauči, pol bom pa res ZA!! :)-:)-

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ... sex ...
24.3.2005 21:34:22   
Pilar
Men je pa še bolš kot prej.....če je to sploh možno....

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ... sex ...
24.3.2005 22:49:20   
frutka_
Po porodu mi fuuull ni bilo, ker sem bila utrujena pa full dolgo so me prsi bolele.


Zdaj pa bi full...direkt nazaj se moram držat, ker se mi meša...ne vem čemu naj to pripišem...prebujajoči pomladi????:zaspan::love::love::love::love::zaspan:

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ... sex ...
25.3.2005 7:51:20   
puri
Po prvem porodu, mi ni nič kaj blo do tega,....po drugem, je bla pa taka sprememba - NA BOLJE, da kar ne morem verjet!

Ne vem, od česa je pol to odvisno:zmeden2:

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   ... sex ...
25.3.2005 8:46:01   
lidia
Jaz mam pa srečo,...uf je sladko, bolj kot prej, tak da očitno je možno, kot piše Pilar.


:love::love::love:

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   ... sex ...
25.3.2005 22:27:26   
Erdbeere
Mene je tud kr razganjal po porodu, me je mogu kr moj mal nazaj držat, sem komaj zdržala da je bila čišča mimo...pol je pa bla akcija moj pa v 9nebesa

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   ... sex ...
2.4.2005 17:45:32   
Annny
lidia, tudi jaz mislim, da je po porodu še boljše...hm hm le zakaj??:)-

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   ... sex ...
4.4.2005 1:30:01   
Pinja
Jst bi tud probala, pa se moj :love: ne upa, ker me še zmer šivi bolijo :((! Ga bom mogla zvezat pa prisilit :)-:)-, da bom vidla če že lahko.

Zgleda, da je pomlad kriva 8)

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?