|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ...in šele zdaj me je prijelo....
29.12.2007 18:24:38   
Bety upa
user posted image user posted image user posted image

Sem močna....in sem sprejela, da je moj dojenček med angelčki......

....in zbrala sem moči in upanje....in šla na čiščenje....in se prepričala, da bo kmalu minil mesec.... in bom lahko upala še naprej.....


user posted image user posted image user posted image ....pa me Usoda kruto kaznuje....in ne vem zakaj....krvavela sem tako, kot vse druge....in čakala, da mine...Na začetku bolj, potem pa še čisto malo....čakala en teden, dva tedna in tri....In danes je že 23 dni od čiščenja....Cel teden sem se počlutila zelo izmučeno...Na papirju vedno rjavi madeži, rozasta sluz....Telovadila sem, da se mi povrne moč, počivala, pila vitamine....in nič ni pomagalo...

In danes se odločim narediti test BC....in je še vedno pozitiven....in na papirju dobim še par kočkov nekega tkiva...verjetno posteljice....

....in sem padla na izpitu poguma in potrpežljivosti.....In sem jokala kot dež.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...Vse me kar spominja na tisto,kar hočem pozabiti....Vročine nimam in zato ne grem na pregled....Pa še prazniki so....Počakala bom na M, ki pride kmalu....In če ne, pa se napotim svojemu G...

Samo, kar hudo mi je....user posted image user posted image user posted image ....Odprla se mi je tista jama, kjer sem zapirala vso svojo žalost....Ko sem zagledala tisti test, kot da bi prebrala poslovilno pismo mojega dojenčka....

Zakaj....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
29.12.2007 18:26:43   
Maxica
Ojoj, ubogica, sploh si ne morem zamisliti, kaj preživljaš.user posted image Upam, da vaš angelček čimprej pošlje svojega naslednika, edino to te bo gotovo potolažilo.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
29.12.2007 18:31:42   
Lunca1
Bety en user posted image .

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
29.12.2007 18:33:00   
eya
Boga, kar zjoči se. Verjemi pa, da bo tudi zate prišel čas, ko boš stiskala k sebi svojo štručko. Drži se!

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
29.12.2007 18:33:34   
tassi1
Samo en velik user posted image  ti pošiljam!

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
29.12.2007 18:42:27   
Anonimen
Res žalostno, kaj vse moramo dati skozi nekatere ženske. In hudo mi je, ker si med njimi tudi ti, čeprav te ne poznam. Moja menstruacija po splavu je bila odrešilna- točno se spomnim, da sem na wcju videla, da sem jo dobila. Bilo je lažje. Vrjamem, da je tebi hudo. Sploh zato, ker je test še vedno pozitiven. A si imela čiščenje? Koliko si bila noseča?


user posted image


(odgovor članu Bety upa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
29.12.2007 18:44:13   
Abra
Bety user posted image user posted image user posted image sploh si ne morem predstavljati, kaj prestajaš. Vzami si čas za žalovanje, potem bo prišlo tudi novo upanje in zmaga user posted image

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
29.12.2007 18:51:58   
lelaval
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
29.12.2007 18:55:05   
lara light
Draga Bety upa, piši, joči, govori...po vsaki besedi, čeprav napisani, bo nekoliko lažje prenašati težko breme, ki ga žal moraš nositi. Ta in čeprav trnjava, je tvoja pot. Bodi nam v zgled in zberi čimprej moči zase in za tvoje drage, da greš dalje, da dvigneš glavo in pokažeš, da zmoreš vse to.
Pošiljam ti tople misli in te močno objemam.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
29.12.2007 18:58:00   
Sulfinija
Bety upa,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Res žalostno kaj daješ skozi tele praznike.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
29.12.2007 19:00:20   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
29.12.2007 19:01:25   
Anonimen
Ojoj.....user posted image user posted image

(odgovor članu Bety upa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
29.12.2007 19:02:30   
Anonimen
Bety upa drži se user posted image


< Sporočilo je popravil kind lady -- 29.12.2007 19:04:19 >

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
29.12.2007 19:10:09   
lučka 25
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
29.12.2007 19:17:26   
ledenka
user posted image user posted image user posted image   

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
29.12.2007 19:23:24   
Kalina
Bety tudi zate bo soncek posijal, bos videla user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
29.12.2007 19:38:31   
Anitka
Bety user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vem, da nobena beseda ne more ublažiti tvoje bolečine, tvoje žalosti, pa vseeno bom vsaj nekaj napisala. Vem, da se moje težave od prej nikakor ne morejo primerjati s tvojo trnovo potjo, a verjamem, da bo na koncu vseeno posijalo sonce sreče tudi zate, za vaju, za vas... In zapomni si, na koncu temačnega tunela je drobna lučka in le-tej sledi, le-ta te bo pripeljala do svetlobe v življenju. Nikoli ne obupaj, čeprav je še tako prekleto težko. Takrat se za hipec ustavi, izlijs vso svojo bolečino in žalost, jokaj, kriči... počni karkoli te bo takrat prijelo, naj gre vse ven, nato pa se poženi pogumno naprej. In ne pozabi že tisočkart omenjeno frazo na RR-ji - upanje umre zadnje pa naj se še tako zlagano sliši v tem trenutku, sledi temu.

Rada te imam prijateljica moja in želim ti čarobno leto 2008!!

Drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
29.12.2007 20:44:55   
Fargesia
user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
29.12.2007 21:22:32   
dajamaja
Bety, če prav razumem se tebi izcedki niso še končali? Če se ne motim so meni rekli, da če trajajo več kot 14 dni, moram na pregled h G, če njega ne dobim pa kar nazaj v bolnico. Saj imajo kljub praznikom dežurstva, se ne bi šla pokazat? Misli nase, tako dolgotrajna krvavitev te seveda izmuči. Sicer pa tudi vreme te dni ne vliva kaj dosti življenske energije. Pojdi na pregled, da boš pomirjena za praznike. 
Zdaj pa k občutkom. Jaz sem jokala kot dež, pa je ta huda žalost prišla šele kasneje za mano. In takrat nisem mogla več jokat, samo depresija je bila huda. Mislim, da tako pač je, da obdobje žalovanja mora iti skoz. Jokaš ali ne, traja svoj čas, da spet zložiš svoje življenje. Ga pa zložiš in to je glavno. Tudi jaz sem telovadila in jedla sadje, zelenjavo. S tem ni nič narobe, samo ne zahtevaj preveč od svojega telesa in duha. Oba rabita počitek in čas za celjenje. Ne vem, če sem napisala tako, kot sem želela, da bi se bralo. Mislim nate in vsekakor nisi sam ana svoji poti. Vse dobro in javi se!   

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
29.12.2007 22:30:36   
Anonimen
Bety upa, drži se!

(odgovor članu dajamaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
29.12.2007 23:55:26   
pikovit
O Bety moja.Ne vem več kaj naj ti rečem.Vse besede so bile že miljonkrat izrečene pa očitno še vedni ni nič drugače.Skoz sem te imela v mislih in še naprej te bom imela.Edino kar ti lahko rečem je:upanje umre zadnje,pa čeprav je ta faza že izpeta.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
30.12.2007 7:58:03   
tecka
Bety, žal mi je, da moraš to prestajati med prazniki.
Tako dolga krvavitev in pozitivni test pa ni normalno stanje, ampak ti priporočam, da greš čim prej h G ali pa na urgenco (meni so naročili, da se v primeru težav zglasim v lj urgenci, kjer so me tudi sprejeli).



(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
30.12.2007 8:43:47   
sayuri
Bety tudi močni se zlomijo. Ti si zagotovo punca, ki je dala skozi že veliko trpljenja in hodiš po prekleto trnovi poti. Tako sem bila ob zadnji nosečnosti vesela zate....pa se je spet končalo vse skupajuser posted image . Verjamem, da te je ponoven test spravil iz tira.... Pomembno je, da daš ven svojo bolečino. Jaz bi na tvojem mestu šla nazaj na urgenco....
Drži se punca user posted image

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
30.12.2007 10:16:59   
pika74
Bety, pejt se pokazat na urgenco... naj te pogledajo...

drugače pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
30.12.2007 11:24:10   
vita80
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nimam besed, le solze v očeh! Drži se!

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?