|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ...in kaj je sedaj narobe ? Help me
19.5.2007 11:05:52   
/dudica/
živijo!
ta mesec sem imela nekakšno user posted image (bila je prehitro kar 7 dni), ki je trajala le dva dni (bil je poln tampon),nato pa nč več. ponavadi sem mela user posted image vsaj 4 dni. Imela sem jo okrog 6.5.07. a je bila to user posted image ? test sem naredila prejšnji teden in je bil negativen. Nato sem ponovno imela nezaščitne spolne odnose in fant je spustil vame. Včeraj pa se mi je ob brisanju nožnice pojavil na papirju rjavkast madež. Ali je bila morda to vgnezditvena krvavitev ? kdaj naj ponovno naredim test ?
kaj je narobe z mano?

hvala za odgovore!

< Sporočilo je popravil Frizerka RR -- 19.5.2007 16:17:37 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: .....in kaj je sedaj narobe ? MI LAHKO KD...
19.5.2007 11:10:22   
Anonimen
Pomoje je bla tisto menstruacije,le,da je bila mal prehitra.Vseeno pa upam,da je vgnezditvena in da si srečka nosečka.Vse dobro ti želim...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu /dudica/)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: .....in kaj je sedaj narobe ? MI LAHKO KD...
19.5.2007 11:11:59   
/dudica/
hvala. amapk zanima me čemu sedaj ta rjavkast flekec na papirju ? ni mal prehitro za vgnezditveno ?
zadnje čase mi je kr nekaj slabo čez dan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: .....in kaj je sedaj narobe ? MI LAHKO KD...
19.5.2007 17:12:43   
blanč
Včasih se to pojavi pri ovulaciji, za vgnezditveno je pa mal prekmalu.

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: .....in kaj je sedaj narobe ? MI LAHKO KD...
19.5.2007 17:15:32   
Anonimen
Jaz mislim da je to izcedek pri ovulaciji. Nekatere ga imajo.

Za vgnezditveno je pa res prekmalu.

(odgovor članu blanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: .....in kaj je sedaj narobe ? MI LAHKO KD...
19.5.2007 22:14:32   
/dudica/
ampak do sedaš se še mi to ni nikoli zgodilo. le občasno kak bel izcedek. tokrat pa je takšne rjavkaste barve

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: .....in kaj je sedaj narobe ? MI LAHKO KD...
19.5.2007 22:23:16   
Anonimen
Jah jaz nisem nikoli imela nikakršnih izcedkov, zamujanj M....dokler nismo začeli delat na user posted image . Od takrat se mi pa marsikaj dogaja, oz. jaz več opazim.

(odgovor članu /dudica/)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: .....in kaj je sedaj narobe ? MI LAHKO KD...
19.5.2007 23:04:25   
amaya
ja res je tako kot ti je napisala Karin

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: .....in kaj je sedaj narobe ? MI LAHKO KD...
20.5.2007 11:43:14   
/dudica/
Midva že soraj pol leta delava na user posted image , pa nič user posted image , tako,da sem skor že obupala. ampak ovulacijo sem imela okrog 9.5.07 (no vsaj mislim da je bila takrat - tak bel izcedek,pa fulll dosti ga je bilo in trebuh me je bolel). in na podlagi tega sem pol sklepala,a bi lahko bila to vgnezditvena.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: .....in kaj je sedaj narobe ? MI LAHKO KD...
20.5.2007 22:46:55   
kitka1
Dudica, ugnezditvena krvavitev naj bi bila okrog 10. dneva. Ta krvavitev se mi zdi bližje ovulacijski. To se zgodi kar pogosto - običajno traja en dan in ni močna (tako, kot si ti napisala - rjavkast madež). Glede na to, da je bil test negativen, je zelo malo možnosti, da bi bila noseča. Drugače pa s tabo ni nič narobe :) Enim se pač dogaja malo več kot drugim. Posledično je to lahko tudi zaradi psihičnega pritiska: če si zelo zelo  želiš otročka, se ti dozdeva marsikaj, pa tudi telo lahko malo odreagira...  Predlagam, da si zapisuješ vse, kar opaziš: od sluzi, krvavitev, bolečin v prsih in predelu jajčnikov... In na pregledu pri ginekologu imej to s seboj, da bo bolj jasna slika.

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: .....in kaj je sedaj narobe ? MI LAHKO KD...
20.5.2007 23:18:34   
/dudica/
ampak jaz sem test naredila pri prejšnji krvavitvi,pred ovulacijo. nato je bila ovulacija,no vaaj mislim,da je bila,saj se je pojavlo kar nekaj gostega belega izcedka. v tistem času pa sem imela spolne odnose brez zaščite.

sedaj čez nekaj dni pa se je pojavil tale rjavkast flekec. naj vseeno ponovno naredim test ?

< Sporočilo je popravil /dudica/ -- 20.5.2007 23:20:11 >


_____________________________

toliko želja,a le redke se izpolnijo.....

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: .....in kaj je sedaj narobe ? MI LAHKO KD...
21.5.2007 8:15:35   
Anonimen
Jaz bi na tvojem mestu počakala na zamudo M.

(odgovor članu /dudica/)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: .....in kaj je sedaj narobe ? MI LAHKO KD...
21.5.2007 12:37:14   
Anonimen
Za vgnezditveno je prehitro.
Ovulacija pa ni gost bel madež, ampak popolnoma prozoren vlečljiv sluzast izcedek. Tako zgleda kot smrkelj iz nosa kadar smo prehlajeni, s tem da je čisto prozoren. Kar ti opisuješ pa je navaden beli tok.

(odgovor članu /dudica/)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?