|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ...katero kolo
18.7.2010 23:12:06   
petra2a
...naj kupim svoji 2,5 let stari navihanki? Do sedaj sva nekako "furali" s poganjalčkom in sedaj si želi kolo, ker "ga imam soseda"...ampak, ona ima enega, kateri se res težko poganja, jaz bi rada enega lahkega, primernega zanjo, s pomožnimi kolesci.
Pa še koliko col mora biti, me zanima...user posted image

Kje jih imajo najugodneje?user posted image

Hvala vsem.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ...katero kolo
19.7.2010 8:50:40   
Jessy
Kupi 12 colskega. Drgač je najbolje, če greš kar v trgovino in si ga ogledate in preizkusite njegovo težo. Mi smo imeli Schwinn-a, a če ga primerjam z zdajšnjim, je bil full težak! Mislim tudi, da nima pomena vlagati veliko denarja v prvo kolo, saj ga bo v dveh letih že treba menjat, edino če imate še kakega otroka, da ga bo rabil.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ...katero kolo
19.7.2010 10:12:16   
Anonimen
Kupiš najmanjšega, ki je že pravo kolo.

Za 2. rojstni dan je dobila prvega, no name znamke, takrat je bila cena 300 kun oz. nekaj čez 40€. Vozila ga je še letos, do petega leta, ko se je naučila vozit brez koleščkov. Kot rabljenega bi ga verjetno prodala takoj za ca 15 do 20€ (za videti je še krasen, punčke so ipak punčke in ga zgleda ne uničijo?), a sem ga posodila še kolegici. Torej neto strošek dobrih 20€, kar je meni čisto ok.

Dragih se vsaj po moje ne splača kupovati, ker tudi rabljenega za več kot pol cene ne prodaš.

(odgovor članu petra2a)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ...katero kolo
19.7.2010 10:55:40   
kristinaj
naši smo za 3 roj dan kupil 16 colskega "douglas" znamke in se pupa odlično pelje z njim, včasih celo prehitro, kadar mi nagaja in hoče uiti... velika pa je 100 cm...

mi smo šli z njo v trgovino in se je tam furala s kolesi, od vseh ji je to najbolj ustrezalo...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?