|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ...pa gremo še enkrat od začetka...
4.4.2006 8:48:59   
anadejka
Včeraj sva bila z možem dogovorjena pri najinem G v Leonišču.Mož je moral pred tem opraviti še en spermiogram,da se potrdi ničnost v izlivu in da ne bo spet kakšnih pomot.

Za tiste ki me ne poznate in niste sledile moji zgodbi,naj na kratko povem,da so v Leonišču pred enim letom zamešali izvide spermiograma in na podlagi tega smo šli januarja letos v 1.postopek zunaj telesne oploditve - ICSI.Takrat so mi spunktirali 5 jajčnih celic,pri možu pa žal niso našli nobenega spermija.Naredili so mu še biopsijo testisov - šok...plavalčkov NI.Ko sva si komaj malo opomogla od tako žalostnega konca,izveva da so zamešali izvide in moj mož sploh nima spolnih celic(prirojena napaka-1 kromosom preveč-kariotip).Izgubila sva eno leto praznih upanj in en postopek po krivdi površnih sestr v labaratoriju.

Tako sva včeraj oddala papirje zopet na konzilij.Tokrat na državni,saj sva se prijavila za sprejem podarjene celice.

So pa nekatere sestre tam višek grdega in nesramnega obnašanja.Včeraj mi je zopet narasel pritisk,saj so naju spet skoraj odslovili,češ da napotnica ni pravilno napisana.
Tut pr dohtarju nism nč šparala,je kr butnu ves bes iz mene.Mal grdo se mi je zdel,ko mi je govoru da je on že prej posumu da je prišlo do zamenjave.Sm sam debel gledala in čakala če bom mogoče slišala kakšno opravičilo,al pa da je dal pol vsaj kakšno kontrolo narest,saj se kaj takega na taki kliniki res ne bi smelo dogajati...pa ni blo nič.Pol sm pa kr rekla da se mi zdi to full grdo,saj sva MIDVA izgubila eno leto praznih upanj.Hja,ni ga to preveč ganilo,njegove besede so:"saj ne gori voda"user posted image user posted image user posted image
Pol nama je reku,da to ni bila čisto nič najina krivda in da bo on naredu vse in vztrajal pri tem,da se nama ta postopek NE šteje.Tko imam zdaj tistih 5 celic v dobrem in najprej bomo te ponucal,če se bojo lepo odmrznile in oplodile,no vsaj ena,mene pa bojo samo spremljali tako kot pri zamrznjenčkih.In to se NE bo štelo kot postopek.Če ne rata iz tega nič imam še vedno 4 postopke.Pošteno.
Saj pravijo,da je vse za neki dobr.
No pa smo spet na začetku,čakava na pošto z državnega konzilija,potem pa pooooooočasi naprej.

Lepe pozdravčke in maxi lep dan vam želim!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ...pa gremo še enkrat od začetka...
4.4.2006 8:52:22   
Sulfinija
Želim vama vso srečo tega sveta,naj bo tokrat uspešno.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ...pa gremo še enkrat od začetka...
4.4.2006 8:57:46   
Suana
Anadejka ,,tudi jaz vama želim veliko sreče ,ter da bosta na koncu vidva tista ,ki se bosta smejala in uživala v svoji sreči!!mislimo na vaju in držimo pesti!!
držita se!!!

lp suzanauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

upanje je življenju naklonjeno in vedno obeta, da bodo naše sanje postale resnične...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ...pa gremo še enkrat od začetka...
4.4.2006 9:13:01   
Sisy
Anadejka, no vidiš pa so se zadeve začele premikat..... želim vama da vama čas do postopka čim hitreje mine in da zagledata magični plusek user posted image

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ...pa gremo še enkrat od začetka...
4.4.2006 10:42:40   
Saša27
Pozdravljena!

Pred dnevi sem izvedela, da ima moja prijateljica, oz. njen mož tudi tak problem in lahko ti rečem, da vem, kako ti je hudo, ker stojim prijateljici 100% ob strani.
Onadva sta šele na začetku, sedaj morata opraviti razne razgovore, teste,  pol pa na državni konzilij.
Tebi Anadejka in tvojemu možu želim, da bi se vama že v tem prvem postopku posrečilo dobiti user posted image user posted image .

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ...pa gremo še enkrat od začetka...
4.4.2006 10:55:36   
Anonimen
Občudijem vaše vstrajanje po vseh zapletih in kalvariji.
Hudo je vedet,da imajo nekatrei take hude probleme.Vendar upam,da vama uspe,ker si zaslužita po vsem,kar sta preživela in doživela.
Veliko sreče v nadalnje!!!!!!Da bi vama čakanje ne bilo predolgo.user posted image V upanju,da v vajino skupnost končno posije sonce.

< Sporočilo je popravil neva6 -- 4.4.2006 10:59:13 >

(odgovor članu anadejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ...pa gremo še enkrat od začetka...
4.4.2006 11:16:23   
Elysabeth
Anadejka...do sedaj nisem poznala tvoje zgodbe. Me je pa kar kurja polt oblila, ko sem jo prebrala. Ne morem verjeti, da lahko v laboratoriju zamenjajo vzorce user posted image  Sicer pa...sedaj sta res spet na začetku, ampak verjetno sta tudi vidva veliko močnejša ob vsem tem, kar se vama je zgodilo v preteklosti. Pojdita čimbolj sproščena v nov postopek in probajta pozabiti na slabe izkušnje v preteklosti! Tudi za vaju bo enkrat posijal sonček user posted image . Tudi jaz vama želim, da se vama čimprej pokaže user posted image user posted image .

Srečno user posted image !


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ...pa gremo še enkrat od začetka...
4.4.2006 11:33:20   
anadejka
Punce res hvala VSEM za tako lepe želje in misli!!!

Mojca kako pa vajin postopek napreduje.Kdaj delaš test?Si punkcijo že imela?Sorry zadnje čase nisem nič sledila.Želim ti vse naj naj,saj veš!!!

Fras hvala za pestke,jih tudi jaz tebi držim!!!

Sisy,oprosti ampak ob tvojem postu se mi je pa kr mal kolcnil.Po enem letu od kar hodiva na GK.Lj.se stvari ČISTO NIČ ne premikajo naprej.Že pred enim letom sva oddala papirje na konzilij,zaradi njihove napake sva jih mogla včeraj ponovno.Tokrat z drugačnim programom - podarjena celica.
Imam občutek kot da se vrtiva v krogu in v enem letu še nimava čisto nič in sva spet na začetku.Preden bova dobila pismo s konzilija,se naročila in obiskala psihologinjo,socialno delavko,...pa ne vem kaj vse še kar je potrebno bo minilo še najmanj pol leta.Preden bova pa zagledala tisti magični plusek,pa bo minilo še naaaajmanj 2 leti.Kruta realnost.
Ampak se nima smisla sekirat in štet dneve.Življenje je treba osredotočit na druge stvari,drgač se človeku lahko še strže,če skos sam na dojenčka misl.

Saša full lepo da stojiš prijateljici ob strani,ker zdej te bo full potrebovala.Si želim da bi tut jest imela tako,ker včasih je težko držat vse to v sebi,ampak me je strah to komurkoli povedat,ker ne vem kako bi se pol okolje obnašalo do najinega otroka.Nikoli ne veš,zato mislim da je bolje molčati o takih stvareh,je pa zlata vredno,če imaš osebo,ki ji to lahko 100% zaupaš.

Neva sej veš kako prauvjo "vse je za neki dobr" in verjamem da je tut to.Čeprav je težko verjet.In ja imaš prou "za vsakim dežjem posije sonce" in kljub vsem "padcem" ki sva jih v zadnjih dveh letih doživela sva še vedno močna in optimistična in verjamem in čutim,da bo najin sonček najlepši!!!

Hvala še enkrat vsem,pa brez zamer če sm bla kej oštra,ampak če mi nekdo stopi na žulj ki me muči,morm povedat naprej.

pa pa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ...pa gremo še enkrat od začetka...
4.4.2006 11:49:50   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: anadejka


Sisy,oprosti ampak ob tvojem postu se mi je pa kr mal kolcnil.Po enem letu od kar hodiva na GK.Lj.se stvari ČISTO NIČ ne premikajo naprej.Že pred enim letom sva oddala papirje na konzilij,zaradi njihove napake sva jih mogla včeraj ponovno.Tokrat z drugačnim programom - podarjena celica.
Imam občutek kot da se vrtiva v krogu in v enem letu še nimava čisto nič in sva spet na začetku.Preden bova dobila pismo s konzilija,se naročila in obiskala psihologinjo,socialno delavko,...pa ne vem kaj vse še kar je potrebno bo minilo še najmanj pol leta.Preden bova pa zagledala tisti magični plusek,pa bo minilo še naaaajmanj 2 leti.Kruta realnost.
Ampak se nima smisla sekirat in štet dneve.Življenje je treba osredotočit na druge stvari,drgač se človeku lahko še strže,če skos sam na dojenčka misl.

pa pa



Anadejka...žal ne poznam kako zadeve potekajo na GK LJ in sem iz tvojega posta dojela da so se vama po tem razgovoru začele zadeve premikat...niti približno se mi pa ni sanjalo da bo vse skupaj še tako dolgo trajalo in naj ti povem da so bile moje besede le dobronamerne...žal mi je da si ti to drugače razumela....iz lepih želja je očitno izpadlo kot da je moj post en hec....a ni tako...res ti želim vse najlepše in da bi čim preje do svojega cilja prišla....srečno

< Sporočilo je popravil Sisy -- 4.4.2006 11:54:10 >

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ...pa gremo še enkrat od začetka...
4.4.2006 11:53:22   
Anonimen
Anadejka boh ne dej,da bi bili vedno tiho.Saj ne bi nikamor prišli,če bi samo kimali,še posebi pa pri napakh drugih na našo škodo.Čisto prav ti dam,da včaih tudi burno nastopiš,saj s boriš zase in svojo prihodnost.Tako se dela,povsod in v posebnih primerih,samo tako imate možnost do ciolja pridet.

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ...pa gremo še enkrat od začetka...
4.4.2006 11:57:04   
anadejka
Sisy pa sej vem,da se nisi hecala in da si ti full fajn punca in da si res sam dobr hotla.Sam šteki me,da me zdej take besede :"sej se premika naprej" full bodejo,ko pa sva že eno leto na istem mestu.Hudo izkušnjo imava za sabo in težko je opisat kako to boli pr srčku,ko nekaj čakaš,že skoraj držiš v roki pa ti en iztrga in reče da ne moreš imet.Pa sej sama veš...
Upam da nisi zdej huda name,sej jest tut nism hotla nč hudobnga.Povedat sm sam hotla....da sva spet na začetku..

pa pa

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ...pa gremo še enkrat od začetka...
4.4.2006 12:05:46   
anadejka
Ja Neva morm rečt da se 100% strinjam s tabo!Včasih je res treba pokazat zobke!Če bi učer popustila sestram,ki so naju zaradi narobe napisane napotnice hotele spet odsloviti,bi spet mogla čakat 2 mesca na obisk pri G.In to samo zaradi treh besed na napotnici user posted image user posted image user posted image Matr še dobr da mi je dvignil pritisk user posted image user posted image user posted image ,sej je brezveze zdej kle razlagat,sam učasih so res nečloveški!!

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ...pa gremo še enkrat od začetka...
4.4.2006 12:56:01   
Anonimen
Pravijo,da se se zmotit je človeško.Je že res,samo pol tudi treba priznat napako in se opravičit,oziroma v tem primeru z receptom ne bit tako pikolovski,samo malo bolj odprt do soljudi,uslužen.Kaj bi bilo težko sestram zvrtete številko tistega ki se je zmotil in počakat ustno sporočilo,da je bila napaka,pa še bolj,se v imenu tega ki se je zmotil opravičit.Ja no vedno majn je takih ljudi,delajo samo za plače,ne pa z srcem tak poklic.
Ala dosti,bi bilo predolgo,če začnem,sem kar jezna,pa sram me je,ker sem v tem poklicu(sem bila)

(odgovor članu anadejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ...pa gremo še enkrat od začetka...
4.4.2006 13:28:16   
buškica
Anadejka,
že v ZS sem ti napisala da kar pogumno naprej. Vem čakanje je ubijalsko. Vem ker že leto dni čakam, da naju pokličejo in naju osrečijo s stavkom" imamo ustreznega darovalca". Kolikor vem so naju že dvakrat preskočili ker nisva ustrezala pogojem. Ampak dokler ne veš ne boli. Potem pa z vsakim dnem bolj.

Ampak ker vsega ne morem podrediti samo čakanju, sem si morala omisliti hobi, ki me iztrga iz vsakadanjega premlevanja o tem kdaj naju bodo poklicali. Zdaj sem se vrgla v fotografiranje, v to potegnila še možička in skupaj ustvarjava. Seveda ne me narobe razumeti še vedno komaj čakava telefonski klic, le preusmerila sva si misli na nekaj drugega, da nama bo hitreje minil čas. Sva skupaj, sva srečna in ko bodo nama naklonili otročka, bova najsrečnejša na tem svetu.

Predlagam ti da si ta čas vzameta čas zase in se ogromno pogovarjata. Le tako bosta zdražala ta pritisk. Verejmi mi ker vem kako je na čase hudo. 
Če potrebuješ pogovor oziroma oporo pa kar pokliči ali pa piši.
Me smo tukaj zato da se bodrimo med sabo in vlivamo upanje. Kajti upanje umre zadnje. Poln koš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vaju.

lp buškica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ...pa gremo še enkrat od začetka...
4.4.2006 17:48:26   
emaa
Jaz vama držim pesti, da se bo kaj premaknilo. Midva sva na srečo sorazmerno hitro prišla kamor sva prišla. Ampak majo pa na GK včasih res odnos za kozlat. Mene s včeraj klicali, da preverijo datum za zdravila, je baje ena sestra zabluzila in ženske narobe naročevala, pa je pr nekaterih šel še en mesec mem. To sicer ni nič v primerjavi z leti Držita se, posvetita se drug drugemu in upam, da bosta kmalu na vrsti.

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ...pa gremo še enkrat od začetka...
4.4.2006 19:12:50   
GoYa
Anadejka, meni grejo ob tvoji zgodbi kar kocine pokonci.
Da ne gori voda??? Če se ne motim, si približno mojih leti in meni se že zdi, da bi mi gorela voda. Še posebej, če bi morala še eno leto čakati na tisti klic: "Gospa, smo dobili darovalca." Tisti dohtarji tam itak ne vejo, kaj doživljamo. In s takimi izjavami se lahko nekam zaletijo.
Mi smo šli v akcijo takoj, ko smo izvedeli, da nama naravno ni usojeno. Pa je trajalo eno leto in pol, da smo sedaj, kjer smo. In to z najinimi lastnimi celicami. Vama želim,da rata takoj že v prvo. Ker ne vem, kako je potem z novim postopkom. Ali je treba ponovno čakati na darovalca ali jih že prvič dobiš tisti milijon, dva, tri ali deset in jih potem uporabljajo samo pri vama?

Hvala bogu pa, da vama postopka, ki so ga zafurali, ne bodo šteli. Edino pravilno. Če tega ne bi sami predlagali, pa bi ga že sami zahtevali. Ker to niso lih majhni soldi v igri.

Lp, GoYa



(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ...pa gremo še enkrat od začetka...
4.4.2006 19:51:50   
emaa
Goya ja andrejka je moj letnik 76, bova obe 30 letos. In rek saj ne gori voda je zelo krut, ko veš, da si star 30 in se tvoje možnosti zanositve manjšajo. Darovalca pa dobiš enkrat in je ta vedno tvoj.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ...pa gremo še enkrat od začetka...
4.4.2006 21:02:27   
tinkamiška
Jojojojoj, kako ima včasih ČAS velik vpliv in kako se zna vlečt, poleg tega pa je zoprno, ker veš, da dogodkov ne moreš prehitevat in če ti potem še nekdo "nagaja"user posted image user posted image user posted image ....tudi jst te občudujem Anadejka in vse vas, ki vam čas teče tako počasi...

Anadejka iz srca ti želim, da bi sedaj steklo tako kot mora!!!user posted image user posted image user posted image

Vse lepo tudi ostalimuser posted image

Tinka 

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ...pa gremo še enkrat od začetka...
4.4.2006 21:38:03   
Andy29
ko sem to prebrala, se mi je kar pritisk dvignil.user posted image user posted image
najprej sem jezna, kaj si eni vse dovolijo, po drugi strani pa žalostna zaradi vaju, kaj vse sta že morala skozi dat.
saj ti niti ne morem napisat, da bo hitro vse mimo.....a čas celi rane in neizmerno teče. zato se bosta učakala tudi darovalca.

Raumem pa te, kako se počutiš, saj midva sva bila prejšnji teden na GK LJ (mož je 93. leta kot najstnik opravil spermiogram, ker so sumili na tumor, no pa je bilo samo vnetje, ampak s posledicami- skoraj nič hitro gibljivih danes), no in sem vprašala, glede na to, da greva v postopek ICSI, ali se najprej poskuša s svežimi ali zamrznjenimi in veš kaj je zdravnik odgovoril: ja saj oni izpred 13 let so boljši, ampak nisem ziher, da jih še imamo!
jaz sem znorela....! In takrat je mož povedal, da so mu to že povedali zadnjič in so nato šli preverjat in da jih imajo. je rekel dr: no potem pa bo že držalo! kako si lahko to dovoli, da lahko kaj takega iz sebe spravi....jaz sem čist zelena postala.
Tako,da si čist predstavljam kako se počutiš.
Midva sva se zato odločila, da greva samoplačniško k dr. REŠu in sva pri naslednji M v postopku.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ...pa gremo še enkrat od začetka...
4.4.2006 22:18:04   
Špelka
Naj napišem par besed.

Ob tvoji zgodbi, Anadejka, ni ničesar dodati.... Pač nekje bosta morala zbrati moč in vztrajati v ljubezni en do drugega ti dve leti.... user posted image  Žal mi je, da se vama je to zgodilo, ampak življenje teče dalje in živeti je konec koncev treba zase, ne za drugega, čeprav je ta drugi tvoj otrok ali mož in ga imaš neznansko rad.....

Andy in ostale, ki pišete čez Gk - žal je tako, da so v našem primeru oni v nadrejenem položaju, oni odrejajo pravila igre, čerav to ni prav. user posted image  Vendar je to nekako treba vzeti v zakup. Pač - oni so servis, me smo klienti. Oni niso računalniki, da bi nas imeli vse v glavi - in kdaj pa kdaj se je pač treba zanesti tudi na svojo glavo. user posted image

Po drugi strani pa - še par besed za vse, ki hodite k Rešu. Morda se ne zavedate dolgoročnih posledic, ampak samoplačniška varianta omogoča bogatim, da prej pridejo do rezultata - kar je za moje pojme diskriminacija in tega sploh ne bi smeli dovoliti. In - ker pač Reš pobere toliko in toliko pacientk, se državi (še) ni treba ubadati s povišanjem sredstev na GK in posledično smo na slabšem me, ki vztrajamo v vrsti in zahtevamo od države, kar nam pripada!
Pa nočem nikomur slabega in vsaki želim čimprej user posted image , to je samo moj pogled na zadevo....Trgovina z živim blagom pač....user posted image

< Sporočilo je popravil Špelka -- 4.4.2006 22:24:31 >


_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu Andy29)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ...pa gremo še enkrat od začetka...
4.4.2006 22:52:30   
Andy29
Špelka, prav imaš, da smo samo pacienti in da ne določami sami pravil igre. Ampak naše težave so občutljiva tema, zato je potrbno razumeti, da vsak korak naprej pomeni ogromno za nas. In menim, da je prav, da se ima vsak pravico odločiti ali bo plačal postopek ali ne. Kljub temu, pa vsak mesec ogromno odštejemo za zdravstvo, dobimo pa zelo malo. In hvala bogu za tiste, ki uslug zdravnikov ne potrebujejo.

Saj ne pravim, da so vsi zdravniki enaki, ogromno sem jih spoznala v življenju in v glavnem jih lahko vse prehvalim, ampak verjemi, da te prizadene, ko nekdo tako brezčutno odreagira na zadevo, ki tebi pomeni vse na svetu.

Ampak, še vedno sem mnenja, da se lahko vsak odloči katero kliniko bo izbral in na kašen način - zaradi tega drugi niso na slabšem.

Samo replika na tvoje besedilo, drugače pa: držim pesti za vse punce, naj senam vsem čimprej izpolni velika želja in postanimo  user posted image , pa ne glede na to, kdo nam pri tem pomaga!

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ...pa gremo še enkrat od začetka...
5.4.2006 7:54:30   
anadejka
Ja Buškica ti dam čist prou in se 100% strinjam s tabo.V tako dolgi dobi čakanja si skoraj moraš poiskati nekaj kar te veseli.In tut jest sem si.Že nekaj časa slikam.Pa ne s fotoaparatom kot ti user posted image ,ampak s čopičem.In naslednji teden imamo z ostalimi člani razstavouser posted image .Hvala pa ti za vlivanje upanja.Jah ni kej,najina usoda se res prepleta user posted image .Če bom kdaj rabila tvoj nasvet te pa sigurn še pocukam za rokav user posted image .

Ema hvala za pestke.Zdaj ko greš ti v postopek jih bom tut jest teb držala,ker jih boš bolj rabila kot jaz zdaj.Močno upam da vama uspe in bo konc teh zoprnih obiskov v bolnico in bo za vaju samo še veselje,saj sta si že zdavnaj to zaslužila!

Andy pol ti štekaš kako je!Ane kok se ti kr srce ustavi ko vidiš kakšen odnos imajo.Mimgrede zgubijo nekaj kar tebi pomeni največ na svetu in se za to sploh ne sekirajo.Matr me razkuri....sploh nimajo srca!!!Jest vama tut želim uspešen in čimmanj boleč postopek.

Špelka sej po eni strani te full štekam,to z diskriminacijo,maš prou po eni strani.Po drugi pa....vsak ima možnost izbire,če je ne bi imeli tukaj,bi hodili pa v tujino.Tisti ki ima denar si lahko kupi kar hoče.Zavarovalnica pa tudi nikoli ne bo dala toliko denarja za postopke da bi bli vsi zadovoljni.(Koliko ljudi umira za rakom,ker jim zavarovalnica ne more plačati zdravljenja.)Pa tudi če,mislim da bi potem rabili še en ducat zdravnikov,ker teji ki so zdaj na GK so veliko preobremenjeni,saj visijo v službi od jutra do večera,imajo 10x preveč dela in "svaka jim čast" res so dobri,da vse to zdržijo!!Sicer pa ti si zdaj v postopku in se s takimi stvarmi sploh ne obremenjuj.Jest ti želim veliko sproščenosti in sreče,da boste ujeli tistega jajčka in ga lepo oplodili!!

GoYa tudi tebi hvala za dobre želje in misli,lepo pobožaj svojega bušita in vedi da si nasrečnejša,saj ti je uspelo!Želim ti vso srečo še naprej user posted image !

Tinka tudi tebi hvala za razumevanje in dej lupčka svoji punčki in nežno jo stisni.Tudi ti si najsrečnejša saj lahko svoj zakladek že objemaš.

Hvala Vam vsem prijateljice moje,full mi je lažje,ker imam Vas!!Vso srečo Vam želim Vsem!!!

Lepe pozdravčke in maxi lep dan!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Andy29)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?