|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Žlahta"
20.3.2005 11:22:08   
aj@ja
Pozdravljene!:)

Kako se kaj razumete med sorodniki? A drži za vas rek "žlahta - raztrgana plahta"? Imate kakšno črno ovco, ki vam najeda živce in kali odnose?? A ste zelo povezani med seboj? Kdo pri vas drži vezi skupaj?

Pri nas smo po mamini strani tako blizu, po očetovi strani pa sam hlad.:(

Neposredna povezava do sporočila: 1
   "Žlahta"
20.3.2005 11:37:08   
mala maja
pri nas ta pregovor 100% drži.

Ja no v naši žlahti sem pa vedno jaz tista černa ovca:((:((, ki je kriva za vse pa vse vedno name pade. Tako da sploh več veliko stikov nimam.Sem pa že brez očeta in mame.

Da ne govorim kako mi nekdo v moževi žlahti najeda živce. Znorela bom. Vedno hoče vse pa prav j..... v glavo(sory izrazu samo tako je). Na srečo imam vsaj taščo kar uredu, čeprav je veliko kriva da je tista oseba tako sitna. Ampak to mora mož uredit.

Joj si odprla temo ki me žuli. Ne bom pisala več da ne bom težila.

Se pa strinjam s pregovorom. Če maš možnost se zanesi raj na kakšnega drugega(prijatel-prijateljica)

LP mala maja

(odgovor članu aj@ja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   "Žlahta"
20.3.2005 11:37:14   
mala maja
pri nas ta pregovor 100% drži.

Ja no v naši žlahti sem pa vedno jaz tista černa ovca:((:((, ki je kriva za vse pa vse vedno name pade. Tako da sploh več veliko stikov nimam.Sem pa že brez očeta in mame.

Da ne govorim kako mi nekdo v moževi žlahti najeda živce. Znorela bom. Vedno hoče vse pa prav j..... v glavo(sory izrazu samo tako je). Na srečo imam vsaj taščo kar uredu, čeprav je veliko kriva da je tista oseba tako sitna. Ampak to mora mož uredit.

Joj si odprla temo ki me žuli. Ne bom pisala več da ne bom težila.

Se pa strinjam s pregovorom. Če maš možnost se zanesi raj na kakšnega drugega(prijatel-prijateljica)

LP mala maja

(odgovor članu aj@ja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   "Žlahta"
20.3.2005 11:38:34   
babylove
Jaz sem si samo z možem blizu ;), ostalo pa me ne zanima.

(odgovor članu aj@ja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   "Žlahta"
20.3.2005 11:59:12   
frutka_
Pri nas rek ne drži!

Smo družina, ki je full povazana. Pa nas je veliko. Po mamini strani imam 3 tete pa 1 strica, po atijevi pa strica. S poroko pa sem dobila že več žlahte.

Z vsemi smo v odličnih odnosih in upam, da bo tako tudi ostalo.
Moja babica še vedno za vsakega vnučka za Božič in Veliko noč speče kruh,ob naših RD-jih nas pokliče in nam vošči. Mislim, da je ona v naši družini ena taka matriarhinja. Vsi jo naravnost obožujemo in spoštujemo.:angel::angel::angel:



(odgovor članu aj@ja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   "Žlahta"
20.3.2005 12:22:37   
aj@ja
Ajej. Moj namen sploh ni bil takšen. Samo malce radovedna sem. Meni gredo namreč zelo na živce razna "kvazi" družinska srečanja, kjer se na silo smehljamo. Tudi po moževi žlahti je tako. Ko se pa želiš izmakniti, ker ti enostavno ni do pretvarjanja, si pa ti najslabši.:(

(odgovor članu aj@ja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   "Žlahta"
20.3.2005 13:05:36   
emaa
moja žlahta je skoraj cela v tujini, z ostalo se kar razumemo, se vidimo samo ob kakih posebnih priložnostih, ker smo raztreseni po sloveniji, pa ničasa, službe in drugo. Moževa žlahta pa živi v radiju 10 km, so eni tako težki, da joj. Z nekaterimi se ne pogovarjava več, zaradi napadov in izrečenega, ne hodiva na obisk, če se silom prilike vidimo, se pozdravimo, če se slučajno moramo, drugače pa manj jih vidim rajši jih imam. Jim je pa jasno, da jih ne marava (oz. kriva sem tako jaz), kaj češ nekdo mora biti :hudicek: v družini:)-

(odgovor članu aj@ja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   "Žlahta"
20.3.2005 15:13:15   
Anonimen
Mi se sploh ne poznamo, samo vemo eden za drugega. Po beh straneh, po očetovi in mamini strani. Eni čudni tiči.

(odgovor članu aj@ja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   "Žlahta"
20.3.2005 15:59:57   
Jančika_
Po obeh straneh imamo nekaj biserov, o katerih ni vredno zgubljati besed....

(odgovor članu aj@ja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   "Žlahta"
20.3.2005 16:15:46   
frutka_
:bravo:Jančika to pa je res...:bravo:

(odgovor članu aj@ja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   "Žlahta"
20.3.2005 17:25:06   
MINEJA
Od najinega prijatelja mama je lepo rekla: "Sorodniki so ti dani, prijatelje pa si sam izbiraš!"
Mislim, da to drži!

:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu aj@ja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   "Žlahta"
20.3.2005 18:31:56   
anajmad
Drži Mineja:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
en lp:morje:D.

(odgovor članu aj@ja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   "Žlahta"
20.3.2005 19:10:26   
Donja
Pri nas pa takole: pri mami je bilo 14 otrok, 10 jih je še živih, stik imam samo z eno teto in njenim sinom. Po očetovi strani pet otrok, razumem se z vsemi, ker se vidimo vsakih 10 let - so predaleč.
Moj pa se razume z vsemi a se ne srečujejo.

Torej manj se vidimo raje se imamo. Pa tako kot je rekla Mineja - drži 1000000000000000000000%

(odgovor članu aj@ja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   "Žlahta"
21.3.2005 8:19:24   
KIRA
Pri nas so pa vsi "malo čudni". Moji sorodniki še mogoče malo bolj kot moževi, ki so pač malo bolj preprosti ljudje - živijo na kmetih.
ampak kontaktov nimamo z nobenimi dosti. Edino z moževo sestrično, ki je najinih let in je fajn punca. drgač pa jih pustimo na miru, ne hodimo na obiske, kakšno voščilnico si izmenjamo, to je tudi vse. ne vem, zakaj bi se moral družiti z ljudmi, ki ti niso všeč, samo zato ker so ti sorodniki....
imava zato prijatelje, ki sva si jih sama izbrala, jih vidiva vsak dan in si med sabo pomagamo, pa razumemo se tudi odlično. bolj so nama "v žlahti", kot pa taprava žlahta.

(odgovor članu aj@ja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   "Žlahta"
21.3.2005 8:26:59   
maja_
sam hipotetično: žlahta je na osnovi krvi, genov, a potem ne pomeni posledično, če so "vsi malo čudni", da ste tudi vi " malo čudni".

Mi se zelo dobro razumemo. Ni nas veliko, odnosi pa so dobri. Jaz bi zelo težko živela, če bi bila s kom v slabih odnosih oz. "neodnosih". Po moje je krivda vedno mal na obeh straneh,izjave v stlu "RAZUMEM SE SAMO Z MOŽEM" pa jasno povedo kdo je konflikten.

Sam mnenje, da ne bo pomote:kava:

(odgovor članu aj@ja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   "Žlahta"
21.3.2005 8:31:52   
maja_
sam hipotetično: žlahta je na osnovi krvi, genov, a potem ne pomeni posledično, če so "vsi malo čudni", da ste tudi vi " malo čudni".

Mi se zelo dobro razumemo. Ni nas veliko, odnosi pa so dobri. Jaz bi zelo težko živela, če bi bila s kom v slabih odnosih oz. "neodnosih". Po moje je krivda vedno mal na obeh straneh,izjave v stlu "RAZUMEM SE SAMO Z MOŽEM" pa jasno povedo kdo je konflikten.

Sam mnenje, da ne bo pomote:kava:

(odgovor članu aj@ja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   "Žlahta"
21.3.2005 8:35:50   
maja_
2x, da bo držalo.:bravo:

(odgovor članu aj@ja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   "Žlahta"
21.3.2005 10:08:53   
kalimero
Z vsemi se razumem v redu, vidimo se parkrat na leto, s partnerjevo žlahto malo več kot z mojimi. Smo si precej različni ampak toleriramo različnost.
Po moje je vsak po svoje čuden. Drugi tebi, ti pa njim. Kaj pa je v resnici definicija normalnega?

(odgovor članu aj@ja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   "Žlahta"
21.3.2005 10:36:27   
Jutra
Tako, kot je napisala že Mineja;)

Imam ogromnooo žlahte. Videvamo pa se zelo redko. Z nekaterim so srečanja samo ša na nivoju porok in pogrebov:( ali pa naključnjih srečanj:ups:

Bi se želela več stikov z nekaterimi sorodniki (kot tudi prijatelji), ampak časovno enostavno ne zmorem:(

(odgovor članu aj@ja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   "Žlahta"
21.3.2005 10:42:01   
Anonimen
Ko sem jaz pisala o "čudnosti", sem mislila tudi nase. Ja, jaz sem tudi "čudna", tako kot moji sorodniki. Taki smo. In verjetno zato, ker smo vsi na čuden način čudni, se pač ne družimo oziroma se niti ne poznamo. Čudno.

(odgovor članu aj@ja)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   "Žlahta"
21.3.2005 10:43:54   
maruškaD
Po moji strani imamo stike, kadar imamo čas. Nekajkrat na leto (predvsem rojstni dnevi,..) Z moževo žlahto imamo malo pogostejše, ker s taščo in tastom živijo v sosednjih hišah. (ampak me razp. ker jim je težko dopovedat, da če prideva k tašči, da ne bova potem hodila k vsakemu posebej - naj oni pridejo na kup)

Včasih imam občutek, da bi bilo dobro omejiti stike (so postali malo prepogosti)

(odgovor članu aj@ja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   "Žlahta"
21.3.2005 14:39:52   
Anonimen
ŽLAHTA strgana plahta-prej ti prijatel priskoči na pomoč kot žlahta-pa še po zobih te ne vleče pa niti žvet te ne uči-če je ta prav

(odgovor članu aj@ja)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   "Žlahta"
21.3.2005 21:33:09   
polona2
Jaz imam, razen treh izjem, kar srečo s to "žlahto", smo pa skoraj vsi na kupu, pa to ni nujno slabo, lp!

(odgovor članu aj@ja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   "Žlahta"
26.3.2005 21:11:56   
Anonimen
enako :)

(odgovor članu aj@ja)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?