|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   (ne) ješčnost
11.7.2009 16:06:40   
VesnaLana
Pozdravljene,

saj ne da bi komplicirala, samo zanima me kakšne so vaše izkušnje. Lana je stara 2 leti in 1 mesec. Od rojstva do pred dobrim mesecem dni je jedla ko zmešana. Vse je rada jedla in to res veliko, včasih sem jo ustavljala ker se mi je zdelo, da je že preveč pojedla in da ji bo trebušček razneslo. Zdaj pa se je ustavilo, že dober mesec dni noče jesti. V usta da eno dve žlički in reče ne bom več. Verjetno je samo obdobje. Kakorkoli upam, da bo kmalu minilo, ker me že začenja skrbeti.

Ali ima katera podobne izkušnje?

Hvala za odgovore
Pozdravček

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: (ne) ješčnost
11.7.2009 16:36:27   
mika
ja, tudi naša ima takšna obdobja.Ne znam ti pa napisat, kdaj so  , da bi vedela vzrok, ker nisem polagala pozornosti na to. Očitno enostavno tako pride.
Če je normalno živahna oz. druge spremembe ni videti, potem ji tako enostavno ustreza.

< Sporočilo je popravil mika -- 11.7.2009 16:37:07 >

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: (ne) ješčnost
11.7.2009 17:33:23   
Anonimen
pri nas je tako že od kar je še kaj drugega kot moje mleko,... ena žlička za poskusit, druga za potešitev lakote, potem pa je konec... star je kakšen mesec več kot tri leta,... ima pa kakšen dan, ko bi pojedel vola!
sem vesela, da vsaj pije veliko:)

kaj čem? silit ga ne morem, ker že sam ve, ali je lačen ali ne,...user posted image

(odgovor članu VesnaLana)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: (ne) ješčnost
11.7.2009 23:24:50   
VesnaLana
mi imamo prvič tako obdobje, sicer je zdrava in živahna ne bi rekla, da je kaj narobe, samo hrana ji je zadnja. No ja saj obdobij je veliko od tega da je vse NE, do nespanja, MAMI MAMI...... pa hvala bogu veliko obdobij dobre volje. Očitno se je odločila, da ji trenutno ne paše jesti.

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: (ne) ješčnost
12.7.2009 12:56:00   
živa
Tudi jaz mislim, da je to samo faza. Naša dva jo imata tudi, prav zdajle. Mogoče je povezano s poletjem ali pa z vremenom user posted image .

Mine. Zadnja faza še ni, so pa prejšnje user posted image .

Lp,

živa

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: (ne) ješčnost
13.7.2009 0:49:43   
ŠpelaP
Tudi naša je stara ravno 2 leti in 1 mesec. Naša že skoz je bolj ali manj kot muha, vendar je tudi naša v zadnjih dneh izrazito neješča. Drugače je pa čisto zdrava. Veliko pa pije - vodo, mleko čokolešnik.
Verjetno imajo res zdaj tako obdobje.


(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?