|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   (ne)obrezan
6.2.2007 22:05:51   
Anonimen
user posted image Sej vam bo mogoče za umret smešno (ali pa tudi ne), ampak mene pa res nekaj straši. Sploh pa ne vem, če sem zadela pravi forum, ampak naj bo...
Zelo malo moških je obrezanih in jaz sem v življenju naletela na dva takšna - pa nista bila zaradi vere ali česar podobnega, ampak oba iz zdravstvenih razlogov. In sedaj bomo imeli fantka. In vem, da ga bo treba tud po lulčku umit in mu potegni kožico dol...user posted image Ampak kaj pa če še nisi videl lulčka s kožico?!user posted image user posted image user posted image
Ne crknit od smeha, ampak res mi ne gre v glavo... pa je skoraj 100% da bo fant... jao meni... moj mož se pa tud ne spomni kako je to s kožico, ker je bil še zelo majhen, ko so ga obrezali.

Sej ne iščem kakšnega prostovoljca, da mi to pokaže oz. da malo pri njemu pogledam, ampak mene je res strah, ker ne bom znala delat z njegovim premoženjem. Upam, da me ne bo kakšna med. sestra na oddelku vprašala, če sem seksala samo v temi...user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: (ne)obrezan
6.2.2007 22:11:09   
lenika
Meni je pediatrinja rekla, da naj kožico, če ne gre kar pustim pri miru. Torej nič na silo delat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: (ne)obrezan
6.2.2007 22:15:58   
ribica.

Ne skrbi, saj ti noben ne bo posmehljivo vprašal, če še nisi nikol vidla penisa. Saj tud me, katerih možje niso obrezani, se učimo. Novorojenček je itak poglavje zase in se z odraslim ne da primerjat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: (ne)obrezan
6.2.2007 22:54:16   
firasto
Nič se ne sekiraj! Nihče ni prišel šolan na svet. Kako se stvari streže vprašaj pediatra. On ti bo povedal najnovejša dognanja.

_____________________________

"Kako naj odpustim?"
"Če ne bi obsojal, ti ne bi bilo potrebno odpuščati!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: (ne)obrezan
6.2.2007 23:26:39   
juniorka
Ravno raziskujem to temo, ker se odločamo za obrezovanje, pa si preberi link, ker tud vse lepo piše za neobrezane! Upam, da ti bo vsaj malo v pomoč!
http://www.mama.si/?menu=B018

(odgovor članu firasto)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: (ne)obrezan
7.2.2007 10:29:24   
Anonimen
Juniorka, hvala za link. Nisem pa vedela, da se lahko kar starši odločijo za obrezovanje, čeprav ni nujen poseg. Moj pravi, da je treba to narediti zgodaj v otroštvu, da mirno počiva po posegu (da mu slučajno ne vstane ob pogledu na kakšno). No, mogoče pa bomo tudi mi našega fanta morda, nekoč poslali obrezat. Naj se najprej rodi, pa bomo videli.

Hvala vsem za tolažbo!

(odgovor članu juniorka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: (ne)obrezan
7.2.2007 23:43:23   
firasto
Naj te opozorim, da dobro premisli, ali je obrezovanje zares nujno. Raziskave zadnjih let so pokazale, da ima ta "višek" kože posebne genske lastnosti, ki lahko lastniku kdaj tudi rešijo življenje in če je odrezan, je zanj ta material za vedno izgubljen.


_____________________________

"Kako naj odpustim?"
"Če ne bi obsojal, ti ne bi bilo potrebno odpuščati!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?