|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   + in menstuacija
25.2.2009 8:45:00   
Anonimen
Punce imam en problem, pa ne vem kam naj se sploh obrnem. Naj pokličem g. ali neuser posted image
Ni moja prva nosečnost amapk tole se mi je pa čista neznanka.

user posted image  bi morala dobit 10.2. ampak je ni bilo. Ker ne bi bilo prvič da mi zamuja sem test delala šele 20.2. ko mi je bilo že par dni zjutraj tako slabo za znoretuser posted image user posted image  in sem se full salbo počutila. test sem delala popoldan in je bil negativen, ker pa mi ni dalo miru sem ga naredila še z jutranjim urinom in pokazale so se user posted image .
V nedeljo pa pride user posted image  user posted image user posted image . Se pravi da verjetno ni šlo za user posted image  ali pač.

Slabo mi je še zmeraj, moj pravi da sem 100% user posted image , da mi na očeh piše. V zadnjem tednu so me skoraj vse kolegice ki so me videle vprašale če sem user posted image . Ena celo ki me ni videla več kot tri mesece.

Sploh ne vem kam naj se obrnem, naj grem do osebne zdravnice, pokličem g. user posted image user posted image


user posted image user posted image  pa tile februarji, očitno se ponavlja lanska zgobauser posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: + in menstuacija
25.2.2009 9:45:30   
T1979
Anonimna pokliči ginekologa.

Mogoče je prišlo do vgnezditve pa je šlo naprej. Ne vem, najbolje da pokličeš in se naročiš za pregled. 

Lp in srečno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: + in menstuacija
25.2.2009 10:19:44   
MAŠKA
Ne bi te rada strašila, ampak je možno, da gre za zgodnji ss.

Vsekakor pokliči g. in te bo ona usmerila naprej.

< Sporočilo je popravil MAŠKA -- 25.2.2009 10:20:44 >


_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: + in menstuacija
25.2.2009 11:47:43   
kaja02
Ali pa si noseča in imaš kljub vsemu M, pri meni je bilo prvič tako, sem bila 2m noseča in še vedno imala M.

Najbolje da pokličeš in se naročiš na pregled!

Pa srečno!

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: + in menstuacija
25.2.2009 15:13:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kaja02

Ali pa si noseča in imaš kljub vsemu M, pri meni je bilo prvič tako, sem bila 2m noseča in še vedno imala M.

Najbolje da pokličeš in se naročiš na pregled!

Pa srečno!
Pa so bile te M močne?

(odgovor članu kaja02)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: + in menstuacija
25.2.2009 22:55:45   
kaja02
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kaja02

Ali pa si noseča in imaš kljub vsemu M, pri meni je bilo prvič tako, sem bila 2m noseča in še vedno imala M.

Najbolje da pokličeš in se naročiš na pregled!

Pa srečno!
Pa so bile te M močne?


1. je bila kar močna, tudi trajala je 5 dni ,  2. pa  šibka, ker pa so se pojavl še nos. simptomi sem nardila test, ki je pokazal +, potem pa je G potrdila nosečnost in dejstvo, da je velikost ploda odgovarjala 9 tednom nosečnosti

sem pa skozi vso nosečnost pomalo krvavela in kljub vsemu skoraj ob roku rodila punčko!

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: + in menstuacija
26.2.2009 8:29:21   
Anonimen
Menstruacija ni bila močna. Danes je 4 dan in je skoraj ni več.user posted image user posted image  Močna je bila pa samo 1 dan, pa še to brez tistih bolečin ki me ponavadi spremljajo prve dniuser posted image
Slabo mi je še zmeraj in tudi čudno se počutim. Tako kot v vsaki nosečnosti do sedaj. Kot bi bila res user posted image . Bom počakala še ene 14 dni pa bom ponovila test. Drugače bom pa odšla k os. zdravnici.

Mogoče me daje psiha, ker so okoli mene same user posted image user posted image user posted image user posted image . Samo tako močna želja pa tudi ni da bi se takole napsihirala.

(odgovor članu kaja02)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: + in menstuacija
26.2.2009 9:16:16   
MAŠKA
In zakaj ne greš do G.? Če si nosečka, si po teh datumih sodeč že lahko v 7. tednu in zdravnica bo to videla z UZ. Če pa nisi, bo prav tako videla. Nič te ne stane, če greš in boš vedela pri čem si.

Pa če je slučajno ss, je dobro da to G. vidi, če se je vse sčistilo samo. Glede na tvoje počutje, je možno, da se tam not še nekaj dogaja. Pa v tem primeru je tudi dobro, da se ss zabeleži v kartoteko, ker če se zadeva ponavlja (kot pri meni), si do dodatnih preiskav upravičen šele po 3 ss-jih. Želim ti, da se pri tebi ne bi, in da si nosečka, ampak nikoli ne veš. Tudi jaz sem mislila, da me to ne bo doletelo, zato sem pri teh zadevah zdaj zelo pazljiva.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: + in menstuacija
26.2.2009 11:47:35   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Punce imam en problem, pa ne vem kam naj se sploh obrnem. Naj pokličem g. ali neuser posted image
Ni moja prva nosečnost amapk tole se mi je pa čista neznanka.

user posted image  bi morala dobit 10.2. ampak je ni bilo. Ker ne bi bilo prvič da mi zamuja sem test delala šele 20.2. ko mi je bilo že par dni zjutraj tako slabo za znoretuser posted image user posted image  in sem se full salbo počutila. test sem delala popoldan in je bil negativen, ker pa mi ni dalo miru sem ga naredila še z jutranjim urinom in pokazale so se user posted image .
V nedeljo pa pride user posted image  user posted image user posted image . Se pravi da verjetno ni šlo za user posted image  ali pač.

Slabo mi je še zmeraj, moj pravi da sem 100% user posted image , da mi na očeh piše. V zadnjem tednu so me skoraj vse kolegice ki so me videle vprašale če sem user posted image . Ena celo ki me ni videla več kot tri mesece.

Sploh ne vem kam naj se obrnem, naj grem do osebne zdravnice, pokličem g. user posted image user posted image


user posted image user posted image  pa tile februarji, očitno se ponavlja lanska zgobauser posted image user posted image


moja prijateljica je v 2. mesecu user posted image !!! pa je mela 1. mesecuser posted image !!! tak da si res lahko user posted image !!!
tako da sporoči novico... držim pesti zate!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: + in menstuacija
26.2.2009 12:34:37   
nborazem
Tud jz sem bla 2m noseča, pa sem mela menstrucijo... in to 2x!!!
Upanje torej je!!!

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 26.2.2009 15:26:36 >


_____________________________

Anže- 22.10.1999
Neža- 16.03.2008
PDP- 6.7.2009

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: + in menstuacija
26.2.2009 12:48:20   
Anonimen
No, na te menstruacije pa moram ugovarat! Punce, ko ste bile noseče niste imele menstruacije!!!!!! Ste krvavele bogved iz katerega razloga. Nobene krvavitve v nosečnosti niso ok. Lahko, da peljejo v ss, lahko pa tudi, da se vse dobro izteče. Anonimna, nujno čimprej obišči ginekologa, povej, da je bil test pozitiven in da krvaviš.
Jaz sem parkrat v nosečnosti krvavela, v 11.t skoraj tako kot menstruacija, pa se mi je na srečo vse dobro končalo.
Tiste pa, ki pišete, da ste imele menstruacijo, si malo osvežite spomin iz biologije.

(odgovor članu nborazem)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: + in menstuacija
26.2.2009 14:53:39   
miklarom
anonimen -  lej povedala bom tako. sem že dovolj izkušena v vseh teh stvareh in ogromno sem že dala vsega skozi in je vse res kar pravijo punce, če je ženska noseča je vse možno da ima menstruacijo celo do 3. meseca nosečnosti in ne navadna krvavitem , vsaka od teh dveh stvari ima svoj pojem, vsak ginekolog, če je pravi bo potrdil da je to resnica sama sem doživela ko mi je  moja G. rekla da kljub temu če imate menstruacijo, ste lahko noseči in to ni nič narobe, kajti s tretjim mesecem se to sigurno konča, in tukaj ni nobene biologije.

tako da anonimna ti le pojdi svoji g. naj te pregleda, in ne misli na slabo so stvari ki se dobro končajo

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: + in menstuacija
27.2.2009 9:04:56   
Anonimen
Punce zdej ste me pa sploh prestrašile. Bom šla danes po test in ga delala z jutranjim urinom, pa če bodo user posted image  grem takoj do g.

Zakaj sem pa tako čudna. Lansko leto februarja mi je prav tako zamujala user posted image . Naredila sem test, ki je bil prav negativen in zjutraj z jutranjim urinom user posted image , naslednji dan pa dobim močno menstruacijo in kar v kosih je šlo vse ven. Sem bila pa ravno naročena pri g ker je minilo 3 leta od poroda. Ko sem prišla tja mi pa ni znala nič povedati.  Je rekla da je šlo verjetn za ss samo da če je bilo se je vse sčistilo samouser posted image user posted image  Tako ne vem ali je bil ss ali ne. In sedaj enaka pesem. user posted image user posted image

Pred 5 leti sem zanosila in bila 3 mesece brez m, en test + drugi -, na uz se ni nič videlo, Dobila sem celo tabletke za sprožitev M, pa je ni bilo. Nakar me še enkrat naroči na pregled in sem bila 10t že noseča in komaj NS ujela. In sedaj se sprašujem kaj mi sploh bo naredila, če ne bo nič videla. Po njeno pa to je m.user posted image

(odgovor članu miklarom)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: + in menstuacija
27.2.2009 11:15:30   
trinity22
glej kot si že sama napisala, če bodo še z jutranjim urinom user posted image , potem sigurno je prisotnost nosečniškega hormona in pojdi do G in vztrajaj, da te pregleda, lahko da gre samo za krvavitev v nosečnosti, lahko pa da gre za ss, to ti bo povedala G ... vse drugo so ugibanja, tako da le pogumno do G in držim pesti, da se najbolje izteče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: + in menstuacija
3.3.2009 11:49:22   
mala maja
punce hvala za nasveteuser posted image user posted image

očitno se pri meni resnično nekaj dogaja, ker je je bil test spet čuden. Ne vem a sem jaz čudna ali pa user posted image jaz vidim črtice.  Bom dala gor slikico za menjeuser posted image  jutri  pa šibam k guser posted image

Pa hvala še nekrat, tokrat nič več anonimna. Nima smislauser posted image  

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: + in menstuacija
3.3.2009 12:29:28   
MAŠKA
Pozitiven test pomeni, da se nekaj v zvezi z nosečnostjo dogaja. Tudi če bi bil ss, je nakaj časa po ss test še pozitiven. Pa upajmo, da ni bil ss in da si nosečka.user posted image  Poročaj kaj ti po g. povedal.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?