|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
27.7.2006 20:38:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Porodnišnica Šempeter
27.7.2006 22:55:39   
LORELAJ
Živjo!

Jaz sem v Šempetru rodila leta 2004 in 2005. Jaz jih ne morem prehvalit. Meni so bile babice super sem pa jih obakrat menjala po dve ali tri, ker sem obakrat bila skoraj en dan prej noter preden sem rodila. Vse so precej mlade, prijazne, takrat nobena ni imela "slabega dne". Vse ti povejo kako in kaj bodo naredile. Res super.

Če te kaj še zanima pa piši na zasebno sporočilo.
Upam,da sem ti vsaj malo pomagala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Porodnišnica Šempeter
28.7.2006 0:10:51   
tania
Ojla, jaz sem tudi rodila v Šempetru leta 2004. Če se ti da, vtipkaj v iskalnik besedo -Šempeter pri Gorici- in boš dobila moja sporočila o porodnišnici.
Jaz sem imela ravno babico Renato pri porodu.
Sory, ampak ne znam prilepit strani, tako da raje poglej v iskalnik, kjer sem se kar razpisala o porodnišnici.
Pa lep porod ti želim!!!

Če rabiš kakšno informacijo pa kar vprašaj!

(odgovor članu LORELAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Porodnišnica Šempeter
28.7.2006 8:23:11   
Sonrisa
Živijo,

jaz sem 4 mesece nazaj rodila v Šempetru in je bilo super! Sem imela pa babico Metko in je ni za prehvalit. Še moj mož je bil navdušen nad delom in vzdušjem med porodom. Res super! Naslednjič grem spet tja. user posted image

(odgovor članu tania)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
28.7.2006 12:46:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sonrisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Porodnišnica Šempeter
2.8.2006 16:40:31   
Beti S
Jaz sem rodila v Šempetru leta 2003 in je bilo super od ginekologov pa do babic. Vsi so bili zelo prijazni, nimam nobene neprijetne izkušnje.
 
Glede na to da ste rodile v Šempetru smatram da ste iz tega konca. Zanima me ali ste hodile na kakršnokoli telovadbo za nosečnice, če ste kam na kakšno, ker nisem nikjer zasledila.
Zanima me pa predvsem za Ajdovščino lahko tudi za NG. Kje dobim kakšne informacije. Hvala


_____________________________

Lp Beti

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Porodnišnica Šempeter
5.8.2006 13:26:43   
Sonrisa
Ponavadi so v zdravstvenih domovih takšna obvestila. Skoči tja pogledat ali pa jih pokliči in vprašaj. 

(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Porodnišnica Šempeter
2.9.2006 0:10:45   
* Mateja *
No, malo bolj pozno, mislim, da si že rodila...
Meni je bila babica Renata bedna, obupna in sem zaradi nje rekla, da če bom še kdaj rodila, da ne grem k njim.

Beti s!!!!
Jaz sem iz Ajdovščine in sem leta 2004, kosem bila noseča dobila po pošti vabilo za telovadbo in materinsko šolo. So mi sami poslali, ne vem pa natančno kdaj, ma mislim, da je bilo tam pri  enih 4 mesecih nosečnosti. Čene pa vprašaj pri g.

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
2.9.2006 16:09:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Porodnišnica Šempeter
24.8.2010 10:23:47   
lisica4
hm...glede na to da ne hvalite porodnišnice šempeter ne vem, če se bo sploh katera odločila it rodit tja....
jaz imam rok naslednji teden in se na te forume sploh ne oziram. vsaka ima svojo izkušnjo in mislim da smo vse pod zelo čustvenim stresom kadar smo noseče. tudi oni so samo ljudje kot mi in imajo dobre in slabe dni. user posted image vem da me bo katera zdej skritizirala češ "kaj pa jaz vem ker nisem še rodila".!! obljubim da vam bom svojo izkušnjo napisala in opisala. user posted image bila sem na ogledu in mislim da je vse ok od sester naprejuser posted image mogoče ste nekatere preveč razvajene? ste se to vprašale?user posted image
no sedaj ne razmišljam o tem katero hudobno sestro ali babico bom imela zraven,ampak o tem da se bo moj otrok rodil zdrav in da bojo lepo poskrbeli za oba.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
13.9.2010 23:17:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lisica4)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Porodnišnica Šempeter
8.10.2010 11:40:38   
anchika
Bila sem 1., bila sem 2., in drugo leto bom šla že  tretjič. Bo kar bo , upam da bo vse vredu. Mislim  da ko gremo v bolnico  ni važno katero lahko si le želimo in upamo da bo vse vredu. Zaenkrat  sta se prva dva poraoda v  bolnišnici  Šempeter dobro iztekla in upam da bo tudi v tretje tako.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?