|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
14.11.2006 21:40:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne prenaša kravjega mleka
14.11.2006 21:43:30   
Anonimen
Probaj z nehomogeniziranim mlekom, ker možno, da je to vzrok. Sem že velikokrat brala, da homogenizirano mleko ni niti najmanj zdravo. Jaz bom moji tamali dala nehomogeniziranega, ko ga bomo začeli uvajat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne prenaša kravjega mleka
14.11.2006 22:47:16   
Seven*
Bagi. Jaz bi na tvojem mestu se pocakala s kravjim, ce bi otrok tako odreagiral. Ob prvi priliki bi pa zadevo omenila tudi pediatru.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne prenaša kravjega mleka
14.11.2006 22:57:34   
lelaval
Jaz bi naredila, kot ti je svetovala Seven. Pa poskusi še kakšno dugo mleko - kako ga prenaša. Moja starejša je alegična na kravje mleko, pa pije sojino in uživa sojine izdelke. Zdaj jih itak dobiš vsepovsod, 9 let nazaj pa so jih imeli le v 2 domačih lekarnah v MB, pa še takat ful malo. Niti slučajno pa ne daj kozjega, ker je še bolj agresivno.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne prenaša kravjega mleka
14.11.2006 23:13:48   
Seven*
Se strinjam z Lelaval. Tisto kar po flasi spije, mu daj adaptiranega, ostalo pa poskusi s sojinim narediti, tam mu bos razna rizeva in sojina mleka lazje podturila. Pa kupi sojine jogurte, jaz sem zadnjic dala Emi neke iz Mercatorja in so ji bili ful vsec.

Itak pojemo prevec mlecnih izdelkov, mogoce bo pa cez mesec dni boljse..


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne prenaša kravjega mleka
15.11.2006 0:29:49   
lelaval
Seven - pa si že poskusila te jogute? Meni prav smdijo, okus pa je "brezokusen", voden. Paa še barve so nikakve. Ampak za zdavje otrok -naj bo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne prenaša kravjega mleka
15.11.2006 0:33:16   
lelaval
Je driska lahko znak za alergijo na mleko?


Med dugim tudi. Moja je še buhala in po telesu imela ful izpuščajev (kopivnico). Zgledala je dobesedno, kot, da bi se valjala v kopivah.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne prenaša kravjega mleka
15.11.2006 8:13:38   
mika
za alergijo so ti že punce napisale. jaz mleka 3.2 sploh ne prenesem. v najboljšem primeru mi je slabo, sem pa tudi bruhala po njem. zato kupujem 1.5 s kalcijem, po njem pa je ok.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne prenaša kravjega mleka
15.11.2006 8:55:46   
mika
1.5


1. 6 in ne 1.5user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ne prenaša kravjega mleka
15.11.2006 10:22:58   
Sibil_
Bagi to je intoleranca na laktozo-NI alergija.
In to žal ne mine nikoli, je pa dobra stran tega, da lahko uživa nekatere sire in jogurte, slaba stran pa, da bo po tabletah v katerih je laktoza tudi dobil drisko.

Poskusi mu dat nekaj laktoze pa boš takoj videla.Če bo imel po majhni količini laktoze drisko in se bo slabo počutil, je to to.Vem, ker imam to sama.user posted image

ZA več info me lahko kontaktiraš na zs, sem kar poučena o tem.

LP,
Sibiluser posted image

P.s.:Za info-sama sem pri 11 mesecih zavračala mleko, pa sploh niso vedeli kaj mi je.In ga nikoli v življenju nisem marala pit, razen če je bil okus popravljen-beri kakav, čokolino.Ampak redko.

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ne prenaša kravjega mleka
5.1.2007 13:07:36   
shooo
nasa tudi zavraca kravje mleko in vse iz kravjega mleka razen jogurta in 2 vrsti sira.
pedi je svetoval naj se cakamo(je stara 11 mesecev).
od 8 meseca pa pije rizevo in sojino mleko.
tisti sojini jogurti so mi pa precej sumnljivi ker imajo full dolgi rok trajanja...
ce te skrbi Ca  je pa tak da ga dovolj dobijo v raznovrsni prehrani.
sicer sem pa tudi jaz mlekomrzec tako da me sploh nebi cudilo da je tudi moje dete!
lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ne prenaša kravjega mleka
5.1.2007 14:11:46   
sun123
Bagi, pri nas je čisto isto. Sama sem mu poskušala dati alpsko ali navadno kravje mleko pri osmih mesecih za čokolino pa smo isto dobili drisko. Drisko dobimo tudi na hruško in na določene mlečne izdelke. Aja pa še na kupljen kruh ali žemljice. Če ga sama spečem je uredu, če ne je pa driska. Sedaj mu pa grese in čokolinote pripravljam z mlekom v prahu od Pomurskih mlekarn (dojenček je gor narisan) in problemov več ni. Jaz mislim, da bo to trajalo samo nekaj časa potem pa bo boljše. Sedaj smo pa stari 13 mesecev.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?