|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
7.3.2007 7:08:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZVEZDA POLETJA 7.3.2007 - 7 dan - OH
7.3.2007 7:50:37   
Blejka26
vse ki se lotite take diete-svaka vam čast.Jaz se nebi mogla upreti kakšni dobri hrani.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZVEZDA POLETJA 7.3.2007 - 7 dan - OH
7.3.2007 8:05:05   
Lara28
Ola!
Se javljam tudi jaz. Včeraj nisem prišla do računalnika, sem se pa držala diete. Tako tudi danes.
Moj jedilnik:
8 - melona
10 - 2 pomaranče
13 -  testenine s pestom
17 - tortica

Glede na to, da jaz ponavadi jem večerjo med 17 in 18 uro, spat pa hodim šele okroh 11ih zvečer, sem potem okrog 20ih še kdaj pojedla kako sadje - ampak res malo npr. malo hruško ali en grozd. Je to zeloooo narobe?
Držite se!

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZVEZDA POLETJA 7.3.2007 - 7 dan - OH
7.3.2007 8:50:05   
mojca75
ojla,

Z: 2 jabolki
M: banana
K: široki rezanci z drobtincami in solata (motovilec user posted image )
V: 1 žemlja z paradižnikom, rukolo in še kako zelenjavo

pa kava v "potokih" kofeinska ali brezkofeinska, važno da diši,.... pa limonada v potokih.... cca 2-3L

sem se danes vseeno zvagala, pa vam jutri povem ko se bom še enkrat, je pa spodbudno user posted image

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZVEZDA POLETJA 7.3.2007 - 7 dan - OH
7.3.2007 9:22:50   
cincin
Pozdravček!
Danes nisem preveč dobre volje, sem včeraj malo grešila.user posted image  Ker se cel dan nisem počutila najbolje in mi je skoz nekaj falilo, da sem bila že kar nervozna sem pojedla frutabelo, tako da sem zdaj kar besna nase. No danes pa se bom držala diete.
                  Z: jabki
                  K: testenine z zel. omakco +solata
                  M: kakšno sadje
                  V: popečen kruh + solata

< Sporočilo je popravil cincin -- 7.3.2007 9:23:40 >

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZVEZDA POLETJA 7.3.2007 - 7 dan - OH
7.3.2007 10:06:53   
tinkav
dobro jutro zvezdice:včeraj sem brala o montinjakovi dieti in tam lahko jes kruha zjutri u nedogled,pa marmelado sir.....vse to kar bi jaz jedla.ampak sem se odlocila za to in je prav da vztrajam.kako se pocutite?jaz ne prevec dobro ker nic ne cutim da bi v teh 6 dneh kaj shujsala!!!!sem zaradi tega malo brez voljeuser posted image user posted image .vam pa da bom zelo vesela ko bom opazila da so mi hlace presiroke oz ko bo vaga pokazala pod 60 kg!!!!!

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZVEZDA POLETJA 7.3.2007 - 7 dan - OH
7.3.2007 10:23:14   
bonika
Lara28, mislim da ni nič narobe, če okrog 20h poješ kakšno sadje, po 20. uri pa naj ne bi več jedli.

tinkav, jaz se tudi počutim bolj tako kot ti, pa se tolažim, da čez čas bo že moralo it kaj dol, tud jaz bom srečna, da le pridem pod 60 kg.

jaz sem pa zjutrj šibala na bližnji hrib, potem pod tuš in k sosedi na kavico, zdaj bom pa pojedla
Z: 2  pomaranči
K: špinačni rezanci z drobtinicami+solata
V: masleni štrukeljček, rebro čokolade

jutri pa tehtanje, upam, da se bo kaj poznalo

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZVEZDA POLETJA 7.3.2007 - 7 dan - OH
7.3.2007 10:51:55   
tinkav
Bonika jaz se pa ne grem vagat do naslednega četrtka!!če bo pokazalo drugi cetrtek 2kg manj bom zelo vesela.Če pa bo potem čez še 14 dni pokazala vaga še 2 kg manj bom pa sploh vesela ker bom tako v enem mesecu izgubila 4kg!!!baje je tako zdravo hujšat.

(odgovor članu bonika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZVEZDA POLETJA 7.3.2007 - 7 dan - OH
7.3.2007 12:08:05   
simanej
Lep pozdrav zvezde, je že sedmi dan, kako hitro grejo dnevi, tako da pogumno naprej pa bo, mogoče kateri jutri ne bo pokazala tehtnica manj, pa vseeno bomo vesele da smo vztrajale in bolj zdravo jedle, saj s tem naredimo največ dobrega sebi. Bomo jutri videle kako bo. Moj jedilnik danes:

Z: sadje
K: testenine z zelenjavo
V: nekaj sladkega, še ne vem kaj

Uspešen dan.

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZVEZDA POLETJA 7.3.2007 - 7 dan - OH
7.3.2007 13:14:08   
cincin
Tudi jaz se bom tehtala jutri, pa nimam ravno občutka, da bi šlo že kaj dol, vendar upam na najboljše. Kakšen minus bi mi bil v veliko vzpodbudo.user posted image   Večerjo bom pa verjetno spremenila, ob tako kislem dnevu bo pasal kaj sladkega. Bom kar spekla eno pecivo, pa bodo še drugi člani družine veseli.
Lep pozdrav in ne obupat!user posted image

(odgovor članu simanej)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ZVEZDA POLETJA 7.3.2007 - 7 dan - OH
7.3.2007 13:51:03   
ms15
Pozdravljene zvezdice,
bi me sprejele medse, če bi začela jutri, torej z 1 tedensko zamudo?
Ob prebiranju vaših postov sem se odločila, da bi tudi jaz poskusila.
Sedaj ločujem, samo ne po tej dieti.

lp

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ZVEZDA POLETJA 7.3.2007 - 7 dan - OH
7.3.2007 14:33:07   
bumerang
Seveda, sploh, ker nas je bistveno manj kot nas je na začetku kazalo. Jih je nekaj odpadlo že po prvem tednu, škoda!
Je pa to definitivo ena od boljših diet, ker lahko ješ skoraj vse, kar si želiš, samo na pravi dan je potrebno počakati, nisi lačen (mimogrede, po opisih se zdi, da nekatere veliko premalo pojeste - s tem si delate samo škodo, ker nižate bazalni metabolizem, rezultati pa niso nič boljši oz. le za malenkost, ko boste spet začele z normalno prehrano pa se bo fajn poznalo). V bistvu je to tak način prehranjevanja, ki bi se ga vsak človek moral držati vse življenje. user posted image

Danes je moj najljubši dan, le zakaj user posted image ?
Z: dve banani
K: pizza user posted image
V: 4 palačinke, jogurt, rebro čokolade



_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ZVEZDA POLETJA 7.3.2007 - 7 dan - OH
7.3.2007 14:51:27   
tea
Dober dan zvezdice, čeprav strašno deževenuser posted image . Ampak bomo preživeli, sploh ker imamo danes sladkouser posted image .
Torej kaj danes jemo:
Z: 2 jabolki
K:Solata+ polnozrnata štručka (dragi pravi da danes ni treba nič kuhat, jaz sem pa tega še veselauser posted image  Drugače bi pa ajdove rezance z bučkami)
V:jabolčni zavitek+ čokolada (zavitek je že spečen, mmm kako diši)
Smo pridne in se držimo, jutri pa na tehtnicouser posted image  Upam, da pokaže kaj spodbudnega!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ZVEZDA POLETJA 7.3.2007 - 7 dan - OH
7.3.2007 14:55:32   
ms15
Jutri bom začela. Imam list z dieto, kjer pa je bistveno manj izbire kot sem zasledila na forumu.
Npr. na B 2 zrezka+solata.
Se bom kar ravnala po vaših receptih pa tudi zgoraj sem zasledila link z recepti.
Vas moram še kaj prebrat za nazaj.
ja grozno 29l, 91 kg - rekla sem si da če pridem do 80 kg do dobro, seveda pa je cilj -20 kg!! user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ZVEZDA POLETJA 7.3.2007 - 7 dan - OH
7.3.2007 15:02:42   
F*S*M
ojla,

jaz obupujem, ker sem ena velika "zbirčna metka" imam full probleme kaj jesti, no pa upam, da mi bo šlo
danes sem se malo pregrešila ampak ne morem pomagat se mi ga je zluštal Jogurta in sem ga morala pojest zraven sem pojedla stoletno štručko, to je bilo za kosilo zdele pa sem si prvoščila paradižnik in kos belega kruha, ker nimam temnega nič doma, sam kaj naj če sem skoz lačna. BOm probala najlažje zdržim še zaenkrat sadni dan saj se vsaj sadja do sitega najem, ker vse ostalo ravno ni no pa še za tamalga kuhat ekstar pa za deca ekstra pa zase se mi enostavno ne da. Bom še mal ustrajala drugače pa se bom vrgla na dieto kakor smo se v šoli učili (v komunističnih časih) zjutraj jej kot kralj, opoldan kot meščan, zvečer kot berač. Pa veste kaj mislim, da je bila kar zelo učinkovita, ker se mi zdi da ni bilo ravno debelih ljudi.

u matr sem zatežila

no probala bom še mal vstrajat bom videla kako bo šlo, jutri bo bolje

danes bo pa za večerjo verjetno sladoled

mejte se


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ZVEZDA POLETJA 7.3.2007 - 7 dan - OH
7.3.2007 15:28:20   
Teni_
Evo mene! Jaz sem ravnokar pojedla zelenjavno pico - nekako mi to najbolj diši, naslednjič pa bodo makaroni z aradižnikovoo omako. Za večerjo pa torticauser posted image .


(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ZVEZDA POLETJA 7.3.2007 - 7 dan - OH
7.3.2007 15:34:06   
mojca75
Lana, tud jest posebej kuham za tamalo (če ne gre drugače - včeraj sva obe jedli ričet), al pa kej prilagodim. "dedcu" pa itakl prilagajam, k je škrob je on prebranac in klobaso, jest sam prebranac, k je OH - oba testenine, on z mesom, jaz z drobtincami (sem skuhala mesne polivke več, pa jo imam za parkrat v skrinji) ko imam pa sadni dan mu pa skuham kar če!
Ok, zdej k sem doma to še gre, če bi bla pa v službi, pol pa ne bi šlo! Mislim za vsakega posebej kuhat!

ms15 - bravo za odločitev, dobrodošla! kolk si pa velika?

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ZVEZDA POLETJA 7.3.2007 - 7 dan - OH
7.3.2007 15:44:03   
Nasy
Zdravo punce, se lahko pridružim?
Sicer z zamudo,ve ste že za en teden lažjeuser posted image imam pa jutri prvi sadni dan, danes pa za večerjo verjetno sladoleduser posted image
Moram pa vam prišepnit, da se je moj dragi skupaj z mano odločil za to dieto..držim pesti, da uspemo!

Današnji jedilnik

Z:banana
M:kivi
K:pašta s paradižnikovo polivko + solata
V: verjetno sladoled + čokolada


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
7.3.2007 18:57:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ZVEZDA POLETJA 7.3.2007 - 7 dan - OH
7.3.2007 19:34:45   
bumerang
Kakšen smisel ima, da si lačen, če ti ni treba. Jaz sem zadnjič shujšala okoli 10 kg in jedla dokaj obilno. Danes pa sem pravkar zmazala 5 precej debelih palačink z Nesquickom v prahu in rebro čokolade. Jogurta pa ne, ker ga ni v hladilniku. user posted image  
Zdaj sem pa res dobra za štiri dni. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ZVEZDA POLETJA 7.3.2007 - 7 dan - OH
7.3.2007 20:56:17   
cincin
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
(mimogrede, po opisih se zdi, da nekatere veliko premalo pojeste - s tem si delate samo škodo, ker nižate bazalni metabolizem, rezultati pa niso nič boljši oz. le za malenkost, ko boste spet začele z normalno prehrano pa se bo fajn poznalo).



< Sporočilo je popravil cincin -- 7.3.2007 21:00:00 >

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ZVEZDA POLETJA 7.3.2007 - 7 dan - OH
7.3.2007 21:07:14   
cincin
Ja nekaj sem zamočila s citiranjem. Pa besedilo dodajam naknadno.
Mogoče res nekatere količinsko jemo malo vendar ne vem če bi bilo smiselno, da bi zdaj začela jesti kruh, če ga tudi pred dijeto nisem jedla oz. le redkokdaj, pa da bi zdaj npr. pojedla več palačink, kot sem jih prej in tudi druge stvari. Vsaj jaz zdaj količin nisem zmanjšala kot pred dieto. Morda sem že kdaj v preteklosti naredila to napako, pa se mi zdaj obrestuje. Sem že večkrat obupala in se hecala, da lahko samo še neham jesti. Lažje je za tiste, ki količinsko veliko pojedo in potem samo zmanjšajo količino pa se že pozna. Bom kar obdržala količine in se držala zaporedja dni in ločevanja živil.
Pa dobrodošle nove članice, kar korajžno z nami naprej.
No zdaj pa lahko noč, jutri pa tehtanje in sadno zelenjavni dan.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?