|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
14.3.2007 7:06:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zvezda poletja 14.3.2007 - 14 dan - Š
14.3.2007 8:20:53   
mojca75
Dobro jutro,

Z: 2 pomaranči + ena banana
M: 1 banana
K: ričet brez mesa ( ga je čez vikend kuhala mami, pa sem dobila porcijo)
K: najverjetneje samo solata s koruzo al pa fižolom

Vprašanje - ali lahko na ta dan jemo kokice (pop corn) - sej to je koruza, pa če bi za večerjo eno skledčko kokic bi mi bilo dost, koruza je, pa še želja po pregreških bi šla!

malo pospravim potem pa "vozičkanje 1 del" - se beremo zvezdice

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zvezda poletja 14.3.2007 - 14 dan - Š
14.3.2007 8:26:38   
Tejči
Ojla zvezdice, danes sploh ne vem kaj bom jedla, ker imam tako noro šolo. Za zajtrk imam vedno čajeka, za kosilo pa kar bo pod roke prišlo. Večerja prav tako. Najbrž bo pa pomfri pečen v pečici.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zvezda poletja 14.3.2007 - 14 dan - Š
14.3.2007 8:49:39   
cincin
Pozdravček!
Jaz pa sem B in Š dan zamenjala, tako da imam danes B user posted image . Upam, da to ne bo vplivalo na moje hujšanje. Pač tako je, se je treba mal prilagajat.
Z: banana
M: jabka
K: meso + solata
V: solata

Ja, jutri pa tehtanjeuser posted image     

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zvezda poletja 14.3.2007 - 14 dan - Š
14.3.2007 9:54:41   
ms15
Pozdravljene, jaz pa imam:
Z kivi
M jabolko
K ješprenj
M jogurt
V 1/2 manj

Kako je pri vas s kruhom?! Od frendice sem dobila napisano na listu in dovoljuje kruh na B in Š dan.
Ga jeste ali ne ?

Lep sončen dan!

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
14.3.2007 10:14:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ms15)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zvezda poletja 14.3.2007 - 14 dan - Š
14.3.2007 10:30:06   
Teni_
Pozdravček od mene!

Jaz bom danes za kosilo pire krompir in omako z gobicami, solato, za večerjo pa pol manj.

Aja, nekaj me zanima: kolikor vem, se lahko špinača je vsak dan, če je samo na vodi kuhana, ne? Potem bi mogoče raje špinačo, ker jo bosta mali2 jedli.

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
14.3.2007 10:32:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zvezda poletja 14.3.2007 - 14 dan - Š
14.3.2007 11:00:11   
cincin
Jaz kruha že pred pričetkom te diete skorajda nisem jedla (sem se ga odvadila jest že pri prejšnji rundi), tako da zdaj kruha sploh ne jem in ga tudi ne pogrešam. Na začetku edino solate nisem mogla jest brez kruha, zdaj pa paradižnikovo čisto z lahkoto pojem brez, problem je bil le kis na koncu, ker je blo tako dobro namakat, tako da  zdaj to rešim tako da ga pojem kar z žlico in brez kruha. Če pa jem samo zeleno solato pa že mora biti gor kakšen krompirček (Š dan) ali jajček (B dan). Salame, sire, itd. pa sem se navadila jesti same skupaj s kakšno kislo kumarico in podobno. Le če sem kje na obisku me mal čudno gledajo, mislijo da sem "tolk požrešna, da ne jem kruha, da bom lahko več salame pojedla"user posted image , pa jim mal razložim zakaj jem tako, če pa se mi ne da rezlagat, potem pa vzamem kakšno skorjico kruha da lepš zgleda.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zvezda poletja 14.3.2007 - 14 dan - Š
14.3.2007 15:11:50   
bumerang
S pisanjem sem včeraj štrajkala ampak sem se diete držala. Danes me tudi čas lovi ampak poročam lahko vseeno.
Z: tri breskve
M: manjše jabolko
K: kislo zelje, tenstan krompir, solata
V: polovica kosila

In komaj čakam jutrišnjo pizzo in palačinke, njamsi.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zvezda poletja 14.3.2007 - 14 dan - Š
14.3.2007 16:36:38   
Anonimen
A bi se jaz lahko vam pridružila? Začela sem z mini bikinkam pa so sedaj vse nekam poniknile jaz pa čist zanemarila dietouser posted image .

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zvezda poletja 14.3.2007 - 14 dan - Š
14.3.2007 19:18:02   
ms15
Pozdravljena,
tudi jaz jih lovim z 1 tedenskim zaostankom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
14.3.2007 20:16:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ms15)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zvezda poletja 14.3.2007 - 14 dan - Š
14.3.2007 20:19:56   
MatMaj
Lep pozdrav!

Kako ste kaj? Jaz sem zdaj bila dolgo odsotna oz. nisem imela časa nič sem gor skočit. Zato pa danes malo pokukam in vam pišem. Tudi jaz se dijete ne držim 100% ampak se trudim. Vsaj tekočine spijem dovolj, sadje tudi jem. Sem se pa danes pregrešila. user posted image
Bom jutri zato bolj pridna, obljubim. Jutri se spet tehtamo, ne?

Jaz se javim zvečer, ker delam. Pol pa cel dan preživim z malim in tako imam čas šele zvečer.

Lepo se imejte in se jutri slišimo oz beremo


Nočkouser posted image

_____________________________

Najin zakladek Patrick, rojen 16.01.2006
Zdaj pa je že mali šerif.

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zvezda poletja 14.3.2007 - 14 dan - Š
14.3.2007 20:27:25   
Anonimen
ninny - dobrodošla

Hvala. Sicer je najbolj, da začnem z vami na B dan? Če sem prav zasledila se ve tehtate v četrtkih?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zvezda poletja 14.3.2007 - 14 dan - Š
14.3.2007 20:43:34   
mojca75
ja ninny - dobrodošla!

jaz sem malo prej začela, ampak so se dnevi poklopili, ampak punce jest sem ugotovila da imam v soboto VODNI DAN! user posted image  user posted image  user posted image

Študiram če bi kar nadaljevala do vašega vodnega dne! sam pol se mi tabela podre, tko pa zgubim dneve z vami, ampak sam do vašega vodnega dne. Sploh pa je sobota k smo vsi doma, težja, je pa res da me bo mel moj "Skoz pod kontrolo" pa ne bom grešila.

Auroraa - tud jest sm ful napihnjena (2x ričet)- sam po moje prihajajo "tisti dnevi"

Držte se, pa rade se imejte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zvezda poletja 14.3.2007 - 14 dan - Š
14.3.2007 21:23:56   
Sergia
Oj punce!
Kako vam gre? Ne pozabite na rekreacijo zraven diete.....bodo kilce šle lažje dol, pa še pametno boste izkoristile tako lepe dneve.
Jutri pa spet tehtanje. Upam,da bodo rezultati vzpodbudni!
Lahko noč!

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?