|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
26.6.2007 16:28:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kondicija?
26.6.2007 16:31:55   
Strawberrie Cherrie
Pomojem je kar nekaj na tem -> jaz sem tja do 6m kolesarila, potem pa veliko plavala in hodila na dolge sprehode s psom. Sem zelo hitro prišla na predporodno težo, dosti km narediš tudi z vozičkom, psa imam...večinoma časa sama, ker ima atek delo...
Pomojem je kondicija kar pomembna. Tudi zaradi prožnosti mišic, pa potem po porodu je fajn upoštevat nasvete fizioterpavta in delat tiste vaje, da se ojačajo trebušne mišice in mišice medeničnega dna.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kondicija?
26.6.2007 16:44:25   
tonja
Še nisem rodila, ampak mislim, da je kondicija pomembna.

Do 25. tedna, ko je bilo z mano še vse ok, sem peš hodila v službo, z otroki na sprehode (delam v vrtcu), čez vikend pa še kakšne dolge ture po nekaj kilometrov.

Sedaj, ko pa se moram bolj pazit, pa greva z možem le na kakšen sprehod proti večeru, ko ni več takšna vročina. Upam, da bo dovolj.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kondicija?
26.6.2007 16:59:18   
karamela
Vsekakor priporočam zjutraj in proti večeru daljše sprehode, že to bo dovolj, še posebno če si noseča pa tudi telovadbo za nosečnice priporočam v kolikor je z user posted image  vse vredu. Pri nas je bila v ZD organizirana 2x tedensko brez plačila, bilo je super, malo smo poklepetale, se naučile pravilno predihat popadke in malo potelovadile.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kondicija?
26.6.2007 18:06:34   
ašun
Jaz grem enkrat na dan na krajši sprehod, vsaj 3 tedensko pa na daljši sprehod.
Plavanje je zelo priporočljivo in plavam ko je to mogoče (samo v morju).
Ta teden pa grem v lekarno, kjer si bom kupila mandeljevo olje za masiranje presredka.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kondicija?
26.6.2007 20:18:19   
Jančika_
Kondicija je po moje pomembna za porod, pa tudi za okrevanje po njem. V prvi nosečnosti sem se šla bolj ali manj izležavanje in sem po porodu hudičevo dolgo prihajala k sebi. V drugi nosečnosti sem do konca osmega meseca 4x na teden po eno uro gonila eliptik (bi ga do konca nosečnosti, pa so mi tako otekle noge, da nisem mogla obuti športnih copatuser posted image ), šest tednov po porodu sem začela teči (že prvi tek sem brez problemov pretekla 4km). Ni primerjave v počutju, res.

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kondicija?
27.6.2007 18:54:08   
skuštrana
Jah, po moje je kar pomembna...Jaz sem v prvi nosečnosti vsak dan hodila na full dolge sprehode - v hrib in sem rodila na 1,2,3, po porodu pa sem takoj prišla k sebi ( se mi zdi, da sem že pred 1 pregledom, ki je 6 tednov po porodu naredila po 10 km na sobnem kolesu). Sedaj nimam možnosti za te sprehode (mi kar manjkajo) pa pač vsak dan 1 uro preganjam orbitrekuser posted image , kadar sem pa na morju pa po kake pol ure intenzivno plavam.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kondicija?
30.6.2007 22:54:56   
eya
je kar fajn, če si pripravljena kondicijsko na porod. Jaz sem hodila 2x tedensko aerobiko za nosečnice, pa na sprehode sem dosti hodila. Porod sem pa kar dobro prenesla, se mi zdi.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?