|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
10.8.2007 9:43:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Računalniška oprema v omari
10.8.2007 9:45:48   
Anonimen
prodej vso šaro pa kup prenosnika pa en mejhn printer :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Računalniška oprema v omari
10.8.2007 10:00:57   
tejkooo
Se strinjam kupi prenosnika!!! Za internet pa brezžični router kateri, ima možnost tudi proklop usb printerja.
Tako imaš lahko računalniški kotiček kjer koli v stanovanju, oz bližnji okolici rabiš samo mesto za router in printer

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Računalniška oprema v omari
10.8.2007 10:31:37   
mojsoncek
Po moje ni najbolj pametno imeti racunalnika zaprtega v omari, razen ce das notri klimo ali pa ce bo to komunikacijska omara. Kupi prenosnika!

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu tejkooo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Računalniška oprema v omari
10.8.2007 11:17:40   
tejkooo
No to ni tak problem, imeti računalnik v omari samo je potrebno narediti odprtine za dovajanje zraka in za odvajanje zraka.
Nujno potrebni so tudi ventilatorji na teh odprtinah, posledično nastane tud neprijeten hrup še posebno za spalnico.....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Računalniška oprema v omari
10.8.2007 13:09:00   
crci06
Ne vem zakaj potrebujete odprtine za dovajanje zraka, sej je omara itak odprta, ko  računalnik laufa. Počakaš še 2 min, da se shladi in jo zapreš.
Sicer pa tudi jaz priporočam prenosnika, pa vse brezžično, ker bo ceneje, kot omara in z leti bo to postalo nujno. Nihče več ne bo "štemal" za kable, prav kmalu boste na router priklapljali tudi otroke user posted image

Sicer pa sem pred leti v katalogu videla eno prav fajno kotno omaro, ki se je odprla v pisarno, tako da obstajajo tudi tipske, samo pregledat moraš vse. Splača se pa ne. To je skoraj, kot bi kupoval enoto za diskete ali VHS... loviš zadnje trenutke ko jih sploh še prodajajo... Zakaj že?

Pojdi v korak s časom!

Pa še to je meni osebno moteče - imeti karkoli v spalnici. Eni imajo TV, pa hud HI-FI, pa VHS user posted image , meni osebno pa to ni všeč in v spalnici nimam nič od tega. Niti garderobne omare. No ja, po porodu sem si iz podstrešja privlekla eno staro radio-uro, da sem lažje ugotavljala, kolk dolgo moj otrok je. Sicer pa nič takega.
In je prav fajn! brez negativnega sevanja itd. pa brez tega, da je zvečer eden na forumu, eden pa spi user posted image

(odgovor članu tejkooo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Računalniška oprema v omari
10.8.2007 15:03:49   
tejkooo
Ne vem zakaj potrebujete odprtine za dovajanje zraka, sej je omara itak odprta, ko računalnik laufa. Počakaš še 2 min, da se shladi in jo zapreš.
Ja tako je, če imaš računalnik samo za internet (bol švoh) načeloma ne rabiš ventilatorjev, kakšno odprtino na zadnji strani, ki se jo ne vidi je pa sigurno dobrodošla če imaš pa malo boljši računalnik  pa obvezna. Govorim iz lastnih iskušenj saj se računalnik pregreje  in se pri določeni temeraturi na srečo avtomatsko vgasne zaradi varnosti. Aja tipske omarice ja jo imam in ima zadaj luknje za zrak!
IZVIRNO SPOROČILO: moj_moj

Ne vem zakaj potrebujete odprtine za dovajanje zraka, sej je omara itak odprta, ko  računalnik laufa. Počakaš še 2 min, da se shladi in jo zapreš.
Sicer pa tudi jaz priporočam prenosnika, pa vse brezžično, ker bo ceneje, kot omara in z leti bo to postalo nujno. Nihče več ne bo "štemal" za kable, prav kmalu boste na router priklapljali tudi otroke user posted image

Sicer pa sem pred leti v katalogu videla eno prav fajno kotno omaro, ki se je odprla v pisarno, tako da obstajajo tudi tipske, samo pregledat moraš vse. Splača se pa ne. To je skoraj, kot bi kupoval enoto za diskete ali VHS... loviš zadnje trenutke ko jih sploh še prodajajo... Zakaj že?

Pojdi v korak s časom!

Pa še to je meni osebno moteče - imeti karkoli v spalnici. Eni imajo TV, pa hud HI-FI, pa VHS user posted image , meni osebno pa to ni všeč in v spalnici nimam nič od tega. Niti garderobne omare. No ja, po porodu sem si iz podstrešja privlekla eno staro radio-uro, da sem lažje ugotavljala, kolk dolgo moj otrok je. Sicer pa nič takega.
In je prav fajn! brez negativnega sevanja itd. pa brez tega, da je zvečer eden na forumu, eden pa spi user posted image

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Računalniška oprema v omari
10.8.2007 15:06:35   
tejkooo
No ko sem še enkrat prebral, sem videl da piše da imaš omaro med uporabo odprto v tem primeru bi to šlo čezuser posted image No jaz osebno je ne bi imel  idprte pač tak sem.user posted image

(odgovor članu tejkooo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
10.8.2007 17:45:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tejkooo)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Računalniška oprema v omari
11.8.2007 13:48:09   
Anonimen
nič panike. obsatjajo omare oz pisarne a la omara, ki se dol lahko zaprejo ko nehaš z delom. čak bom probala kero poiskat

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Računalniška oprema v omari
11.8.2007 13:52:16   
Anonimen
recimo vsaj za idejo, lahko daš tut kakmu mizarju narest da bo iz istega lesa k spalnica
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/40104326
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/10059151 - kotna varianta
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/30059150
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/70103679
no mene ne bi motil če bi mela dost prostora tut če bi mela kej tazga http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/00079215
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/20105096

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Računalniška oprema v omari
11.8.2007 14:19:14   
facka
enkrat sem nekje  zasledilo omaro z rolo vrati, je blo namenjeno prav računalniku, pa še skrije se potem vsa šara za rolojem, ko končaš.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?