|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
12.11.2007 23:20:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri je zanesljiv
12.11.2007 23:25:07   
StBarbara
Jaz sem delala z CB in je bila ful debelejša in vidnejša črtica, kot pa recimo pri BC. Ampak sta pa oba pokazala user posted image .

Srečno user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
12.11.2007 23:31:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu StBarbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri je zanesljiv
12.11.2007 23:37:49   
Naja30
Najbolj zanesljiv? Obakrat sem delala BC in obakrat je bil +.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri je zanesljiv
12.11.2007 23:41:23   
Marogica
Najbolj zanesljivo je, da ga delaš PO IZOSTANKU menstruacije-to je prvo. Potem po moje ni važno kateri test uporabriš...no, vsaj ni neke velike razlike. Jaz sem delala vedno Clear Blue, že dan po istostanku menstruacije in je vedno pokazal nosečnost.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri je zanesljiv
13.11.2007 6:58:08   
sun71
Eno lepo dobro jutro. Jaz sem vedno delala CB in se mi zdi, da je zelo zanesljiv. Vedno pokazal točno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri je zanesljiv
13.11.2007 8:30:30   
lelaval
Najbolj zanesljivo je, da ga delaš PO IZOSTANKU menstruacije-to je prvo. Potem po moje ni važno kateri test uporabriš...no, vsaj ni neke velike razlike. Jaz sem delala vedno Clear Blue, že dan po istostanku menstruacije in je vedno pokazal nosečnost.

Jaz isto.
Sicer pa druge pravijo, da so tudi cenejši testi enako zanesljivi-le glej, da ga delaš po izostanku menstruacije.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri je zanesljiv
13.11.2007 10:52:53   
Inigo
ti povem mojo zgodbico...

neko jutro sem se odločila, da naredim test, saj je user posted image že hudo zamujala. z dragim sva kupila First sign, kjer sta dva papirčka v kompletu. naredim ga z jutranjim urinom in ni bilo nič.
popoldan pospravljam smeti in mi test iz smeti pade na tla. ga pogledam in opazim črtico! tisto tadrugo! KAJ?! user posted image kaj je zdaj to?! naredim še drug test, takoj, čakam na rezultat in spet nič. ga dam na radiator, da se je dok konca posušil in ponovno se je pojavila črtica.
tak rezultat naj ne bi bil siguren. zato sem šla po clear blue. in pokazal je tako močen plusek, da ni bilo več dvoma.

zato ti toplo priporočam CB, saj tile papirčkasti testi pri meni niso bili niti najmanj zanesljivi. samo par sivih las so mi naredili in sikerancijo ali je ali ni.
no, potem pa je bil celotedenski party time user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

in zdaj težko pričakujemo začetek julija, da vidimo to malo našo pikico. user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri je zanesljiv
13.11.2007 12:10:01   
Zoja Miša
Ker tudi mene zanima kateri test je zanesljiv, sem se kar vsilila v tole debato.

Jaz sem namreč naredila test, ampak en dan prej, preden naj bi dobila menstruacijo. In je pokazalo, da nisem noseča user posted image . Sedaj, pa mi že dva dni zamuja, a je smiselno, da naredim test že danes, ali naj še kaj počakam?
Povem naj še, da si zelo želim zanositi, je pa res, da sem v službi pod ogromnim stresom in da se mi zdi, da mi menstruacija namerno zamuje, ravno zato, ker si tako grozno želim biti nosečka!

Svetujte mi kako in kaj, ker sem res potrebna podpore!!!
Hvala vsem, ZM 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
13.11.2007 14:33:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zoja Miša)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kateri je zanesljiv
13.11.2007 14:35:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Ker tudi mene zanima kateri test je zanesljiv, sem se kar vsilila v tole debato.

Jaz sem namreč naredila test, ampak en dan prej, preden naj bi dobila menstruacijo. In je pokazalo, da nisem noseča user posted image . Sedaj, pa mi že dva dni zamuja, a je smiselno, da naredim test že danes, ali naj še kaj počakam?
Povem naj še, da si zelo želim zanositi, je pa res, da sem v službi pod ogromnim stresom in da se mi zdi, da mi menstruacija namerno zamuje, ravno zato, ker si tako grozno želim biti nosečka!

Svetujte mi kako in kaj, ker sem res potrebna podpore!!!
Hvala vsem, ZM 



Jaz še vedno najbolj zaupan CB. Na tvojem mestu bi počakala še kakšen dan potem pa naredila test. Upam, da zagledašuser posted image .

(odgovor članu Zoja Miša)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kateri je zanesljiv
13.11.2007 14:53:04   
jazzz27
probaj s CB, men zmeraj točno pokaže -. Upam , da ga tebi ne bo. Veliko sreče

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kateri je zanesljiv
13.11.2007 14:54:31   
jazzz27
ah, pa saj ti si srečka nosečka!!!!!!!Čestitam!!!Še enkrat.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kateri je zanesljiv
13.11.2007 20:44:27   
lindy
Jest verjamem da je cb najbolj zanesljiv, saj mi je pokazal plusek že pred m., ostali pa ne!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kateri je zanesljiv
13.11.2007 21:03:29   
nicnic
IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

z dragim sva kupila First sign, kjer sta dva papirčka v kompletu. 



First Sign, pa že nista dva papirčka v kompletu! To se mi zdi, da je Romed.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kateri je zanesljiv
13.11.2007 21:25:06   
Anonimen
nicnic tudi first sign obstaja tak, ki sta dva testerčka v kompletu.

(odgovor članu nicnic)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kateri je zanesljiv
13.11.2007 22:54:33   
nicnic
IZVIRNO SPOROČILO: lunica24

nicnic tudi first sign obstaja tak, ki sta dva testerčka v kompletu.


Joj, to pa res nisem vedela. Res prvič slišim. No, v bodoče bom vedela.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kateri je zanesljiv
14.11.2007 8:41:46   
mala zirafa
meni je magistra rekla da je baby check plus plastičen v obliki svinčnika enako dober kot CB.Le par evrov cenejši.Tudi jaz nisem za papirnate testerje.

(odgovor članu nicnic)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kateri je zanesljiv
14.11.2007 12:08:20   
Še ena T
Ojla..
Jaz sem naredila CB, ki mu je že dve leti prej potekel rok uporabe...(sem ga slučajno imela doma), pa je pokazal dve črtici (današnji pokažejo plus,  a ne?) dva dni po izostanku menstruacije. Iz tega sklepam, da so kar kvalitetni tile testi.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kateri je zanesljiv
14.11.2007 22:23:41   
rokapi
CB priporočajo  tudi ginekologi.

(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
14.11.2007 22:35:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rokapi)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kateri je zanesljiv
15.11.2007 10:46:30   
nima
no sedaj pa lahko povem....tri dni pred pričakovano user posted image  sem naredila frst sign(dva v paketku-lističa)pa mi je pokazalo bledo drugo črtico user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kateri je zanesljiv
15.11.2007 15:22:52   
pati0102
Najbolje bo, da še malo počakaš, da se poveča koncentracija hormona, ki je ključnega pomena za nosečnost.  Verjetno je pri tebi raven še prenizka in je zato test negativen. Sama sem uporabila CB, ker se mi zdi bolj zanesljiv.   Držim pesti, da bo na koncu kakšna lepa novica.

user posted image user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kateri je zanesljiv
15.11.2007 15:43:59   
lusa8
jaz sem delala s CB, pa tudi first sign. ko mi je zamujala user posted image  ze kar precej casa mi je sestra od gin. rekla, da naj naredim s CB ker je bolj zanesljiv (pred tem sem pa naredla s first sign, ki je bil neg.) . naslednji dan ko sem nardila test s CB sem dobla menstro. Torej en in drug sta mi pokazala enako. Ko pa sem bila noseca pa sem nardila test samo s fist sign in je pokazo user posted image . moja črtica je bila tudi bleda.
iz tega sn se naucla, da neg. rezultat ti lahka da tudi cenejsi test od CB, prav tako pa tudi pozitivnega user posted image
Vlko srece.
Lp,

(odgovor članu pati0102)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kateri je zanesljiv
15.11.2007 20:44:23   
maja24
Prisegam na CB.user posted image

(odgovor članu lusa8)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?