|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
14.11.2007 22:26:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pilates?
15.11.2007 8:01:55   
Olivija
Sprašuješ verjetno za pilates med nosečnostjo. Jaz sem hodila prve štiri mesece brez težav. Tako mi je tudi svetovala vaditeljica. Potem pa samo še orbitrek in telovadba za nosečnice.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
15.11.2007 12:43:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
18.11.2007 18:13:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pilates?
1.12.2007 15:00:44   
mm28
hej punce!

jaz sem v 5 mesecu  in hodim na pilates v LJ. Res, da ne hodim na organizirane vadbe, ampak imam individualne ure. Delam pa na reformerju in z žogo. Na organizirane ne hodim pa za to, ker so tiste blazine tam smrdljive, pa tudi zaradi higiene same - dvorane in garderob.

Jst se ful dobro počutim, še posebej zato, ker krepim mišice in zato po porodu ne bom imela težav s povešeno kožo. pa tudi veliko hitreje si nazaj v formo. Sem kamor hodim mi je fajn še to, ker imam na voljo plavalni in masažni bazen (to imam že kar všteto v ceno), pol pa če hočeš imaš še masaže ...
moram rečt, da zelo uživam v nosečnosti (fajn ginekologinjo imam in me je dala kar predčasno porodniško) in zato mi je super, ko sem grem dopoldne malo "pocrkljat" (in pocrkljat mojo Brino).

če pa katero kej več zanima, pa naj me kontaktira (ne mislim tukaj delat reklame) ...

Lp,Mojca

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pilates?
25.3.2008 9:57:08   
28nina
Živjo vsem!
Sem novopečena srečna nosečnica in prav tako hodim na pilates. A res s tem ni nič narobe, saj je cel kup pretegovanja in stiskanja trebuha? Ker telovadim trikrat tedensko in grem vsak dan na dveurni sprehod (zasluga moje "prvorojenke" bokserka), pa tega ne bi rada opustila.
Lp


_____________________________

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ Nina

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
25.3.2008 18:05:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 28nina)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pilates?
1.4.2008 19:55:16   
katja_p
Mene zanima, kako je s to telovadbo. Dokler nisem zanosila, sem hodila na step aerobiko in na orientalske ter salso in odbojko. Zdaj me pa samo za step skrbi - trebišnjaki pa velik skakanja in to. Pa sem si rekla, da bom šla raje na pilates. Vsaj v prvih mesecih- nekje do 4. Pol imam pa namen it na telovadbo za nosečnice.

Kdaj ste pa ve začele hodit na telovadbo za nosečnice? Od katerga meseca dalje je to fajn? Oz. kdaj je fajn nehat s pilatesom?

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pilates?
1.4.2008 20:08:45   
živa
Jaz sem na pilates hodila do zadnjega meseca nosečnosti. Nekje vaditeljice prilagajajo vaje nosečkam. Npr. tu, meni je (bilo) super: www.fitmami.com.

Lp,

živa

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pilates?
11.5.2008 15:43:37   
XZY75
Jaz sem vadila po DVDju: http://www.zavvi.co.uk/pregnancy-dvd-Pilates-For-Pregnancy-2nd-Trimester/777053/qc.r10.1/p.jsf
Zdaj ga prodajam - če te zanima, poglej med male oglase (http://www.ringaraja.net/maliOglasiPodrobno.asp?katID=9&vrsta=Prodati) ali mi pošlji ZS.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pilates?
23.5.2008 19:02:55   
brinica
Mene bi pa zanimalo kje točno se da v Ljubljani it na kako fajn vadbo pilatesa za nosečke? Počasi tonem proti tretjem mesecu in spet se me loteva utrujenostuser posted image in kmalu bom samo še user posted image in user posted image in user posted image .
Pred nosečnostjo sem bila precej aktivna, zdaj me pa ubija kronična utrujenost. Doma imam več CDjev in knjige z vadbami, samo mi brez skupine ne bo ratalo vsaj dvakrat tedensko vadit.

user posted image

(odgovor članu XZY75)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
16.6.2008 15:04:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu brinica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pilates?
4.7.2009 16:47:32   
Oren
Jaz sem pilates že reno delala pred nosečnostjo. Ko pa sem zanosila pa sem si kupila knjigo Pilates pregnancy, kjer piše da je pilates daleč najboljša vadba za nosečnice. Vaje so opisane tako da jih prilagodiš pač v katerem trimestru si. Sama delam pilates tako da spravim skupaj kake tri urce na teden in se počutim super.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pilates?
10.7.2009 9:37:28   
Zofy
Pilates za nosečke in mamice v LJ je v:
- Pilates centru v centru LJ na Wolfovi,
- fit mami www.fitmami.si
- ŠD Sonce v Šiški na Celovški v stavbi od zavarovalnice Tilia http://www.sunshine.si/

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pilates?
18.10.2010 13:13:58   
Kalejdoskop
www.fitmami.com v Vižmarjih je super. Vadba je posebej prilagojena za nosečke, inštruktorice so super.

Toplo priporočam!

_____________________________

Danaja, aprilčica 2006
Tristan, levček 2008
Pa še en sonček v aprilu 2011

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pilates?
7.3.2011 9:03:47   
aybri
Fitmami je res super....hodim 2krat tedensko v Vižmarje in se v 6. mesecu suuuuper počutim!

(odgovor članu Kalejdoskop)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pilates?
27.2.2012 11:59:52   
IvaSem
Tudi jaz razmišljam o pilatesu, vendar še iščem lokacijo. Dekleta, nekaj em zanima: ali moraš biti pri pilatesu nujno bos, ali imaš lahko obute kakšne balerine, npr takšne: http://copati.si/izdelki/balerine/82/balerine_vijolicne/? Ali moraš imeti blazino s seboj, ali jo dobiš tam? Hvala vsem!

(odgovor članu aybri)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pilates?
7.3.2012 22:58:20   
Mimona29
... poslusaj svoje telo, ti samo pove kaj je dovoljeno :)

(odgovor članu IvaSem)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pilates?
14.3.2012 10:08:51   
Alenčicaa
meni so tudi v cetrtem mesecu nosecnosti odsvetovali pilates user posted image . mogoce tudi zato, ker takrat to se ni bilo tolk razsirjeno.

(odgovor članu Mimona29)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?