|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
1.2.2008 0:04:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: februarčki 2007
1.2.2008 7:22:46   
malecka_mateja
jutrro!

evo pa smo že velikiuser posted image user posted image user posted image
sedaj pa samo še čakamo prva dva slavljeca in gre zares!user posted image

tjaša moja vse naj naj za 11-kouser posted image

grema zajterkovat!

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 1.2.2008 8:21:10 >


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
1.2.2008 8:04:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
1.2.2008 8:06:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: februarčki 2007
1.2.2008 8:12:12   
DeMer
user posted image user posted image user posted image Kolumbo, lepe sanje, sam zdejle nisem sposobna niti sebe rihtat!

A pol tako neslovesno in brez objokovanja zapuščamo dojenčke, NE ŠE!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo že ustali, je spal od 4h naprej pr men in me zrinil na 10 cm, brrrrrr pa 2mx2m imava veliko postlo dlih zaradi tega. Nič ne pomaga.

Bolančki, dejte se javt, da nas ne bo preveč skrbelo!

Tjaša, še mal pa boš pihala, ampak te bomo vsi prehiteli! user posted image

Grem malega zrihtat pol greva pa k mojim, da me mal pedenajo, pa k zdraviku morm prst previt.

Se slišmo zvečer!

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 1.2.2008 8:24:05 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 8:29:29   
Bubilu
Ja, nč, pa smo tukaj. Danes se mi uradno zaključi porodniška user posted image , no, vsaj dopust so mi odobrili. Zdej pa morm it k Maju, k je čist leteči.

_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 8:53:04   
pikecpokec
Jeeej, kak smo že veliki! user posted image
V ponedeljek bo Gal pihal prvo svečko. Bom sama spekla torto user posted image . Upam, da bo kolkrtolk zgledala. Bo pa čokoladna, ker jst ne maram sadnih in jih pol tud nočem pečt user posted image .

DeMer: tud jst sem imela enako operacijo na prstu (sicer še v osnovni šoli), pa se spomnim, da je bolelo ko user posted image . Mislim pol, ko mi je inekcija popustila, pa ko so mi šive ven vlekli. So mi palec razrezali, tko da imam zdej sam pol nohta na palcu in malo user posted image zgleda. Man so rekli da nej si kamilice kr čez obveze polivam, ampak je blo pol vse razmočeno in ogabno. Tko da sm potem ko so mi dali povoje dol, rajš namakala v kamilicah. Aja, sem bila pa 3 tedne na berglah, ker so mi strogo zabičali, da ne smem stopit na nogo, ker mi lahk šivi počijo user posted image .


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Bubilu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 9:13:22   
atena777
Tjaša čestitke za 11-ko!

Malecka_Mateja cestitke, da delas v urpavi!!! HAlo prosim, kmal boš še direktorca!

Februarčki bravo za prestop v MALČKE!!!
 
DeMer čestitke za bolniško, tole boš pa dolgo marodirala! Prva šla v službo, ampak na koncu boš šla zadnja delat user posted image .

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 9:13:28   
barmaz
Tudi od mene en lep dopoldanski pozdrav. Tjaški vse najboljše za enajstkouser posted image . Mi pa že štejemo dneve do prve svečke - še 5 dni - sreda 6. februar - no ravno na strogi postuser posted image - pepelnico.

Katja se mi ponoči kar nekaj zbuja user posted image . Spi od pol devetih do dveh, potem pa se mi zbuja vsake toliko časa. Zjutraj pa že auf ob petih, čeprav bi lahko spali do šestih. Okoli pol sedmih  jo namreč peljem v varstvo k mojim staršem, jaz pa v službo. Včeraj in danes je malo pojokcalauser posted image , ko sem jo dala iz rok mami.

V glavnem  jaz si želim ene noči globokega spanca!! Tastarejša Urška pa spi trdno cele noči, tako da se tolažim, da bo čez kako leto boljše in bomo vsi trdno spali celo nočuser posted image .

OK. Lep dan!!

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 9:29:54   
atena777
Joj lani na današnji dan sem bila v porodnišnico sprejta. Kaki spomini!

(odgovor članu atena777)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 9:43:08   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: atena777

Joj lani na današnji dan sem bila v porodnišnico sprejta. Kaki spomini!


A res? Jst pa na jutrišnji, potem so me pa 3. še domov spustili na kosilo, 4. zjutri sem šla pa rodit. Joooj, kaki spomini, res!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu atena777)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 10:00:08   
Darca_k
Wouw pa smo že otroci user posted image user posted image .

Tjaša vse naj naj za 11-stkouser posted image user posted image user posted image

Mi smo doma, noč bila tako tako, malce je jamral, pa bo že. Sedaj pa je spet malce zaspal....

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 10:13:56   
pikecpokec
Evo, da se malo pohvalim: moj možek je včeri zlikal goooro perila user posted image . ker jst zdej intenzivno delam za faks in je naše gospodinjstvo na nuli. jemo zadeve iz zmrzovalnika al pa špagete, pospravljat se NE splača, ker itak Gal vse razmeče čez 5 minut, cunje daje možek praz, puca in posodo pomiva tud on... Matr, sm zanikrna gospodinja user posted image
V glavnem, ugotovil je, da nima nobenih cot zlikanih in se je kr sam lotu. In to ful natančno, tko da ni čudn, da je tko dolgo trajalo user posted image . Ampak mu je uspelo, tko da mu res čestitam!
Pa fuuul pogrešam mojo mamo, ki je na potovanju v južni ameriki. ker ona nam je včasih zmrzovalnik mal nafilala, pa kake cunje porihtala, pa gala vzela na ''počitnice''... in je prou pasalo. ampak pride šele naslednjo soboto domov, tko da bomo še en teden mogli preživet brez nje. še sreča, da se kdaj prislinimo k moji babici v spodnji štuk na kosilo, pa tud Gala lahk za kako uro ali dve vzame v varstvouser posted image ! in potem majo vsi trije z dedijem dirke po stanovanju user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Darca_k)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 10:38:41   
pikecpokec
aja, še neki: dobila sem cel album s poroke, in so slike res krasne. zraven pa še DVD s slideshowom, pa v ozadju se muska vrti. je tkooo lepo, da sem kr malo solzic spustila. mi bo fotograf nardil na netu predstavitev, pa ko bo, dobite geslo, da bote lahko pogledale.

LP


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 11:23:31   
Bubilu
Tjaši čestitke za 11.tkouser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 12:53:37   
Darca_k
Saj vem, da smo rekle, da februarja ne bomo več 'down', ampak Atena danes pa jaz pravim, da se ne grem več...user posted image user posted image user posted image
Pokonci smo že od pol sedmih, zamenjala sem že kakšnih 7 plenic, mali je ful bougi in kar naprej nekaj cvili... Jaz sem na antibiotikih ker kašljam in me grlo boli... Pa še malo imam 'moralnega' ker danes nisem mogla v službo... Pa še v ponedeljek in torek bo problem kam z Majem oziroma mojo službo...
Skratka juser posted image  in iščem pozitivne stvari ampak nikakor da se izkopljem...

Hvala, da sem si lahko dala malo duška tukaj na netu, sedaj pa grem kuhat dalje....

(odgovor članu Bubilu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 13:09:55   
Anonimen
OMG! Js ne bom tu! Js grem nazaj na starši čvekamo! user posted image user posted image user posted image Tole gre vse preveč hitro! No, Alen še ma skor mesec do prve svečke, pa vseeno...user posted image

TJAŠKA NAŠA user posted image user posted image user posted image ZA 11-KO!!!

Js sm danes spet cela boga... Smo imeli žurko od 00.30h pa do 4.30h zjutri, pol smo spali do 7h in af! Js pa ob 23.30 šla spat in mi ni uspel zaspat, ko se je že Alen dru! Sreča, da je moj bil ob 9h doma, pa do 13h, sta se ona dva pedenala in hranla in igrala, da sem lahko js mal počivala. Sej zaspat mi itak ni uspelo. user posted image

Srčno upam, da je končno kak zobek na pohodu, zatečeno ima vso spodnjo dlesen... user posted image MI NAMREČ NIMAMO ŠE NOBENEGA ZOBKA!user posted image

Mi smo danes za kosilo jedli isto kot učeri - stročji fižol. Sm kr zamrznjenega iz vrečke skuhala, zraven mal krompirčka in meseka, pa je blo. Za jutr pa pojma nimam. Sploh nimam volje... Vem, da smo se zmenle, da bomo vse happy, sam...user posted image Evo, delam družbo Darci. user posted image

Grem še mal po oglasih za službe, jih mam skopiranih ene 15, bo še treba katero prošnjo fajno sestavit. A MA KATERA KAKŠEN PREDLOG? JS NIMAM POJMA  IN SE MI ZDI, DA OD SREDNJE ŠOLE ISTE PROŠNJe pišem(sorry, črke)user posted image

Kolumbo kdaj se vam začne vrtec? Marca' Držim pesti za službo!

Nč, grem!

Aja - pikecpokec komi čakam, da zrihtaš to predstavitev na netu, da lahko vidimo slike. Moj je čist nor, odkar je zvedu za tist učeri. Bi se kr poročil, ker itak ni poante, da sma koruznika. user posted image

(odgovor članu Darca_k)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
1.2.2008 13:35:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
1.2.2008 14:00:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
1.2.2008 14:07:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 14:10:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Jasna na mejlu maš mojo prošnjo ki je za enkrat 2 krat užgala na polnouser posted image


Kolumbo tenk ju veri mač!!! user posted image user posted image user posted image Maš še eno kavo v dobrem (P.S. - a ti seštevaš te kave, al bo treba nazaj na februarske nagajivčke it štet? Mislim, da jih maš zdej že ene 5 v dobrem!user posted image Najboljš, da se z Majem preselita k men za kak teden, da izpolnim normo! user posted image )

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 14:12:24   
Anonimen
Pa nehi delat lušte s temi slikami! Sem še tolk pod vplivom od včeraj, pa še pikecpokec je poskrbela za skomine... Bom kr sama šla na občino dogovorit se za datum, pol pa presenetim svoja in ga kr prpeljem k matičarju. user posted image Uuuu... Fajn ideja, ha? Tole bom še mal prespala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
1.2.2008 14:16:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 14:52:28   
atena777
Kolumbo čestitke ob obletnici poroke!!!

user posted image  user posted image

Rdeča barva ti pa res paše, prava lepotica si na poročnih slikah!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: FEBRUARČKI 2007
1.2.2008 14:55:07   
atena777
Darca_k bogica! Držim pesti za vaju, da se čimprej pozdravite! Mende bomo prišli "noter", da je to običajna praksa, ko se navaja na vrtec. Prvo leto naj bi bili kar skos bolani. Mene bodo v službi tudi šraufali, sam kaj češ. Sem se odločila, da se ne bom sekirala, ker me potem želodec boli. Tko je in se ne da pomagat, če pa ni firma zrela zato je pa treba drugo najt!
A bomo zmagal user posted image ?!

(odgovor članu atena777)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Pralne plenice
oblekca

Ali uporabljate/ste uporabljali pralne plenice?

Da, samo pralne (16%)

Da, večina, a kombinirano s plenicami za enkratno uporabo (11%)

Da, a redko (9%)

Nikoli (64%)


Število vseh glasov: 137

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!