|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
4.3.2008 15:44:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nov model chicco - trio 4 me
4.3.2008 17:40:03   
Tinky
Glih ta voziček sem gledala v Italiji.
Z iso fixom stane 490 EUR.


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nov model chicco - trio 4 me
4.3.2008 18:02:07   
3jeMi
Zimska, midva sva ga gledala v Rutar-ju (neverjetno koliko izbire imajo). Mislim, da je cena okoli 600 eur, aja, v uradni Chicco trgovini je 676 eur user posted image . Sva pa tudi gledala, da bi ga kupila preko interneta, pa sva prišla do tega, da sva z vso poštnino vred skoraj na istem, kot če ga kupiva pri nas in še garancijo imaš zagotovo (beri: vsaj veš komu težit, če je kaj narobe).

Glede koles se pa meni ne zdi tako slab. Res pa, da nimava namena se potikat po ne vem kakšnem makedamu.

Ostalo... meni je bil tako všeč, da bi ga takoj odpeljala s sabo... ampak... po morfologiji, nič prej user posted image ... res, bolje, da si ga sama ogledaš nekje.


(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nov model chicco - trio 4 me
4.3.2008 19:34:14   
glugluglu
fajn je, ker je lahek, to je zelo važno, sploh od začetka in pa da se lepo zloži v avto. Tudi po normalnem makedamu bo šlo, kakšna slabša pot je pa malo težje. 

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
6.3.2008 15:07:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu glugluglu)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nov model chicco - trio 4 me
6.3.2008 19:33:58   
3jeMi
Že na avstrijskem e-bayu so cene okoli 550 eur, kaj šele v trgovini... user posted image
Mimogrede na italijanskem e-bayu pa je s poštnino vred najcenejši 490 eur...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nov model chicco - trio 4 me
7.3.2008 12:59:08   
Adelina
V Rutarju ga imajo zdaj v akciji za 599 evrov.

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nov model chicco - trio 4 me
8.3.2008 5:12:37   
pomladno_dete
IZVIRNO SPOROČILO: Tinky

Glih ta voziček sem gledala v Italiji.
Z iso fixom stane 490 EUR.



Tole pa ne bo res, tinky - ta voz nima isofixa, ampak autofix. Kar pomeni, da podstavek lupince fiksiraš v avto, lupinca se pa natika in snema s klikom. Isofix je pa dodatna varnostna pritrditev, odvisna ne samo od lupince, ampak tudi od modela avta - nimajo te možnosti vsi avti, pa tudi Trio4me tega nima. Vem, ker sem ga ravno kupila.

evo, tuki sem ga izbirala.

Cene pred ca 1 mesecem:
v IoBimbo v Udinah: 490 €
v sosednji Chicco štacuni: 499.
na spletu (Italija, bimbiweb): 458 + 30 dostava v SLO.

Pri nas - se ne splača kupovat, vsepovsod dražje, za vsaj 100 €, če ne še več.

Glede sprehajalnih poti v parkih mislim, da ne bo problema. S temi kolesi je tko, ene morš pač malo bolj porivat, tiste tavelike pa malo manj. Ampak po porodu je treba itak kile zgubit, tko da ... user posted image  Ne skrbi glede tega.

Je pa lahek in fajn zložljiv, trda košara je super lušna user posted image  Pa v rdeči barvi je - njami user posted image

Ne vem, no, jaz sem kar navdušena. Sprobali ga bomo pa čez ca mesec in pol, dva user posted image . Bomo potem dete vprašali, pa ti lahko povem iz prve roke user posted image

Priporočam, da se zapelješ v Italijo, npr. v Udine (oziroma v Reano de Roiale malo severneje), pa si malo oglej.

Glede garancij pa - tudi pri nakupu prek spleta na bimbiwebu imaš čisto normalno garancijo. Prav tako pri nakupu v italijanski trgovini. S tem ne bi smelo biti posebnih komplikacij.

Dobro izbiro želim.
LP


(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nov model chicco - trio 4 me
8.3.2008 5:26:25   
pomladno_dete
IZVIRNO SPOROČILO: zimska

je mogoče kdo zasledil koliko stane ta voziček v avstriji? kje v A. ga sploh prodajajo?


Sicer nisem tolk gledala po trgovinah v Avstriji (ToysRUs v Gradcu jih takrat, ko sem jih iskala, recimo sploh ni imel), ampak sodeč po cenah na spletu so dražji kot v Italiji.

No, ena taka spletna cena Avstrija/Nemčija (velja za obe državi) za primerjavo: Kidsroom.de

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nov model chicco - trio 4 me
8.3.2008 5:37:15   
pomladno_dete
aja pa še tule sem ti našla en nakup prek nemške spletne strani:
http://kikiwelt.de/htmlneu/firstframe.html - cena 499 € + dostava (kolk dostava znese, se pa pozanimaj - ena debata o nakupu prek te strani je tule: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2534323)
LP

(odgovor članu pomladno_dete)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
9.3.2008 11:43:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pomladno_dete)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nov model chicco - trio 4 me
9.3.2008 21:35:15   
pomladno_dete
čau, zimska,
midva sva ga kupila v Io Bimbo v Udinah.
Garancija velja 2 leti (dokazuješ samo z originalnim računom, vsaj v tej trgovini).

Glede naročanja po netu pa sem mnenja zasledila tule:
link
http://www.najporoka.com/forum/forum_posts.asp?TID=2809

Glede barv je pri nakupu v trgovini odvisno, kaj imajo na zalogi - pred ca mesecem so turkiznega v tej trgovini imeli. Je pa morda bolje, da prej pokličeš ali jim napišeš mejl in vprašaš za zalogo barv (zdaj, jezik je lahko malo problem, če ne znaš italijansko, ampak se ful potrudijo, imajo par prodajalcev, ki govorijo tudi nekoliko angleško), tule je naslov:

Reana del Roiale 
S.S. Pontebbana - km 138,168
Telefono: +39 0432-854664

reana@iobimbo.it

(vse njihove trgovine v Furlaniji-Jul. krajini so naštete pa tule: http://www.iobimbo.it/punti-vendita/friuli.php)

Pri nakupu prek spleta pa mislim, da glede zaloge ne bi smel biti problem.
Upam, da je kaj v pomoč.
LP

< Sporočilo je popravil shorty -- 16.7.2008 7:10:58 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
10.3.2008 13:32:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pomladno_dete)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nov model chicco - trio 4 me
10.3.2008 13:52:50   
Tinky
IZVIRNO SPOROČILO: pomladno_dete



Glih ta voziček sem gledala v Italiji.
Z iso fixom stane 490 EUR.



Tole pa ne bo res, tinky - ta voz nima isofixa, ampak autofix. Kar pomeni, da podstavek lupince fiksiraš v avto, lupinca se pa natika in snema s klikom. Isofix je pa dodatna varnostna pritrditev, odvisna ne samo od lupince, ampak tudi od modela avta - nimajo te možnosti vsi avti, pa tudi Trio4me tega nima. Vem, ker sem ga ravno kupila.



Lahko, da sem res narobe razumela, isofix za autofix, vendar ne glede na to je cena 490 eur. Gledala sem ga pa v Monfalconu v Tutto per il bambino. V Io bimbo je bil pa dražji, saj v ceni ni blo tega autofixa.

< Sporočilo je popravil Tinky -- 10.3.2008 13:55:48 >


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu pomladno_dete)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nov model chicco - trio 4 me
10.3.2008 17:02:42   
pomladno_dete
user posted image user posted image  ne vem, kako si to gledala user posted image , v io bimbo je bil 490 € pred enim mesecem, se pravi lih tolk kot v monfalconu. Se pravi si gledala čisto isto zadevo kot jo prodajajo v Udinah. Lahko da je bila takrat nekoliko dražja v Udinah in v Monfalconu cenejša, ampak če se ji je reklo Trio4Me, je to en in isti komplet.

Ki nima Isofixa user posted image  - nima te možnosti spljoh, nada, niente, zero user posted image  Ima samo Autofix, kar pomeni, evo opisa lupine:

SEGGIOLINO AUTO-FIX PLUS
Seggiolino Auto-Fix Plus con base di fissaggio che permette un aggancio/sgancio comodo, immediato e sicuro.
La base rimane fissa in auto, il seggiolino si aggancia e si sgancia in modo semplice e sicuro.
Omologato secondo la norma ECE R44/04 con e senza base, per il gruppo 0+ (dalla nascita fino a 13 kg).
Ergòs System: il cuscino in tessuto traspirante avvolge e protegge al meglio la testa dei neonati (fino a 6 kg di peso).
La capottina si reclina a piacere e protegge il bimbo dal sole e dal vento.
Lo stato in polistirolo antiurto all'interno dello schienale offre la massima protezione alla testa del bimbo anche nel caso di eventuali impatti laterali.



Po slovensko na brzino: da podstavek ostane v avtu privezan (base di fissaggio, se pravi fiksiran podstavek), lupina se daje pa not in ven na klik, da je bolj simpl za tastare in da je vseeno varno (La base rimane fissa in auto, il seggiolino si aggancia e si sgancia in modo semplice e sicuro). In to je to.

Isofix je nekaj drugega; možnost, ki jo mora vsebovati že avto, pa potem lupina tudi - definicija je tule:
link
Lupina, ki ima Isofix, je npr. Maxi Cosi. Na testih se te lupine prav zaradi isofixa bolje odrežejo kot navadne. Ampak če avto nima opcije isofix, je ista figa kot če ga lupina ne bi imela.

Tako nekako.


< Sporočilo je popravil shorty -- 16.7.2008 7:11:21 >

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nov model chicco - trio 4 me
29.3.2008 0:24:25   
pupikaa
Nekje na internetu sem zasledila, da obstaja še barva, podobna PP bubles (mehurčki).....mislim pa, da v SLO ni dobavljiv. Ne vem kako je z A. ali I.!!user posted image
Ima katera kakšno informacijo?

(odgovor članu pomladno_dete)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nov model chicco - trio 4 me
15.5.2008 1:39:41   
uskaa
Tudi meni je ta vozicek trenutno zelo simpaticen.
Zanimajo pa me njegove vozne sposobnosti.

Ga je kdo ze vozil se kje drugje razen po ravninskih plocnikih (kaksen hribcek, dolinca, makadam)?

(odgovor članu pupikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nov model chicco - trio 4 me
19.5.2008 11:55:19   
pomladno_dete
za lep makadam je isto kot po kockah - prav fajn se vozi. mal trese, seveda, ampak to je samo ok za dete, no vsaj naše še bolje spi in se sprdi user posted image

za bolj grob makadam moraš pa malo bolj porivat, ampak nič drastičnega.

jaz ga skratka ne zamenjam za nobenega quinnyja in podobno, še posebej, ker ima košaro za prve mesece, to je pa res krasna stvar.

(odgovor članu uskaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nov model chicco - trio 4 me
1.7.2008 13:55:23   
Zanica
Jaz imam S3, in gledam tega Trio 4 me in mi je super lušten! Zanima me, če katera ve ali se košara in avtosedež z S3-ja dajo tudi na Trio 4 me pritrditi? Če je to možno, pol bi si jaz kupila samo športni del.


(odgovor članu pomladno_dete)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nov model chicco - trio 4 me
4.7.2008 16:47:45   
mony79
Tule su od 454 € naprej+poštnina. Dosti barv na izbiro. Garancije imajo 2 leti, je vse preverjeno...Jaz sem preko njih naročila S3 pred letom dni in sem tako prišparala 180 € v primerjavi z BC-jem.

Ni kaj, Italijani znajo tržit svojo robo. Lp

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nov model chicco - trio 4 me
4.7.2008 16:48:35   
mony79
Evo še link: http://www.ebaby.it/carrozzine/chicco-1-2-3-4-5-6-7-8.html

(odgovor članu mony79)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nov model chicco - trio 4 me
14.7.2008 10:09:05   
resnično srečna
mi tale voziček furamo že 3 mesece...in je ok...tud po malo težjem terenu gre...pupa v njem se pa ne pritožuje ampak spi kot polhek...glede zložljivosti je tud ok...malo moti strehica, ki se med potjo počasi zlaga...ampak smo to z malo spretnosti in dvema netkoma rešili...

avtosedež je mogoče malo zoprn tako kot vse lupinice sedaj in smo otročka malo podlagali s pleničko...tko da je tud v lupinici začela uživat...

sedaj je že tako velika, da jo bo počasi treba dati v športni del ampak kak mesec bomo vseeno še forsirali košaro...

pip

G.


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu mony79)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nov model chicco - trio 4 me
15.7.2008 9:17:48   
tasyo
Mi imamo sicer tour4, je pa preverjeno, da se da tako košara kot lupinica od S3 tn Tour4 prestavit na trio4me. Sej sta ti dve stvari enaki pri vseh treh modelih.
Mi smo kupili prek spleta na bimbiweb-u in dostavili so nam ga v 4 dneh in to med božično-novoletnimi prazniki! Super zadovoljna, garancija ni vprašljiva (žal je preverila kolegica), prišparala pa sva takrat 230 evrov, ker sva naletela še na prednovoletni popust.

Je pa res, kar je napisala resnično srečna - strehica na košari drsi dol, ampak smo to rešili z dvema netkoma in malce iznajdlivosti, v lupinici pa jo je bilo na začetku potrebno podložit pod hrbtom, ker je bila sicer vsa zvita. Zdej pa že lepo sedi tudi brez tega. Itak pa tako hitro raste, da bo kmalu potrebno vzet ven tisto podlogo za novorojenčke... Joj, kako čas beži!!!!

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nov model chicco - trio 4 me
15.7.2008 9:18:22   
tasyo
Aja, nisem prepričana, če se da sploh dobit samo športni del!

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nov model chicco - trio 4 me
15.7.2008 11:11:04   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: tasyo

Aja, nisem prepričana, če se da sploh dobit samo športni del!


Se zagotovo da -> KLIK

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?