|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
7.8.2009 22:51:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
10.8.2009 12:43:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamchika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
10.8.2009 13:18:20   
zmajaz
-Mi ga imamo in smo zelo zadovoljni - je zelo udoben in mala dosti raje sedi v njem, kot je v Römer Kingu. Edina "slabost" (če je to zate pomembno) je, da ne moreš spremeniti naklona med vožnjo, ampak moraš za to sedež odpeti, kar pa mene sicer nič ne moti, če pomislim, da sem ji, ko je imela še Kinga, naklon spremenila med vožnjo vsega skupaj kakih 1x ali morda 2x. Evolvo sem ji pa samo za na morje, ko sem vedela, da bo spala, dala v bolj ležeči položaj. Ne vem pa, kako je to pri drugih sedežih 9-36 kg.

Je pa prednost tega sedeža (no pa verjetno tudi drugih 9-36 kg ) ta, da lahko imaš dolgo pettočkovni pas - kolegica ima recimo ravno problem, da je malemu sedež 9-18 kg že praktično premajhen, v sedežu 15-36, ki se veže tritočkovno, pa še ni dovolj stabilen, zato ga še vedno tlači v sedež 9-18 kg, čeprav mu že glava gleda preko. Pri 9-36 pa tega problema nimaš - sedež je dovolj velik, pettočkovni pas pa lahko imaš precej dolgo ozioma odstraniš ga pač, ko sam preceniš, da ga otrok ne rabi več.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 10.8.2009 13:25:18 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
10.8.2009 13:22:51   
zmajaz
Aja - naročili smo ga pa iz Anglije in nas je stal 154 eur s poštnino vred, kar je dosti ceneje kot pri nas.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
10.8.2009 21:41:00   
anajmad
Zelo,zelo zadovoljniuser posted image

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
10.8.2009 23:48:30   
minabo
Mi ga imamo in je super.
Naročila sem ga tudi v Angliji. http://www.pramworld.co.uk/category/301/Britax_Group_123_Car_Seats


< Sporočilo je popravil minabo -- 10.8.2009 23:50:33 >

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
11.8.2009 14:25:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu minabo)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
11.8.2009 19:25:55   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

-Mi ga imamo in smo zelo zadovoljni - je zelo udoben in mala dosti raje sedi v njem, kot je v Römer Kingu. Edina "slabost" (če je to zate pomembno) je, da ne moreš spremeniti naklona med vožnjo, ampak moraš za to sedež odpeti, kar pa mene sicer nič ne moti, če pomislim, da sem ji, ko je imela še Kinga, naklon spremenila med vožnjo vsega skupaj kakih 1x ali morda 2x. Evolvo sem ji pa samo za na morje, ko sem vedela, da bo spala, dala v bolj ležeči položaj. Ne vem pa, kako je to pri drugih sedežih 9-36 kg.

Je pa prednost tega sedeža (no pa verjetno tudi drugih 9-36 kg ) ta, da lahko imaš dolgo pettočkovni pas - kolegica ima recimo ravno problem, da je malemu sedež 9-18 kg že praktično premajhen, v sedežu 15-36, ki se veže tritočkovno, pa še ni dovolj stabilen, zato ga še vedno tlači v sedež 9-18 kg, čeprav mu že glava gleda preko. Pri 9-36 pa tega problema nimaš - sedež je dovolj velik, pettočkovni pas pa lahko imaš precej dolgo ozioma odstraniš ga pač, ko sam preceniš, da ga otrok ne rabi več.


Mi ga mamo, je super. Glavni razlog da smo ga kupli je pa to kar je zmajaz napisala in sem odebelila.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
13.8.2009 21:55:14   
bina30
Ravno danes sem ga naročila na O-baby. Stane 184 Eur s poštnino vred. Ceneje od nas, vendar sem zgoraj videla, da bi lahko prišparali še okoli 30 Eur. No, upam, da bomo zadovoljni. Za prvega imamo Römer Safefix Plus in je super.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
13.8.2009 22:23:49   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo
...material je pa katastrofa....pri nogicah je že ves muckast, pa se not se tamau vozi 1 krat na mesecuser posted image


So morda na voljo različni materiali? Ker naša se že nekaj mesecev non-stop vozi v njem, pa je še tak kot nov.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
13.8.2009 22:25:08   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: minabo

Mi ga imamo in je super.
Naročila sem ga tudi v Angliji. http://www.pramworld.co.uk/category/301/Britax_Group_123_Car_Seats



Ja - točno na tej strani sem tudi jaz naročila, link sem pa dobila tu na RR.

(odgovor članu minabo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
14.8.2009 23:52:53   
Mesečnica
Mi smo super zadovoljni user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
4.10.2009 11:45:00   
De Facto
Pozdravcek,



jaz si ga tudi zdaj ogledujem. V kolikem casu ste ga prejele?


_____________________________

Teoretski ljubav lepo zvuci... malcice je drukcije u praksi...

(odgovor članu minabo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
4.10.2009 18:02:45   
suzanica
A ste ga v kratkem naročale na tem linku? Koliko je poštnina?
LP

(odgovor članu De Facto)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
4.10.2009 18:40:23   
zmajaz
Jaz sem ga naročila pred nekaj meseci, poštnina je bila cca. 40 eur (pa me je s poštnino v red še vedno stal skoraj 100 eur manj kot pri nas). Dobila sem ga pa v pribl. enem tednu.

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
4.10.2009 23:19:10   
De Facto
Jaz sem ga danes narocila. Upam, da ga bom hitro prejela. Ja, razlika se pa pozna(95eur).


user posted image


_____________________________

Teoretski ljubav lepo zvuci... malcice je drukcije u praksi...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
5.10.2009 15:12:53   
suzanica
a ste ga plačali po predračunu ali kako? pa še to-ste vzeli evolvo plus ali kar navadno eovlvo?

(odgovor članu De Facto)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
5.10.2009 15:40:03   
tinaaja
Ko pa je tezko nastimat visino vzglavnika? Npr: ce babi vozi zjutraj 4 letnika, popoldne pa pobere 1 letnico.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
5.10.2009 21:43:34   
De Facto
Placala sem z MasterCard kartico, lahko pa tudi Maestro. Evolvo plus smo narocili.


Danes sem bila v BabyCentru, prav zaradi Evolve... pa smo mal sprobal user posted image
Super je, res... Prav fajn sedi not, in vsec mu je bilo...
Vzglavnik se enostavno nastavi, z eno potezo. Vse je enostavno pri tem sedezu.



Sem vesela (zahvaljujoc puncam z RR), ker sem ga kupila prek PramWorld-a, in s tem tudi prisparala.


user posted image

< Sporočilo je popravil De Facto -- 5.10.2009 21:48:41 >


_____________________________

Teoretski ljubav lepo zvuci... malcice je drukcije u praksi...

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
5.10.2009 22:05:03   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Ko pa je tezko nastimat visino vzglavnika? Npr: ce babi vozi zjutraj 4 letnika, popoldne pa pobere 1 letnico.



Samo stisneš in gumb in potegneš vzglavnik gor ali ga porineš dol - povsem enostavno in hitro.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
6.10.2009 6:25:34   
tinaaja
Hvala.
Kaj je razlika med 123 plus in samo 123 izvedbo user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
6.10.2009 8:17:23   
zmajaz
Kolikor sem jaz gledala, v tem, da se da pri plus nastavljat še širina sedeža - lahko ga po potrebi zožaš. Jaz nimam plus izvedbe, pa moram reči, da te funkcije čisto nič ne pogrešam , čeprav je naša ta mala drobižek.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 6.10.2009 8:18:41 >

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
6.10.2009 23:04:04   
2srcka
Jaz sem tudi Evolvo naročila prejšnji teden preko omenjene spletne trgovine. V ponedeljek sem naročila in v četrtek že dobila. Plačala sem z Eurocard. Z Maestro kartico se pa v tujini ne da plačevati preko spleta.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
7.10.2009 23:33:24   
SVITANJE
Pozdravljeni vsi.
Tudi mi imamo Evolvo in se naš 16-mesečnik super počuti v njem in tudi lepo se da fiksirat v avto, čeprav nimamo možnosti isofixa. Imamo še King TS plus in je ta še boljši, ker lahko hitro spremeniš naklon, če spi, samo za prestavljat iz enega avta v drugega je malo naporen, ker je precej težak.
Za starejšo pa smo pred kratkim kupili Römer kid plus, pa smo kar razočarani, ker se v ovinkih nagiba!!!! V istem avtu jo včasih vozimo s Cybex solution S, pa se nič ne premika. Res, da je avtosedež (kid plus) na sedalnem delu precej ožji od Evolve (ta je bil v avtu lepo pri miru, tudi, ko je bila mala pripeta samo s 3 točkovnim pasom) pa vseeno... Glede na vse ocene na testih in navsezadnje tudi cenose to ne bi smelo dogajati, a ne!? Ali ima mogoče kdo kakšne izkušnje s tem?


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
18.10.2009 13:56:47   
Bubica1
Pozdravljene!

Zanima me, kako ste naročile avtosedež preko http://www.pramworld.co.uk/index.html. Ali ste poklicale tja, ali ste jim poslale mejl...namreč nekako mi ne uspe naročit preko njihove e-prodaje....user posted image

(odgovor članu SVITANJE)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?