|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
9.10.2009 10:07:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oktobrčki 2006-6
9.10.2009 10:13:03   
Maxica
Lumpa, jaz sem pa čist mislila, da bom tokrat jaz vrsti. user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oktobrčki 2006-6
9.10.2009 10:31:06   
altati
sta pa pohiteli, ni kaj....user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oktobrčki 2006-6
9.10.2009 10:45:40   
@lina
altati, na Jaševo zdravje in tvoje veselje se ti pridružujem tukaj s plastenko vode pred monitorjem user posted image
Vse najboljše, Jaša!

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oktobrčki 2006-6
9.10.2009 10:47:09   
@lina
IZVIRNO SPOROČILO: borovnicka
@lina - a so z dolenjske NM?


aha, ta pravi souser posted image

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oktobrčki 2006-6
9.10.2009 10:50:09   
@lina
evo, jaz sem nazaj v službi - z otroki smo v matjaževi skupini ob praznovanju njegovega jutrišnjega RD pekli piškote, vsi so bili navdušeni in presenetljivo vztrajni, so štancali z modelčki in potem smo še kačice delali za kokosove rogljičke...medtem ko so se pekli, so se še malo posladkali in popili, pa zaplesali smo... in je minila ura in pol kot bi migniluser posted image

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oktobrčki 2006-6
9.10.2009 11:38:53   
pikapolona2
@lina super ideja tole druženje otroci in starš praznovalcauser posted image user posted image user posted image ....sam pr nas pa dvomim da bi dovolili kej takega...tudi domačih piškotov in tort se ne sme nosit. Jaz sem glih gruntala kaj ji naj dam s sabo. Mogoče jim pa predlagam da pridem jaz z našo veeeliko lutko Mačkom Murijem v vrtec in jim pripovedujem pravljico, potem pa bi vsak dobil en bombonček iz mačkovega trebuha....hm....bom predlagala vzgojiteljici
 
Glede zlomljenih igrač na roditeljskem nam niso nič omenjali kakšna nadomestila ....ah sej pravi sam naj meni kakšno takole spusti...bom povedala kaj mislim.

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oktobrčki 2006-6
9.10.2009 11:43:24   
*anč*
smo že na novo, jst sm pa še na stari temi pisala ... 

_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oktobrčki 2006-6
9.10.2009 17:26:38   
frrrr
pa še tu :)

samo javim, da sva z maliko doma, bilirubin padel, poredila se je. sine in mož ravno pri zdravniku - bomo videli ali imata prašičjo gripo :)
vas prečekiram zvečer ali jutri... pa še kaj napišem kako in kaj...

hvala vsem za čestitke in za spodbudo!
zlate ste!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oktobrčki 2006-6
9.10.2009 17:27:34   
frrrr
aja, pa Tinkari in Jaši čestitke za 3 upihnjene svečke!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oktobrčki 2006-6
9.10.2009 18:30:37   
borovnicka
IZVIRNO SPOROČILO: @lina

IZVIRNO SPOROČILO: borovnicka
@lina - a so z dolenjske NM?


aha, ta pravi souser posted image


kako je svet majhenuser posted image


_____________________________

nagajivčka TT

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oktobrčki 2006-6
9.10.2009 18:31:55   
borovnicka
sicer pa sem obležala - imam gnojno anginouser posted image . Namesto uživanja v dvoje, bom kar sama v bolniški postelji.

_____________________________

nagajivčka TT

(odgovor članu borovnicka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oktobrčki 2006-6
9.10.2009 18:41:38   
Anonimen
Tudi od nas čestitke Jaši za 3 svečkeuser posted image user posted image user posted image user posted image


Pri nas je že cel teden noro...saj veste kaj se že cel teden pri poročilih o farmaciji govori.....

Mi praznujemo jutri, no s familijo, jaz sem danes tako še delala, potem sva šla še v šoping, Tinkara je od naju dobila enakega poganjalca kot Jaša od Frrrr (hvala za link), pa ploščo da lahko zdaj lego kocke gor zlaga, pa risanko tiste žuželke, pa oblekico za punčko Ano, od drugih pa čevlje ,lego kocke, denar....pa bomo še kaj za obleč kupili.

Zdaj grem pa še mal pospravit stanovanje, da ne bom jutri spet znorela, ko se bo vd. tašča 1 uro prej na vratih prikazalauser posted image


(odgovor članu borovnicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Oktobrčki 2006-6
9.10.2009 18:59:52   
Anonimen
frrrr - WB. Upam, da se tole z gripo samo hecaš. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Oktobrčki 2006-6
9.10.2009 19:15:01   
altati
frrr- super, da sta prišli domov. In ja...tudi jaz upam, da se samo hecaš s prašičjo gripo. Saj ne, da bi se je bala, ampak ti in Brina se jo morata pa res izogniti.

Remy - vse najboljše Tinkariuser posted image user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Oktobrčki 2006-6
9.10.2009 19:31:27   
moci
heeeeej, frrrr, dobrodošli doma.
zdaj pa do konca pozdravita poba in potem uživajte 100 na urouser posted image

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Oktobrčki 2006-6
9.10.2009 21:10:16   
@lina
Tinkara, vse najboljše za tri svečke!

pikapolona, tudi pri nas ne smemo prinesti domačih tort. Sem se pogovarjala z našo vodjo prehrane, veliko bolj je problem v kremah (od torte), kot kaj drugega, ki je pri pecivu načeloma dobro termično obdelano.
Ta ideja z mačkom Murijem je pa po moje super. user posted image

frrrr, dobrodošli doma, dragi dami. Držim pesti, da se čimprej vsi postavite na noge (no, Brina ne ravno dobesednouser posted image )

borovnicka, upam da AB kmalu prime - verjetno si ga dobila. Jaz se že tri dni otepam bolezni, praskanje v grlu še ni odnehalouser posted image

Mi bomo tudi praznovali jutri, nutela torta se že peče, biskvit za sadno se že hladi. Jaz moram obvezno spečt dve torti, čeprav praznujemo samo v družinskem krogu - nečaki obožujejo nutelo torto in za druge pravzaprav ne ostane kaj dosti... sama imam pa tudi rajši sadno...

Uživajte!

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Oktobrčki 2006-6
9.10.2009 21:17:29   
Maxica
Tinkara, tudi tebi vse najboljše za tretji rojstni dan, mala čupavka naša. user posted image

http://www.littledanceinvitations.com/Images/Licensed%20Edible%20Images/BS/500%20pix/Minnie%20Mouse.jpg

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Oktobrčki 2006-6
9.10.2009 22:17:33   
pikapolona2
tale kugelban k ga omenjate.......kje bi to najceneje in najbolje dobila?sivkamivka ti si te lesene igrače že kupovala v tujini.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Oktobrčki 2006-6
9.10.2009 22:39:58   
lucika
še jaz se vam malo oglašam...
tale teden je pa ultra mega naporen za mene... grozen res. ampak, danes sem boljše kot včeraj, to je pa tudi nekaj. včeraj pa me je po vsem sekiranju še prav fizično zdelalo, skoraj se mi je vtrgalo no....
zgodba pač čisto preprosta.... ginekolog v paniki, kaj naj z mojim pritiskom, jaz v paniki, kaj naj z počivanjem/sinom/službo/enim avtom v familiji...tašči se je pa zdelo vse skupaj še bolj preprosto in je prepustila malega meni. v 24 urno oskrbo, kar mi kot materi tudi pripada. in sem bila v riti, evo, čisto preprosto.

zdaj se zadeve postavljajo na svoje mesto, vpisani smo v vrtec, jok je samo ko je treba pri miru sedet in jest. ker noče, mu pač ni treba...danes je zdržal od 9-1, kar je res super. ko fajn pomislim, je bil naš mali v varstvu pri tašči/teti, in dvakrat po eno uro drugje. vse skupaj. tak da je tak pravi heroj, kak mu zdaj to gre... jaz se moram še malo bolj skulirat...vem, da to mere, da lahko mislim najprej nase in na to nosečnost. teoretično bi šlo, praktično bo pa to samo takrat, ko me bodo v bolnico dali.

pustmo zdaj mene...

frrrr, čestitke še enkrat in dobrodošli doma. si me presenetla, skoz sem mislila, da bo fant. pridno rastite, fejst se cartajte in uživajte. no, pa ozdravite prej vsi.

vsem praznovalčkom vseee najboooljše!!!!


(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Oktobrčki 2006-6
9.10.2009 22:42:00   
muki1


vse najboljše slavljencema in eni trezni in eni pijani mami user posted image


Frčka, slikoooooooo hočem!!!!! Pa seveda da Jaša in možek čim prej okrevata.user posted image Pa kako si mi ti? Še srbi?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Oktobrčki 2006-6
9.10.2009 22:43:43   
muki1
Lucika lubčka zate. Upam, da se bo pritisk umiril. Banda ena user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
10.10.2009 6:52:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikapolona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Oktobrčki 2006-6
10.10.2009 13:29:38   
Lu
Čestitke vsem slavljencem user posted image user posted image user posted image

Frrr dobro, da sta že doma. Upam, da te ne srbi več in da imata tvoja dva moška samo virozico, ki bo hitro minila. Držite se.

Mi smo pa danes ponoči malo zakuhali. Ampak jutro je bilo ok. Mali samo smrka. Upam, da se mu še ne bo kaj skuhalo. Zdaj sem ga dala počivat, pa je pravi mali user posted image . Pravi, da ne bo. Jaz sem mu pa rekla, da če ne bo, ne gremo v cirkus. Ga imamo ta vikend pri nas v G.

Lep vikend.


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Oktobrčki 2006-6
10.10.2009 14:05:35   
pikapolona2
sivkamivka kako ste ga kupili če bo šele v četrtek v prodaji....hvala za namig.
V optiki v Naklem imajo res ogrooooomnega...sem jo zadnjič komaj stran spravila. Imajo pa takšnega fiksnega z vrtavkami.
Upam da mi ga bo uspelo kupit...ta je pa res poceni...pa še fajn je k se sestavlja....sam Hofer ponavaid 8 05 nima nič več iz akcije....se moraš baje prerivat. to se pa meni ne ljubi

Midve sva cel dopoldne po Kranju bluzile. Sva šli v gledališče na predstavo o Krtku Zlatku....ej jst fuuuul uživam v lutkah.....Brino mam za kamuflažo zraven...hehe...ne sej je blo njej tud všeč, pol sva šli še v kricekrace in smo delali neko hišo iz lesa.....ok jst sem skupaj zbijala...Brina je pa malo pomagala kladivo držat pa na koncu je celo s flumastri pobarvala....je blo hecno k smo same mame zbijale....ati je bil sam eden. Smo tudi malo žagali in vrtali. najprej se je un mojster za glavo primu....ker je bila ta delavnica namenjena starejšim....pršli so pa sami tamiceni. Potem sva pa še v ribarnico skočile po ribico...zdej jo bom pa spekla. Juho pa že imava. Naš fotr pride okoli 5 domov potem pa on prevzame animacijouser posted image Fajn je blo

Matjaž vse naj naj.....@lina sta torti uspeli?

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?