|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
29.6.2010 8:06:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rekreativni tek, čvek
29.6.2010 10:15:10   
sazi
junijska bilanca - 0 kmuser posted image , tek na 2-3 dni, 7 km, 45 min

no, tak je plan in tako sem tudi v preteklosti tekla, zdaj mi pa sploh ne znese
ful sem utrujena in neprespana, ker naša 16-mesečnica ponoči žura, poleg tega me na teku "ovirajo" in obremenjujejo razni alergeni, zaradi karetih potem smrkam, kiham, si praskam oči in ušesa, pa še za službo zvečer delam, ker mi drugače ne zneseuser posted image

tole poletje bo očitno ostalo bolj na nuli, saj bom tudi z malima večino sama in ne bo priložnosti za tek - od jeseni dalje pa upam na reden tek

ostalim pa želim čim več pretečenih km, izgubljenih kalorij, dobrega počutja...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rekreativni tek, čvek
29.6.2010 13:19:37   
Naja31
junijska bilanca -  ne vem

Želja je 3-4x na teden, če mi uspe 2x do 3x je super. V povprečju pretečem 10km.
Moj cilj je 21km na Ljubljanskem maratonu.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rekreativni tek, čvek
29.6.2010 22:24:08   
Spark
Junijska bilanca, katastrofa. Spravljam se že 2l tečt. Superge sem si kupila, dvakrat sem jih pa stestirala.
Tolažim se s tem, da se z otročki ta mesec veliko vozimo s kolesom po mestu. Vsaj nekaj.
Moj cilj je začeti s hitro hojo. pa upam, da mi s časoma zalaufa tek.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
30.6.2010 14:56:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rekreativni tek, čvek
1.7.2010 9:49:01   
2violina
Še ena ki že od hladnih zimskih dni pridno teče. Včasih vsak dan, včasih kak dan ne. Vendar nikoli pod 5 km. Najraje tečem po progi, ki je dolga 11 km. To prerečem v ur. Tek me je tako navdušil (potegnil not), da sem tudi na dopustu vsako jutro ob 7 šla teč.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
1.7.2010 11:34:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 2violina)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rekreativni tek, čvek
18.7.2010 21:01:49   
mojca75
UUUU Auroraa,...mega tema. junijska bilanca - pojma nimam, kar nekaj, julijska 0 - ker je prevroče. Ma še ob 22h hajca k pr norcih, tako da ne vem kako bom.
Danes je bil idealen dan, pa nisem šla, .... user posted image ker sem lena rit. Se mi že pozna, ker ne tečem več. Prej sem vsaj 3x na teden, 5km, dobre pol urce, tam cca 35minut, 36... kukr je, odvisno od dneva.

Glede na to da nameravam oktobra na ljubljanski rekreativni tek, ...bi blo fajn, trenirat. AMpak trenutno je res prevroče. Zjutraj pa ni energije. Zjutraj ne zalaufam, preden ne jem, s polnim želodcem pa ne morem teči.

Javim kako mi gre.

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rekreativni tek, čvek
18.7.2010 22:21:45   
lunca14
Julijska bilanca teka cca 180 km,pretečem v povprečju 9,5 km na dan,ni ovira vročina,tečem zvečer okrog devetih.Je pa tek res ena velika droga,ko začneš ne moreš nehat.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rekreativni tek, čvek
18.7.2010 22:37:35   
Maychi80
Hm, moja bilanca je pa na čisti nuli. Se že dva meseca spravljam, da bi si nove tekaške superge kupila, pa ko sem se zdaj končno enkrat v trgovino spravla, so pa bile razprodaje in so vse moje številke že pošle.

Sicer pa bi potrebovala partnerja za tek, ker se sicer ne bom nikoli zraven spravila. A je katera iz Miklavža, ki ima enake težave?

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
19.7.2010 8:49:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Maychi80)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
19.7.2010 8:50:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lunca14)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: rekreativni tek, čvek
19.7.2010 8:57:00   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

Julijska bilanca teka cca 180 km,pretečem v povprečju 9,5 km na dan,ni ovira vročina,tečem zvečer okrog devetih.Je pa tek res ena velika droga,ko začneš ne moreš nehat.


lunca, vsaka čast user posted image pridna pridna pridna



.........hvala,hvala,hvala,no včeraj mi je ratalo prelaufat 11km,je blo fajn,ko ni blo soparine,za spremembo od prejšnjih dni.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?