|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
12.12.2012 10:17:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poročno potovanje
12.12.2012 11:01:17   
uškinamama
Australia user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poročno potovanje
12.12.2012 11:06:09   
sanasan
Kitajska - sama, je pa to itak najina priljubljena destinacija, še iz časov, ko nisva bila skupajuser posted image
če ti pa pašejo otočki, morje, kokos ...poskusita otok Sanya

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poročno potovanje
12.12.2012 11:59:00   
darhaha84
Bali, Neckermann reisen – upam, da za 10 ali 15 let greva spet tja z najim škorčkom. Meni je bilo fantastično, edino pot je bila dooooolga. Tja je šlo brez problema (ker sva bila polna pričakovanj in utrujena od poroke – šla sva 2dni po poroki), nazaj se mi je bilo pa bolj mučno.
Drugače je pa Bali zelo lep, vendar pa ni dobro rentat avto, ker če imaš nesrečo si avtomatsko ti kriv (tujec). Ljudje so ful prijazni, pokrajina lepa, ful za vidit. Midva sva bila v Kuti pol sva pa okrog hodila – enkrat za 4 dni po otoku. Pol pa še vsak dan nekam – na vulkan, delfine, slone…. Če imata rada sadje ga je na pretek, sok dobiš samo iz sveže stisnjenega sadja – njamiiiJ
Drugače je pa nama bilo zelo všeč na Kubi – tam lahko rentaš avto in se voziš okoli in si sam tempiraš čas. Vsi so zelo prijazni… in koktajli – njamiiii J
Všeč nama je bila tudi Kenjija – ne tako kot zgoraj omenjeni destinaciji, ampak je ok… Tukaj so ljudje že bolj vsiljivi… Vendar ne tako, kot kak Egipt.
Kamor koli bosta šla vama bo lepo – še posebej ker sta na poročnem potovanju J
SREČNO

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poročno potovanje
12.12.2012 12:04:50   
Tippi
uuuu se mi slina cedi, čeprav nisva poročena in na potovanje nisva šla. user posted image
Midva sva se odločila, da narediva to vse v enem kosuuser posted image . poroka + potovanje v čiluuser posted image

(odgovor članu darhaha84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poročno potovanje
12.12.2012 13:12:47   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
uuuu se mi slina cedi, čeprav nisva poročena in na potovanje nisva šla. user posted image
Midva sva se odločila, da narediva to vse v enem kosuuser posted image . poroka + potovanje v čiluuser posted image


o, a poroka bo? čestitam! user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poročno potovanje
12.12.2012 13:17:05   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
uuuu se mi slina cedi, čeprav nisva poročena in na potovanje nisva šla. user posted image
Midva sva se odločila, da narediva to vse v enem kosuuser posted image . poroka + potovanje v čiluuser posted image


o, a poroka bo? čestitam! user posted image


psssst...nč ne vemo user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poročno potovanje
13.12.2012 11:40:01   
malaMravljica
Midva nisva se sla na porocno potovanje, ker sem 28 dni po poroki en dan z zamudo postala mama. No ja, pravzaprav moj pravi da sva bila, ker smo naslednji dan sli s kolegi v eno koco popoldne in to je bilo uradno potovanje.
Ampak, tisto moje uradno in cisto ta pravo porocno potovanje se caka in malo ciljam na Kubo.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poročno potovanje
13.12.2012 11:48:53   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: darhaha84


Drugače je pa nama bilo zelo všeč na Kubi – tam lahko rentaš avto in se voziš okoli in si sam tempiraš čas. Vsi so zelo prijazni… in koktajli – njamiiii J



o sedaj sem se to videla. Povej se kaj daj, da zacnem delat reklamo doma. Pa kar solzice bom dobila v oci. Je tam res tako, kot da se je cas ustavil? Je res tako, kot mi poznamo s TV? Hrana? Pa avto, kaj sta rentala, kaksno super truper staro skatlo? Varno je z malim otrokom a ne? Daj, napisi prosim se malo.

Drugace pa ja, Azija je cela lepa, kaksni otocki dol so superca. Tajska je nepozabna in tja se avtomaticno vracas.
Avstralija je tudi lepa, zanimiva in ja, daaaleeec, ampak let pozabis in potem jo kamot spet planiras.



(odgovor članu darhaha84)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poročno potovanje
13.12.2012 11:53:01   
hrchy
Tanzanija

najprej organiziran privat safari (tukaj sva si res privoscila) po Serengetiju, potem nahrbtnisko potovanje naokoli (po celini drago in nic kaj prijetno), otok Mafia fenomenalen (posebej plavanje z morskimi psi kitovci), otok Pemba tako-tako - ni kaj veliko stvari za videt, pocet, Zanzibar - Stonetown fenomenalen, kuharski tecaj prav tako, namakanje na tistih sinjih plazah - dolgcas!

Je pa tako, da za safari fuuuul bolj priporocam kaksen privat rezervat zraven Krugerja V J. Afriki - so ful bolj strokovni, pa odprti jeepi so, pa svojga trackerja in rangerja imas, ki ti kaj vec povesta o zivalih... Ceprav mojmu, ki je bil prvic, je bilo tudi v Serengetiju vsec.

Torej v Tanzaniji definitivno Serengeti, mogoce trek na Kilimanjaro, Mafia in Stonetown na Zanzibarju!


Je pa odvisno, kaj si od porocnega potovanja obetata... sinje morje in polezavanje na plazi, ali pustolovscine, dogodivscine...

< Sporočilo je popravil hrchy -- 13.12.2012 11:55:05 >

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
14.12.2012 8:23:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hrchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?