|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
14.10.2013 10:50:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroška spletna trgovina
14.10.2013 22:56:57   
jure2610
Seveda, da tudi preko spleta. Za najmlajše maš full cute stvari na tej strani. Za večje otroke pa se raje poslužujem osebnega obiska z otrokom, da pomeriva stvari.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroška spletna trgovina
15.10.2013 15:46:38   
kajalin*
hallens

(odgovor članu jure2610)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroška spletna trgovina
15.10.2013 16:09:23   
rakica82
Seevil, super kvaliteta, hitra dostava, slovenski izdelki.

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroška spletna trgovina
18.10.2013 20:39:20   
sannndra
Predvsem na Next. Samo sem bila zadnjič kar razočarana, ker njihova dostavna služba dostavi samo 1x (potem moraš iti v trzin iskat). Mislim ne bi škodilo, če bi vsaj poklicali prej, če smo doma ko skušajo dostavit. :/ Sicer ok.

_____________________________

BLOG

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroška spletna trgovina
19.10.2013 21:52:43   
Aniika
meni je pa DHL iz nexta dostavil, tud po tem ko je bil že 1x na vratih bloka, pa ni najdel zvonca z mojim imenom user posted image (ups pač, je sam od atija priimek goruser posted image ). Sem mogla poklicat in so bli čez 10 min pr meni, tko da očitno majo različne muhe user posted image

sem pa super zadovoljna z Nextom :)

(odgovor članu sannndra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroška spletna trgovina
19.10.2013 22:08:58   
elia
Jaz tudi veliko naročam pri nextu...pa nikoli problemov z dostavo user posted image mi tudi v službo pripeljejo, če me takrat ni doma user posted image

(odgovor članu Aniika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroška spletna trgovina
22.10.2013 23:08:06   
sannndra
Uf.. To je pa res različno.. Zadnjič pa pridemo domov, najdemo listek o dostavi pošiljke in piše naj pokličemo na neko številko. Pokliče mož in mu rečejo da je brezplačna dostava samo 1x in da mora zdej it iskat na Brnik oz. naslednji dan v Trzinuser posted image Ne vem kaj jim je bilo takrat, ker se tudi ne spomnim da bi bile vedno take fore. Ponavadi pokličejo prej..user posted image Krnekiuser posted image

No ja...mogoče so imeli slab dan... sicer ponavadi štima in dobiš v treh delovnih dneh.

_____________________________

BLOG

(odgovor članu elia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroška spletna trgovina
7.12.2013 9:00:56   
mala zirafa
Hvala za info o nextu.Prvič slišim zanj, sem ga pogledala in imajo kar ok ponudbo, pa tudi cene.Zanimajo pa me potni stroški?Koliko znašajo do nas?

(odgovor članu sannndra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroška spletna trgovina
7.12.2013 10:45:23   
Lilla81
Meni je tudi super Next,imajo lepo ponudbo.Je pa dostava brezplačna tako,da plačaš samo obleke. Edino enkrat se mi je zgodilo,da so mi podvojili naročilo,ampak smo rešli brez težav.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroška spletna trgovina
7.12.2013 12:17:10   
šrimpf
ko je govora o nextu, kako je z njihovimi številkami otroških čevljev? zimski so mi zelo všeč za sina, pa si kar nekako ne upam. oblačila sem pa že naročala.

(odgovor članu Lilla81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroška spletna trgovina
9.12.2013 13:09:10   
noseckec23
Mene pa zanimajo stevilke oblacil, s katero trgovino jih lahko primerjam pri nextu?

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otroška spletna trgovina
9.12.2013 15:20:30   
mala zirafa
Super, če je dostava gratis, sem kar presenečena. Zanima me pa če je kje na netu tabela glede njihovih dimenzij , številk?

(odgovor članu noseckec23)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?