|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
8.11.2005 11:32:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pravljice za 2 letnike
8.11.2005 14:40:43   
lex
Jaz ti svetujem, da vprašaj knjižničarko katere so manj zakomplicirane. Tako majhni otroci še posebej radi gledajo risbe. Kakšen PIKI bi prišel v poštev, ali pa Minka,... Vprašaj - saj so za to tam, da ti pomagajo.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
8.11.2005 14:53:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pravljice za 2 letnike
8.11.2005 15:16:29   
Anonimen
Nodi mogoče, če pozna iz risanke. Ja, pa Piki je vedno zanimiv. Tudi Minka. Ali pa če je kakšna knjigica od vrtca, kaj tam počnejo otroci. To jih tudi zanima. Potem pa je še ena zbirka Katka in Karli, samo to pa ne vem, če imajo v knjižnicah, ker je po moje bolj nova. Jaz sem eno knjigico kupila. Je o bratcu in sestrici. Bratec je mlajši in je star 4 leta. Lahko prilagodiš na 2, da je bolj zanimivo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pravljice za 2 letnike
8.11.2005 16:54:19   
buča
našo pa Piki in podobne lahke knjigice ali tiste s trdimi platnicami,ne zanimajo(kmalu bo stara 2,5 leti)...sedaj se zelo navdušuje nad tistimi Disneyevimi iz Dnevnika-vse ve,da je kuža Pongo,da je srnjaček Bambi,ki ga lovci lovijo s puško,Sneguljčici pravi snejujčica,v glavnem.do ornk 30-35 strani posluša in tudi zraven sodeluje,potem jo mine...kaj pa je pri 2 letih gledala???...hm...najraje je imela pomoje tiste reklame iz Baby centra-saj pravim,knjigice pa v glavnem ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pravljice za 2 letnike
8.11.2005 18:06:25   
sašaš
Oj!

Jaz imam dveletnike v vrtcu - in pri nas je Muca Copatarica zakon. Saj če jim na primeren način predstaviš, jim je 8skoraj) vse zanimivo. Tako smo predelali že kar nekaj zgodbic in zelo radi poslušajo - seveda pa ne moreš dobesedno brati iz knjige, sploh kakšne malo daljše ne. Preberi si in mu ob ilustracijah povej po svoje...Če je v vrtcu pa tam vprašaj, katere vsebine poznajo.

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?